Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2009 o 05:17, Lord_Avatar napisał:

> IG vs Nekron
> Tau vs Nekron
> IG vs Chaos
> Tau vs Chaos

1. Nekron
2. Nekron
3. Chaos
4. Tau


gówno.
1. IG jedzie nekrona, chyba że nekron osiągnie masę krytyczną i przejedzie się nw wraz ze wsparciem po ig, czyli zależy też od mapy.
2. Tutaj dobrze, Nekron wygrywa.
3. IG. Chaos ma gorzej niż SM vs IG.
4. Tau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 11:49, Hamynelypham napisał:

> 1. Nekron
> 2. Nekron
> 3. Chaos
> 4. Tau

Dnia 13.12.2009 o 11:49, Hamynelypham napisał:

gówno.
1. IG jedzie nekrona, chyba że nekron osiągnie masę krytyczną i przejedzie się nw wraz
ze wsparciem po ig, czyli zależy też od mapy.
2. Tutaj dobrze, Nekron wygrywa.
3. IG. Chaos ma gorzej niż SM vs IG.
4. Tau.


1. Nekron - jak IG się mocno zepnie i dociśnie Neca na wejściu, to wygra. W przeciwnym wypadku NL + NW + FO porozrzucają GMów jak szmaciane lalki. Do tego okazjonalny pulse i po jabłkach.

2. Nekron - bo tak.

3. Chaos - Chaos może lać IG już w T1.5, SM musi czekać do T2. Granatniki Kultów i HB CSM równają się zasięgiem z nadami IG. Jedyne na co trzeba uważać to ekipa generała, ale jeśli ma się CLa na podorędziu to nie powinno być źle.

4. Tau - bo to Tau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 20:07, Lord_Avatar napisał:

3. Chaos - Chaos może lać IG już w T1.5, SM musi czekać do T2. Granatniki Kultów i HB
CSM równają się zasięgiem z nadami IG. Jedyne na co trzeba uważać to ekipa generała,
ale jeśli ma się CLa na podorędziu to nie powinno być źle.


Tylko że przy ubereco IG, Chaos wyda mnóstwo kasy na czempionów, plazmy i HBki, a IG srut srut tech i pojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 23:44, Hamynelypham napisał:

Tylko że przy ubereco IG, Chaos wyda mnóstwo kasy na czempionów, plazmy i HBki, a IG
srut srut tech i pojazdy.


To prawda, Chaos musi albo wdeptać żołnierzyków w ziemię perzed T2, albo inwestować bardzo oszczędnie, bo jak spóźni się z AV, to HH puszczą mu wojo z dymem i pograne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakim cudem ta gra omijała mnie przez tyle lat, no ale nieważne. ostatnio zaczęliśmy z kumplami grać w Winter Assault w Sieci (niedługo będziemy mieć też DC) i dlatego, że jestem newfag kompletny w RTSach kieruję do was takie pytanie - na co zwracać szczególną uwagę grając IG? mam już niby na koncie te 10 potyczek, ale to nadal mało. wiem jedynie, że:
- combo Basiliski + Zabójca jest mistrzowskie na małych i średnich mapach
- Ogryni z Kapłanem świetnie niszczą budynki
- Baneblade to zuo wcielone

mój największy problem to wyczucie momentu, w którym mogę już atakować, pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Era dominacji bazyla przypada właśnie na WA więc się nie przyzwyczajaj;p

Wyczucie momentu do ataku?
OD
SAMEGO
POCZĄTKU!

DoW jest grą gdzie siedzenie w bazie i chomikowanie wojska to najprostsza droga do porażki (no chyba, że się gra na wyłomie wtedy zbieramy milardy tysięcy milionów oddziałów, czołgów i bomb atomowych i kto atakuje pierwszy przegrywa, chyba, że w którymś teamie jest IG - wtedy kto ma IG wygrywa^^). Od początku walcz o mapę bo to daje surowce na rozbudowę, wojsko i tech. Zaczepiaj, walcz i męcz przeciwnika. Stopniowo rozszerzaj ofensywę o nowe oddziały, ale nigdy nie siedź nimi w bazie w oczekiwaniu na ''jeszcze tylko 10 i atakuję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz się nauczyć robić rusha tą rasą, którą chcesz najlepiej grać. ;)
Chyba, że chcesz dłużej pograć w rozgrywce to musisz walczyć o mape i szybko dochodzić do lepszych jednostek (W przypadku Gwardi Imperialnej musisz szybko dojść do basilisków lub innych czołgów).

A teraz moje pytanie : Zna ktoś naprawde dobrego rusha dla Kosmicznych Marines ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2009 o 15:58, Kalenos napisał:

A teraz moje pytanie : Zna ktoś naprawde dobrego rusha dla Kosmicznych Marines ?


tac mass bez genow i win w 3 minucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 19:05, Teokrata napisał:

tac mass bez genow i win w 3 minucie ???


Ta. A potem spamujemy scoutów z shotgunami i trzymamy aż do dropu Venerable Dreadnoughta na jego HQ. Oj, sry. Chyba ktoś pomylił gry : / Nie ma czegoś takiego jak "dobry rush" dla sma. Micro, macro, jaka mapa, MU i wtedy jedziesz z czymś. Też zależy od tego co robi przeciwnik, żeby nie wpierdzielić mu się do bazy masą tacsów, a tu IG z nadami -> cya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Jeżeli padło wcześniej w temacie to przepraszam.

Mam wszystkie dodatki do DoW''a i chciałbym sobie pograć w mutli. Czy można jakoś obejść potrzebę instalowania wszystkiego, aby w Soulstormie móc pograć wszystkimi rasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 17:06, ChrisBgnr napisał:

Patrz przypięty post...


Na dobrą sprawę i tak potrzebuję pliki .exe. To sprowadza się do tego, że szybciej zainstaluje te dodatki niżi znajdę te pliki w necie ; P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 10:56, d0t napisał:

> Patrz przypięty post...

Na dobrą sprawę i tak potrzebuję pliki .exe. To sprowadza się do tego, że szybciej zainstaluje
te dodatki niżi znajdę te pliki w necie ; P.

Ech... googlaj race unlocker soulstorm czy tam dark crusade w razie potrzeby. Wystarczy, że będziesz miał oryginalne seriale - resztą zajmie się unlocker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś może wydanie Dawn of War UNIWERSUM w Złotej Kolekcji? Jak ono wygląda? Jakiś czas temu widziałem takowe wydanie w Saturnie (niestety cena 99 zł skutecznie mnie powstrzymała) i albo mi się zdawało, albo tam była każda gra/dodatek w osobnym pudełku? Jeśli tak, to czy są to po prostu spakowane premierowe wydania w jedno większe pudło? Jakby ktoś kto je posiada mógł mi je drobnostkowo opisać lub zamieścić fotki, byłbym wdzięczny :)

Sam posiadam co prawda już Dawn of War Antologia, ale chcę jeszcze mieć Soulstorm (którego w moim wydaniu nie ma) i zastanawiam się czy brać sam dodatek czy kupić to wydanie Uniwersum ze względów kolekcjonerskich (mam słabość do oryginalnie pakowanych gier, tzn z premierowymi okładkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 17:39, zBiK93ck napisał:

Czy mod Firestorm over Kronus można zainstalować pod Soulstorma?
I czy ten mod jest warty polecenia?



Jest pod DC i warty polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym go odpalić w angielskiej wersji językowej ponieważ na polskiej nie mam niektórych napisów, podpisów. Można ściągnąć angielską wersję językową do DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - jak mam instalować DoW i dodatki? Tzn chodzi mi o instalację patchów - najpierw instalować po kolei DoW, WA, DC i SS a potem patchować każdego z osobna czy też każdą grę patchować od razu po zainstalowaniu? I które patche są potrzebne - jeśli zainstaluję wszystko, to mam patchować każdą "część" osobnymi patchami czy też wystarczy zainstalować najnowsze patche do ostatniego dodatku?
Wiem, że to trochę noobskie pytania, ale trochę się zamotałem, do tego patche swoje "ważą", a nie chciałbym niepotrzebnie ściągać tych kilkuset MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instaluj po kolei jak leci. Patche zaktualizuj w tej wersji gry w którą będziesz chciał grać, czyli najlepiej do soulstorma. Jeśli w inne tytuły też chcesz grać to patchuj na końcu, po instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować