Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2008 o 18:44, Grond napisał:

Wygląda na to, że każda rasa ma jakąś specjalną umiejętność od początku, a nowe zdobywamy
po pokonaniu rasy która je posiada.


Czyli SoB będą miały jakieś heretyckie umiejętności po pokonaniu Kejozu ?? Czy po prostu Nieśmiertelny Imperator obdarzy nas nową umiejętnością po pokonaniu heretyków ?? A jak po necie to będzie wyglądać ?? Umiejętności jak gwardia honorowa w DC ?? Tylko w kampanii ale już nie na multi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 16:48, Lord Avatar napisał:

/.../

Pomiędzy planetami przenosi się za pomocą Ancient Gates. Istnieją zarówno bonusy za podbicie
konkretnego terytorium, jak i premia za wyeliminowanie danej rasy (w tym wypadku przejmuje
się jej zdolność specjalną).


do tego prowincje musza byc polaczone jak w company of heros - przerwanie lini zaopatrzenia odetnie cie od rekwizycji - pod tym wzgledem granie na mapie turowej bedzie duzo ciekawsze niz w dark crusade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 19:03, Mroku21 napisał:

Tylko kampania. Te umiejętności to w zasadzie powielenie tych z DC (nie wszystkich),
np. możliwość atakowania dowolnej prowincja na mapie.


Mi chodzi o te umiejętności podczas potyczki. TO co DE ma w demie. Dawanie wykrywania inflitracji danej jednostce, deszcz co zmiękcza pancerz jednostek, ten soul storm co po mapie wędruje i takie tam a nie umiejętności z prowincji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 19:37, Mroku21 napisał:

To są skille zarezerwowane tylko dla Mrocznych Eldarów.


Ale czemu ?? DE dostają takie coś to i inni powinni. A czy to będą też mieli na multi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, gra jest świetna (dawn of war), jestem w 8 misji. No właśnie 8 misja, nie bardzo mi się ona podoba, już 2 razy nie udało mi się przez nią przebrnąć, ma może ktoś jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 19:58, jaki of blade napisał:

Kurczę, gra jest świetna (dawn of war), jestem w 8 misji. No właśnie 8 misja, nie bardzo
mi się ona podoba, już 2 razy nie udało mi się przez nią przebrnąć, ma może ktoś jakieś
porady?

O czym jest ta 8 misja?? Morze ja coś będę wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam dla ciebie poradę(do podstawki)...jeśli przeciwnik da ci spokój to postaraj się zebrać ogromną ilość surowców i spamuj ścigaczami landa...prędzej czy później wykończysz nimi przeciwnika...i zawsze kiedy jakiś ci zestrzelą produkuj już następnego...ja tak w DC nawalam i jestem nie do pokonania(SM''ami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 20:07, askorti napisał:

ja mam dla ciebie poradę(do podstawki)...jeśli przeciwnik da ci spokój to postaraj się
zebrać ogromną ilość surowców i spamuj ścigaczami landa...prędzej czy później wykończysz
nimi przeciwnika...i zawsze kiedy jakiś ci zestrzelą produkuj już następnego...ja tak
w DC nawalam i jestem nie do pokonania(SM''ami)

Tyle to i ja wiem, chodzi o to że ta misja jest ograniczona czasowo. Trzeba tam przerwać bodajże plugawy rytuał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a już wiem! sprawdziłem która to misja(wiesz już dawno przeszedłem więc zapomniałem o którą chodzi) a więc w tej misji musisz jak najszybciej wybudować przekaźnik orbitalny i wysłać dowódce do wysuniętej bazy która jest regularnie atakowana przez Kultystów...potem tak jak mówiłem z ścigaczami i JAZDA! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 19:55, Kerigun napisał:

> To są skille zarezerwowane tylko dla Mrocznych Eldarów.

Ale czemu ?? DE dostają takie coś to i inni powinni. A czy to będą też mieli na multi
??


Tak. Specjalne skille DE są dostępne także w multi. W celu ich wykorzystania należy "wydać" określona ilość dusz. >:] Muahaha... I love DE.

SoB także dysponują specjalnymi skillami - w ich wypadku są to Akty Wiary. Tu surowcem jest Wiara. W przeciwieństwie do mocy DE (które są aktywowane z panelu interfejsu i maja charakter dość globalny), Akty Wiary są przypisane do konkretnych jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 20:37, Lord Avatar napisał:

SoB także dysponują specjalnymi skillami - w ich wypadku są to Akty Wiary. Tu surowcem
jest Wiara. W przeciwieństwie do mocy DE (które są aktywowane z panelu interfejsu i maja
charakter dość globalny), Akty Wiary są przypisane do konkretnych jednostek.


A te akty wiary ładują się jakoś same czy coś trzeba robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 20:50, Kerigun napisał:

A te akty wiary ładują się jakoś same czy coś trzeba robić ??


Trzeba budować Święte Ikony na LP''kach, które odblokowują kolejne poziomy Wiary (5) i zwiększają przyrost tego surowca. Dodatkowo niektóre jednostki, oznaczone jako Wierne, generują Wiarę swoja sam swoją obecnością na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z dawn of war warhammer 40000.Konkretnie chodzi o rejestracje do gry przez internet niby wszystko fajnie ale jak już wszystko sie wypełni(login adres e-mail i passy) i naciśnięciu enter wyskakuje komunikat nie prawidłowe chasło

O CO Z TYM CHODZI!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z dawn of war warhammer 40000.Konkretnie chodzi o rejestracje do gry przez internet niby wszystko fajnie ale jak już wszystko sie wypełni(login adres e-mail i passy) i naciśnięciu enter wyskakuje komunikat nie prawidłowe chasło

O CO Z TYM CHODZI!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować