Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

mialbym juz dzisiaj ale za pozno maila sprawdzilem i niestety nie zdarzylbym dojechac :/ eh.. tak to jest jak sie maila wysyla o 14 z informacja ze gra jest dostepna do odbioru osobistego - coz trzeba bedzie do jutra poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:33, Everial napisał:

> napewno nie w DC 1.2 wale high detale robie zbliżenie i nic nie widać

Jaracz ma na myśli SS jak myślę :P

Ups ale wpadka!! chodzilo o ekekt graficzny bo jesli chodz o zadawanie damage to zadaje tylko tego nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol,zobaczyłem screeny,które gram.pl udostępnił i mogę powiedzieć tylko jedno-INSTAL ENGLISH VERSION!!!


Bo inaczej zobaczymy takie cudowne "kfiatki" jak wytwórnia haemonkuli(w oryginale Haemonculu''s Labolatory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:17, szweider napisał:

Lol,zobaczyłem screeny,które gram.pl udostępnił i mogę powiedzieć tylko jedno-INSTAL
ENGLISH VERSION!!!

W takim razie wiadomo już, czy będzie wybór wersji językowej gry przy instalacji? Bo nic o tym w opisie nie wspomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:37, Czedwik napisał:

W takim razie wiadomo już, czy będzie wybór wersji językowej gry przy instalacji? Bo
nic o tym w opisie nie wspomnieli.

Moim zdaniem ktoś coś namieszał w tej zapowiedzi, gdzie o tym pisali. Pewnie będzie tylko PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadnym DoWie nie było wyboru "langłidża" z tego co pamiętam i tutaj też raczej się nie spodziewajcie... CDP zafundował nam jak zawsze profesjonalną wersję językową, więc nie wiem o co Wam chodzi <sarkazm mode off> ale z komentarzem wstrzymam się do jutra (paczka już w drodze JUPI!;p). W razie czego pocieszcie się - zawsze mogli zrobić profesjonalną PEŁNĄ wersję polską;] Poza tym coś czuję w kościach, że się zacznie - ja marudzenie na kilka mega syfiastych rozwiązań - reszta na super teksty;p Hyhy buuuuuurn^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając te ichnie wersje spolszczenia, cieszę się z całego serca, że w sobotę dochodzi do mnie SS ze Szkocji :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyglada HWT oraz BB (jak sie patrzy na relicwiki) i ich DPS Air normalnie boki zrywać xD!!

HWT
Lasgun = 1,5
Bayonet 1,0
Heavy Bolter = 37,5
Lascanon = 142,3
Autocannon = NA

BB
Lascannon = 64,5 ( 2x64,5 = 129)
Twin Heavy Bolter = 12 (3x12=36)
Autocannon = 40
Demolisher Cannon = 70,1
Battle Cannon = 25,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie polonizacji SS...

Spokojnie chłopcy i dziewczęta. Nasza wersja jest już prawie ukończona. Dopinam korektę, przesyłam pozostałe 2 pliki do CDP (jeden już poszedł) i walczę o jak najszybsze wydanie patcha. :]

Wytrzymajcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 20:42, Lord Avatar napisał:

Odnośnie polonizacji SS...

Spokojnie chłopcy i dziewczęta. Nasza wersja jest już prawie ukończona. Dopinam korektę,
przesyłam pozostałe 2 pliki do CDP (jeden już poszedł) i walczę o jak najszybsze wydanie
patcha. :]

Wytrzymajcie..

Jakoś ów pilów nie widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze drogi Maćku, od tej chwili ekipa poprawiająca tłumaczenie będzie najpierw wysyłała do ciebie efekty swojej pracy, abyś mógł je ocenić i dopiero potem wyślemy to do CDP, okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 20:48, Grond napisał:

Dobrze drogi Maćku, od tej chwili ekipa poprawiająca tłumaczenie będzie najpierw wysyłała
do ciebie efekty swojej pracy, abyś mógł je ocenić i dopiero potem wyślemy to do CDP,
okej?

Myślałem że wyśle ja na forum i że są gotowe. SoRy"-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 20:42, Lord Avatar napisał:

Spokojnie chłopcy i dziewczęta. Nasza wersja jest już prawie ukończona. Dopinam korektę,
przesyłam pozostałe 2 pliki do CDP (jeden już poszedł) i walczę o jak najszybsze wydanie
patcha. :]


To fajnie. Minimalnie włożyłem trochę w to mojej pracyi wiem że nasza polonizacja będzie o niebo lepsza od CDP. W tą gre trzeba się wczuć a nie być tłumaczem z zawodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 21:13, Kerigun napisał:

tłumaczem z zawodu :P


Gdyby ekipa tłumacząca dałaby ci tekstu CD Projektu,to zastanowiłbyś się 2 razy w sprawie"tłumacza z zawodu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 09:54, ShaDoW Energy napisał:

Słuchajcie, odnośnie Warhammera, jaka jest najnowsza wersja? 1.51? Bo ja mam 1.40 -.-


DoW i WA 1.51, DC 1.2, SS 1.0. Jeśli masz DoWa zwykłego, to tak, 1.51 jest najnowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale :P Wysyłka z gram.pl już zapłacona i czeka na wysyłke 13 marca :D A w środku stuffu za 150 zł (Dwa SoulStormy i dwie gry z XKNA :D) i do tego wysyłka za darmo kurierem :D Kto się jeszcze będzie szybko cieszył SoulStormem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować