Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2009 o 17:50, Nagaroth napisał:

Bah, gracze zawsze chcą czegoś innego niż to co mają.


Nieprawda. Gracze chcieli tyranidów w DoW1 odkąd tylko pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ja mam taki problem z multiplayerem w DoW 40k Dark Crusade. Otóż kiedy chcę się wbić do jakiejś gry to piszę przez okolo 2 minuty "Trwa wlogowywanie to gry, proszę czekać" czy coś takiego a potem pisze że nie moglem się połączyć z tą grą bo operator się wylogował albo serwer pełny albo modem wysiadł albo cośtam albo costam.... i tak jak się chcę do każdej gry wbić... może udało mi się wbić do jednej gry czy do drógiej ale tylko tyle... teraz mogę się zdęcać nad kompem i nic;p

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei inny problem, od kolegi wczesniej pozyczylem dark crusade by zobaczyc jak sie gra ( a ze nie gral w sieci to pogralem, tworzac nowe konto).Zdecydowalismy, ze fajnie byloby sobie pograc razem (ja zreszta zawsze lubilem Imperial Guard) i kupilem serie (DC, dow, WA) z platynowej kolekcji Zainstalowalem na poczatku DoW i WA, a potem przeinstalowalem DC wpisujac cd- key od kopii DC z Platynowej Kolekcji. I tu zaczyna sie problem: przy tworzeniu konta pojawia sie komunikat o "niautoryzowanym CD" lub po prostu ciagly komunikat o tworzeniu sie konta do poczekalni sieciowej. Ktos dokladnie wie o co chodzi? Bo jakos nie chce mi sie wydawac kolejnych pieniedzy na DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 16:05, Hydro2 napisał:

Ktos dokladnie
wie o co chodzi? Bo jakos nie chce mi sie wydawac kolejnych pieniedzy na DC

Na dzien dobry spróbuj reinstall całości z upewnieniem się, że wpisy w rejestrze o serialach się na pewno usunęły po uninstallu. (HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\THQ\tu trzymane są wpisy ze serialami gry)

Ew. jeżeli interesuje Cię samo DC to zrób jak wyżej i zainstaluj tylko DC a rasy z podstawki i dodatku odblokuj DC unlockerem (google się kłania albo poszperaj na forum za linkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 19:56, ChrisBgnr napisał:

> Ktos dokladnie
> wie o co chodzi? Bo jakos nie chce mi sie wydawac kolejnych pieniedzy na DC
Na dzien dobry spróbuj reinstall całości z upewnieniem się, że wpisy w rejestrze o serialach
się na pewno usunęły po uninstallu. (HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\THQ\tu trzymane są wpisy
ze serialami gry)

Ew. jeżeli interesuje Cię samo DC to zrób jak wyżej i zainstaluj tylko DC a rasy z podstawki
i dodatku odblokuj DC unlockerem (google się kłania albo poszperaj na forum za linkiem)

Dobra, a wiec teraz wiem, ze nie usunelo rejestru po usunieciu, moze to glupie pytanie, ale gdzie moge znalezc ten plik rejestru, glownie chodzi mi o sciezke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 23:26, Hydro2 napisał:

Dobra, a wiec teraz wiem, ze nie usunelo rejestru po usunieciu, moze to glupie pytanie,
ale gdzie moge znalezc ten plik rejestru, glownie chodzi mi o sciezke.

Przy tak sformułowanym pytaniu zastanawiam się, czy bezpiecznie będzie abyś się brał za to sam... a, co mi tam;p
Tak w dużym skrócie - rejestr jest miejscem gdzie przechowywane są wszystkie odniesienia, powiązania i informacje odnośnie całego softu który jest na kompie a często i gęsto także tego który na kompie był kiedyś.
NIE mogło usunąć Ci rejestru. To tak jakbyś wysadził kompa w powietrze;p Po prostu, jedną z możliwości jest to, że został tam wpis ze serialem po instalacji DC od kolegi.
Whatever - aby odpalić rejestr skorzystaj z systemowego przycisku "uruchom" i wpisz w nim "regedit". Tam odszukaj podaną wyżej ścieżkę i zobacz jak się ma sprawa z serialem. Jeżeli jest ten stary po prostu skasuj dany wpis i zainstaluj wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 06:36, ChrisBgnr napisał:

>
Jeżeli jest ten stary po prostu skasuj dany wpis i zainstaluj wszystko od nowa.

Dobra, sprawdzilem, jest tylko nowy CD-key, wczoraj przeinstalowalem gre i nadal to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam taki problem z miltiplayerem. Bo zainstalowałem cały pakiet Warhammera 40k bez soulstorm i chcę zagrać w dark crusade. więc włączam i na starcie prosi mnie o podanie klucza produktu żeby mieć dostęp do wszystkich ras z podstawki... no i kiedy to zrobię to piszę że gra została niewłasciwie zainstalowana czy coś w tym stylu. No i instalowalem już 5 razy raz w tym samym folderze co dark crusade i winter assault a reszta razy w oddzielnym folderze... to co jest grane? Może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Winter Assault, kampania Ładu, misja czwarta.

Czy ktoś wie, jak zmusić Land Raidera do pozostania w jednym miejscu i nie pchania się w największy ogień? Postanowiłem zaczerpnąć rady ze szczątkowego poradnika dołączonego do gry, czyli wycofać się do bazy i resztę ataku przeprowadzić Eldarami, ale ciągłe przełączanie się między dwoma armiami i przywoływanie konwoju do bazy jest lekko irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 09:49, Kawel napisał:

Winter Assault, kampania Ładu, misja czwarta.

Czy ktoś wie, jak zmusić Land Raidera do pozostania w jednym miejscu i nie pchania się
w największy ogień? Postanowiłem zaczerpnąć rady ze szczątkowego poradnika dołączonego
do gry, czyli wycofać się do bazy i resztę ataku przeprowadzić Eldarami, ale ciągłe przełączanie
się między dwoma armiami i przywoływanie konwoju do bazy jest lekko irytujące.


jesli chcesz przejsc misje Eldarami to skup sie tylko na ich celach i olej transporter ultrasow
po tej misji sojusz i tak sie konczy wiec wystarczy wykonac cele dla jednej z ras...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w warhammer 40k dawn of war i dodatkach w kampani jest lepsza grafika modeli postaci, sztandarów i ogólnie niż w skirmishu i multi. Czy jest jakiś patch, albo mod gdzie grafika w skirmishu i multi wygląda tak samo jak w kampani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:20, zBiK93ck napisał:

Zauważyłem, że w warhammer 40k dawn of war i dodatkach w kampani jest lepsza grafika
modeli postaci, sztandarów i ogólnie niż w skirmishu i multi. Czy jest jakiś patch, albo
mod gdzie grafika w skirmishu i multi wygląda tak samo jak w kampani?


W readme jest coś takiego napisane:

"3. ROZDZIELCZOŚĆ TEKSTUR JEDNOSTEK

Aktualnie, domyślne ustawienia tekstur kolorów drużyn są zoptymalizowane w taki sposób, by brać pod uwagę problemy z przesyłaniem danych przez AGP, które mogą wystąpić w czasie gry w sieci dla więcej niż 4 osób.

Aby ominąć to ograniczenie i oglądać tekstury kolorów drużyn w maksymalnej jakości, dodaj poniższą linię do pliku Root\Local.ini:

fullres_teamcolour=1

Prosimy pamiętać, że ta funkcja nie jest oficjalnie wspierana i może być przyczyną poważnych problemów z wydajnością. Nie powinno się jej włączać, jeśli nie posiadasz komputera wysokiej klasy (1024MB pamięci RAM i karta graficzna z 256MB pamięci)."

Mała uwaga. Owy plik Local.ini nie musi się wcale znajdować w katalogu Root.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:20, zBiK93ck napisał:

Zauważyłem, że w warhammer 40k dawn of war i dodatkach w kampani jest lepsza grafika
modeli postaci, sztandarów i ogólnie niż w skirmishu i multi. Czy jest jakiś patch, albo
mod gdzie grafika w skirmishu i multi wygląda tak samo jak w kampani?


1. W skrócie pliku DarkCrusade.exe (Soulstorm.exe, czy w co tam grasz)
- klikasz na nim PPM, a potem właściwości
- w polu "Element docelowy" znajdziesz w cudzysłowiu ścieżkę do pliku startowego gry.
- na końcu, po cudzysłowiu dopisujesz -forcehighpoly ( już bez cudzysłowia i ze spacją)
- kliknij zastosuj

2. Wejdź do folderu z grą
- znajdź plik local.ini
- (opcjonalnie na wszelki wypadek zrób sobie kopię gdzieś pod ręką, w przypadku gdybyś coś sknocił - w sumie mało prawdopodobne)
- otwórz plik, najlepiej za pomocą notepada lub notatnika
- dopisz linijkę "fullres_teamcolour=1"
- w przypadku gdy taki tekst już się tam znajduje to wystarczy tylko zmienić cyferkę na 1
- zamknij, zatwierdź

3. Gotowe

Poza tym poszperaj po temacie bo było tu multum razy poruszane jak dopieścić wygląd swojego DoWa różnymi modyfikacjami.


-> Dizzy - lul? Jaki root?

20090905140836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 14:09, ChrisBgnr napisał:

-> Dizzy - lul? Jaki root?


Też się właśnie dziwie co w tym readme było napisane, dlatego dałam sprostowanie. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć ciekawe herby i sztandary do ściągnięcia (oprócz stron wh40k ei8ht i dawn of war filefront)? Bo na googlach trudno znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 16:08, zBiK93ck napisał:

Gdzie mogę znaleźć ciekawe herby i sztandary do ściągnięcia (oprócz stron wh40k ei8ht
i dawn of war filefront)? Bo na googlach trudno znaleźć.

Lepszych niż hangarowe nie znajdziesz, możesz jeszcze zajrzeć na Skins @ Hive World Terra, ale cudów nie oczekuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować