Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2008 o 18:49, Dexter McAaron napisał:

A no to wiem, ale jakby nie było - znałem Waszą wersję tłumaczenia, przedstawianą na
tamtym innym topicu.

Topic na gram to tylko przedsmak, całość prac była robiona na naszym klanowym forum w specjalnym dziale dostępnym tylko dla wtajemniczonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam o tych "kfiatkach" z tego spolszczenia zrobionego przez CDP to nie napawa mnie to optymistycznie. Nie wiem jak można było tak głupio przetłumaczyć słowo "deceiver". I jeszcze do tych co dostali już SS(mi jeszcze niestety nie przysłali): Jak prezentują się misje w fortecach każdej z ras? Czy są wykonane odpowiednio na poziomie? Czy są mniej więcej podobne do tych z DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest tak faktycznie jak mówisz (tzn. przestarzały dx9.0c), ale jeżeli ktoś nie wybrał instalacji dx z płyty to "samosie" nic się nie podmieni przy instalce gry. Poza tym najnowszy dx9.0c jes sprzed kilku dni (8 marca chyba) a nie z listopada ''07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 17:43, Ramidag napisał:

Podczas instalacji soulstorm z grą instaluje się directx 9.C zamieszczony na płycie.
Niby nic dziwnego ale jak przeglądałem dvd z grą to jak wół pisze, że jest to wersja
directx 9.C AUGUST 2006 a wiec sierpien 2006. W pliku readme pisze ze instalcja dx 9c
z plyty jest zalecana.

A czy ten dx instaluje się samoczynnie w czasie instalacji czy jest zapytanie i można anulować jego instalację? Jeśli to drugie to nie ma problemu. Jeśli to pierwsze no to "good job Relic"... Chyba, że jest to jedynie pomyłka w tłumaczeniu i wersja dx jest dużo nowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki wielki LOL. Wchodze do Empiku a tam na półce z nowościami SoulStorm za 79 zł :D Już chciałem kupić ale przypomniało mi się że mam preordera który przyjdzie do mnie w piątek :D Aha i drugi lol :D Dostałem teraz maila od gram.pl że już wysłali mi paczkę z SS :D A pisali że wyślą 13 :D Nie ma co, mnie się to podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pewnie specjalnie puszczaja wczesniej, zeby ludzie nie kasowali i nie kupowali w sklepach, skoro jest szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 19:45, Budo napisał:

Pewnie specjalnie puszczaja wczesniej, zeby ludzie nie kasowali i nie kupowali w sklepach,
skoro jest szybciej...


Szybciej :D Jak to fajnie brzmi w tej sytuacji :D Ja jako klient nie narzekam bo tak czy siak grę będę miało dzień szybciej :D A ty Budo masz już SS ?? Czy będzie już na ciebie czekał jak wrócisz do ojczyzny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Czekac na mnie beda settlersy i painkiller z wyprzedazy nxk xD
SS moze juz stanieje do tego czasu, wiec moze kupie z platyny albo cos, taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 20:34, Rusell napisał:

> A są tam jakieś dodatkowe rasy?
W soulstorm? SoB i DE

Wybacz ale takie skróty nic do mnie nie mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 20:37, bartek-jan napisał:

> > A są tam jakieś dodatkowe rasy?
> W soulstorm? SoB i DE
>
Wybacz ale takie skróty nic do mnie nie mówią

Sisters of Battle i Dark Eldars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 20:39, Rusell napisał:

> > > A są tam jakieś dodatkowe rasy?
> > W soulstorm? SoB i DE
> >
> Wybacz ale takie skróty nic do mnie nie mówią
Sisters of Battle i Dark Eldars

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2008 o 20:20, szweider napisał:

Ciekawe...po obejrzeniu tego filmiku zachciało mi się zatłuc Elektryków za to,że nie
ma nowych głosów...ale ten komisarz gada jak Gwardzista...

Niestety tak, to dokładnie ten sam aktor, który podkłada głos pod Gwardzistów. Widocznie mieli problem ze znalezieniem tego samego aktora ;) Eh, naprawdę powinno to dopracować przed wydaniem. I tak najlepsze głosy w kampanii miały imo DoW i WA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 19:47, Kerigun napisał:

> Pewnie specjalnie puszczaja wczesniej, zeby ludzie nie kasowali i nie kupowali w
sklepach,
> skoro jest szybciej...

Szybciej :D Jak to fajnie brzmi w tej sytuacji :D Ja jako klient nie narzekam bo tak
czy siak grę będę miało dzień szybciej :D A ty Budo masz już SS ?? Czy będzie już na
ciebie czekał jak wrócisz do ojczyzny :P

A nie mówilem?? Nik ni nie wierzył że będzie 13 albo wcześniej. Tylko "po 13", " na pewno nie 13". Ha!! Chaos pokonany DE. Ciężko było...uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej mamy to "profesjonalne" spolszczenie od CDP. Oby tylko wyszedł ten patch poprawiający lokalizację. No chyba, że jest szansa, że być może to spolszczenie zostanie zawarte w najbliższym patchu poprawiającym błędy/balans. Wtedy to możemy sporo poczekać ;) Oby jednak sytuacja z patchami nie była taka jak w DC. Na pierwszy i ostatni patch czekało się jakieś 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 19:25, ChrisBgnr napisał:

Nie wiem czy jest tak faktycznie jak mówisz (tzn. przestarzały dx9.0c), ale jeżeli ktoś
nie wybrał instalacji dx z płyty to "samosie" nic się nie podmieni przy instalce gry.
Poza tym najnowszy dx9.0c jes sprzed kilku dni (8 marca chyba) a nie z listopada ''07...


W pliku readme gry warhammer dawn of war soulstorm pisze, że instalator w razie potrzeby zapyta
i zaktualizuje dx 9 c jeśli wersja, która jest w kompie jest przestarzała.
Praktyka jest zupełnie inna. Instalator bez naszej zgody instaluje dx 9 c z płyty ss a więc podmienia naszą wersję i o nic nie pyta jak to jest w większości instalatorów nowszych gier, które pytają się czy chcemy zainstalować
dx 9 c z płyty.
Niedowiarki niech z menu jakie wyświetli się po włożeniu płyty dvd do napędu wybiorą "Przeglądaj"
i zobaczą jak wół w folderze z directx 9c pisze AUGUST 2006.

Wersja dx 9 c na płycie z ss ma ok 53 mb zaś najnowsza wersja dx 9 c z marca 2008 spakowana ma 69,4 MB
po rozpakowaniu ponad 72mb w związku z czym logicznie rozumiejąc na płycie została upchnięta starsza wersja.
Widzę, że szanowny cdp ma w d... to co napisałem kilka postów wyżej i się nie przejmuje...
No w końcu martwcie się sami co nas obchodzą wasze problemy...

Co do ,,świeżości" dx 9c fakt najnowszy jest z marca 2008 do pobrania stąd:
http://www.programosy.pl/program,directx.html

Radzę pobrać i zainstalować każdemu kto instalował już SS, które samoczynnie bez naszej zgody o nic nie pytając aktualizuje naszą wersję dx 9 c do tej z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 11:28, Fazion napisał:

Mam pytanie Panowie,

Czy mając samego SoulStorma (kupiłem wczoraj) w multi mogę grać każdą klasą ? : )

Pozdrawiam

Musisz mieć oryginalne cd-keye do pozostałych części i SS unlocker, mając sam SS MOŻESZ GRAĆ TYLKO SoB i DE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować