Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2012 o 19:44, Peterox98_PL napisał:

Witam,
W 1 w Dawn of War misji mam za zadanie zbudować Chapple Barracks uzywająć servitorów,
tymczasem oni (jest ich dwóch) oraz Stronghold są neutralne!
Nie moge ich uzywac, przemieszczac, zająć.
Co sie dzieje?

Z gory thx za pomoc!!!

Która to misja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jezeli 1 to pewnie coś ci nie pyka z początkiem. Normalnie jest tak, że ci neutralni servitorzy budują neutralny budynek, a kiedy zbudują i oni i budynek stają sie twoje. Jest to zabezpieczenie przetd tym, aby gracz nie zniszczył samoczynnie budowli przed zbudowaniem. Spróbuj zacząć misje kilka razy z rzędu. Zwykle to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL

Idzie w ogóle jakoś wygrać z Chaosem na terytorium Rheańska Dżungla?
Po pięciu minutach od rozpoczęcia następuje taki spam jednostek wroga, że aż szok...
Najwięcej udało mi się zając połowę punktów kontrolnych, a i tak liczba jednostek wroga rośnie do absurdalnego poziomu, pomimo że gram na normalu, a na dodatek jeszcze na zwiększonej ilości jednostek (SM) jakie mogę posiadać w porównaniu do defaultowych ustawień.
Tak czy srak już chyba sześć razy próbowałem zdobyć tę prowincję i nie ma na nią dosłownie bata... :/

Mowa oczywiście o kampanii w Dark Crusade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że się da - przeszedłem DC wszystkimi rasami na poziomie Normalnym podbijając wszystkie prowincje :D.
Poczytaj to, może trochę pomoże: http://dow.wikia.com/wiki/The_Rhean_Jungle
Osobiście starałem się podbijać co bardziej upierdliwe prowincje na jak najwcześniejszym etapie gry, żeby nie być zmuszonym do użerania się z dwoma przeciwnikami. A jak już się tak niefortunnie zdarzyło, to wykorzystywałem fory, jakie daje gwardia - szybki rajd na lokację startową któregoś z dwóch oponentów i już nie trzeba się męczyć w 1vs2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 20:20, meryphillia napisał:

Danke.


NP

Dnia 09.03.2012 o 20:20, meryphillia napisał:

Obaczymy.
Spróbuję wbić się od razu do jednej z baz wroga, może to coś da. :F


Tylko od razu uderzaj całą gwardią (+ dowódca), nie baw się w zajmowanie punktów strategicznych po drodze, do tego wykorzystuj normalne jednostki, które w międzyczasie będziesz szkolił w bazie.
Wiem, że gwardia honorowa Chaosu w DC zasysa (pojedynczy czempioni, co to ma być :/), ale przynajmniej mają sporo HP :D. Ogień koncentruj na HQ, chyba, że komp atakuje Twoją grupę uderzeniową piechotą walczącą wręcz, wówczas musisz poświęcić kogoś, by związał ją w walce w zwarciu. Zawsze możesz spróbować podbić prowincję później, jak zgromadzisz więcej jednostek gwardii (Obliteratorzy, Opętani Marines, Defilery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 16:22, Blackhand napisał:

Wiem, że gwardia honorowa Chaosu w DC zasysa


Jak już pisałem gram praktycznie tylko SM, nie CSM. ;)

A taktyka faktycznie skuteczna; że też nie pomyślałem o takich rajdach wcześniej. ;P
Gdy przeciwnik ma dwie bazy, to faktycznie atak praktycznie całą czeredą gwardii (tylko Tactical Assaulta zostawiam sobie do zajmowania punktów) jest w praktyce nie do powstrzymania na początkowym etapie przez głupiutkie AI.

Natomiast problem z Rheańską dżunglą jest taki, że cholernie dużo ma punktów strategicznych i gdy da się przeciwnikowi fory w ich zajmowaniu, to jest już po ptokach. Choć akurat sama mapa nieco głupio pomyślana, bo nie pozwala na ataki z różnych stron jednostkami naziemnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 04:35, meryphillia napisał:

> Wiem, że gwardia honorowa Chaosu w DC zasysa

Jak już pisałem gram praktycznie tylko SM, nie CSM. ;)


Ha ha ha, nie zauważyłem, że napisałeś "z Chaosem" :D. Ale wpadka :D.

Dnia 11.03.2012 o 04:35, meryphillia napisał:


...

Natomiast problem z Rheańską dżunglą jest taki, że cholernie dużo ma punktów strategicznych
i gdy da się przeciwnikowi fory w ich zajmowaniu, to jest już po ptokach.


Bo, tak, jak jest napisane na stronie, do której podałem linka powyżej, jest to mapa na 8 graczy :). Trzeba po prostu przejmować punkty kilkoma oddziałami, każdy posyłamy w inny rejon mapy (np. okolice bazy, północ, wschód) i dobrze by było, gdyby za każdym podążał Serwitor (i budował Posterunki Nasłuchowe).

Dnia 11.03.2012 o 04:35, meryphillia napisał:

Choć akurat
sama mapa nieco głupio pomyślana, bo nie pozwala na ataki z różnych stron jednostkami
naziemnymi.


Spójrz na to z drugiej strony - możesz łatwo zamknąć przeciwnika w jego bazie, z tymi trzema punktami strategicznymi może Ci nabuczeć :). Poza tym linia drzew jest w wielu miejscach na tyle wąska, że mogą za nią przeskoczyć Szturmowcy czy teleportować się Terminatorzy (można też użyć Deep Strike i podesłać tam parę Drednotów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając ja multi oczywiście, że już tak łatwo nie będzie...
Z kompem w trakcie kampanii sprawa wygląda całkiem inaczej, bo wystarczy tylko rozwalić bazę lezącą w południowo-zachodnim rogu i zablokować jednostkami środek mapy, by wróg z drugiej bazy nie rozprzestrzenił się po mapie. Jak grałem, to wschodnie i północne punkty strategiczne w ogóle nie były zajęte przez wroga (lulz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, bo gdy chcę updateować Darc Crusade na pathowanie zatrzymuje się na 2/2 i stop... Można czekać i czekać.... Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 11:12, SzotuPL napisał:

Mam problem, bo gdy chcę updateować Darc Crusade na pathowanie zatrzymuje się na 2/2
i stop... Można czekać i czekać.... Proszę o pomoc.

Oryginalna wersja, czy pirat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przywrócić domyślne kolory armii?Bo jak wszedłem do pocji malarz armii i potem nacisnołem przcisk? wróć wszystkie kolory mi się pozmieniały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samoistnie nie mają jak się zmienić.
Musisz zapisać schemat, by zmieniła się jego kolorystyka.
Do pierwotnej postaci, przywraca (logiczny aż chyba nader) przycisk "przywróć schemat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o szybką pomoc. Zainstalowałęm Winter Assault, wszystko działa ładnie pięknie wchodze w kampanie a tu zonk! wszędzie jest $(tutaj jakieś cyfry) No Range. Nawet tam gdzie są limity armii, czy aktualny stan rekwizycji! Jeśli ktokolwiek wyrazi chęć pomocy załącze screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 17:03, MasterChiefGT napisał:

To jest wina patchy i gdzieś był jeden poprawiający spolszczenie


To jest właśnie ten, do którego dałem linka :D. Zresztą i tak jest lekko skopany - sam zauważyłem kilka baboli w kampanii w Dark Crusade (jeden podczas podboju "fortecy" Nekronów), które sobie na własną rękę poprawiłem (bo wszystko jest "na wierzchu" w plikach tekstowych ze zmienionym rozszerzeniem - pliki ucs bodajże :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie toszke głupie pytanie jeśli chodzi o jedną jednostke u necronów.Nie wiem czy to bug ,ale "grobowy pająk" kiedy strzela z tego swojego działa(jeśli go w je wyposarzymy) ,jest słabo słyszalny ogłos wystrzału ,u innych jednostek necronów nie ma z tym probelmów.To jest bug czy po prostu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wgrałęm patch 1.41 a ten na 1.5 nie chce się zainstalować wyskakuje jakiś błąd, próbowałem dwa razy usuwałem wszystko i od początku na czysto instalowałem i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować