Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Możliwość przejścia kampanii nie jest wyznacznikiem siły rasy. Lepszym jest multiplayer, a tam gwardia jest jedną z potężniejszych armii. I Tau...na Tau (i Eldarów) zespół balansujący miał alergię, dlatego też byli,są i będą przegięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zdobyciem stolicy gwardii.Otóż zdobyłem ją ledwo siostrami ponosząc przy tym przeogromne straty.Teraz gram Tau i twierdze orków czy SM to przy twierdzy gwardii łatwizna.Może mi ktos napisac jaka jest najlepsza taktyka jeśli chodzi o tą misję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 02:15, Triderus napisał:

Mam problem ze zdobyciem stolicy gwardii.Otóż zdobyłem ją ledwo siostrami ponosząc przy
tym przeogromne straty.Teraz gram Tau i twierdze orków czy SM to przy twierdzy gwardii
łatwizna.Może mi ktos napisac jaka jest najlepsza taktyka jeśli chodzi o tą misję?


Zacznijmy od tego, że Tau są dużo silniejszą rasą od zakonnic to raz. Dwa- twierdza Gwardii do najmocniejszych nie należy. Sam siostrzyczkami problemu z nią nie miałem
A co do tej misji...hmm...
- Postaraj się jak najszybciej dojść do broni przeciwpancernej- trzeba jakoś łapać te konwoje
- Nie niszcz pierwszej bazy znajdującej się tuż obok twojej- bez problemu możesz znaleźć miejsce, w którym postawisz oddział przeciwpancerny polujący na konwój , ewentualnie wieżyczkę jeśli możesz. Dzięki temu na długi czas zażegnasz problem z częściami do Baneblade''a. Z czasem dodaj kolejny oddział bądź dwa, bo HP transportera się zwiększa.
- Gdy już twoi sołdaci nie przepuszczą żadnego transportera zrób detektórów. Potrzebni są do wykrywania tych pacanów odpowiedzialnych za lokalizowanie celu dla Bazyla. Jeśli nie zdążysz ich ubić- wiej z czerwonego koła. Dlatego też baza z bazyliszkiem powinna być twoim priorytetem jak tylko uaktywni się misja.
- Wyślij dużo wojska do bazy z bazylem (ale nie tych którzy polują na konwój!) i rozwal wieżyczki, pojazdy, a potem bazę wykrywaczy. Problem bazyliska zażegnany. Warto jeszcze na górę się do niego dojść, bo jeśli dobrze pamiętam to obok niego jest relikt, a my bardzo lubimy wsparcie reliktowej jednostki, nawet jeśli to jest Żyjąca Święta.
- Niszczymy kolejne bazy omijając tą obok nas i najważniejszą wroga. Jak trafiamy do miejsca, gdzie stoją neutralne pojazdy gwardii strzelamy do pojedyńczych gwardzistów.
-Gdy już upewimy się że wszystkie te bazy są zniszczone niszczymy tą obok nas (quest z powstrzymaniem produkcji Baneblade''a zaliczony), a potem przygotowujemy się do ataku na główną bazę.
- Atakujemy główną bazę i rozp***** wszystko, co się rusza.
Fin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Niedawno zakupiłem Warhammera 40k Dawn of War Uniwersum.
Gdy instaluje gre wszystko jest wporządku, na koncu instalacji wyskakuje komunikat że moja wersja DirectX jest zgodna.
Ale gdy proboje uruchomić gre wyskakuje taki błąd :

BŁĘDY:
Nie odnaleziono sterownika. Upewnij się, że pakiet DirectX został prawidłowo zainstalowany.

Dodam że probowałem zainstalować łatke do gry z gram.pl i instalowałem directa z płyty warhammer''a.

Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 11:26, MrFirst020 napisał:

Witam! Niedawno zakupiłem Warhammera 40k Dawn of War Uniwersum.
Gdy instaluje gre wszystko jest wporządku, na koncu instalacji wyskakuje komunikat że
moja wersja DirectX jest zgodna.
Ale gdy proboje uruchomić gre wyskakuje taki błąd :

BŁĘDY:
Nie odnaleziono sterownika. Upewnij się, że pakiet DirectX został prawidłowo zainstalowany.

Dodam że probowałem zainstalować łatke do gry z gram.pl i instalowałem directa z płyty
warhammer''a.

Z góry dzieki za pomoc.



Spróbuj zainstalować grę(y) ponownie, jeżeli dalej będzie wyskakiwał błąd DirectX''a, spróbuj zainstalować nowszą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, że możliwe ( choć nie jestem pewny ) że gra ( bo ogólnie do nowszych nie należy jak i wszystkie jej części ) nie obsługuje DirectX''a 11, bo nie została zrobiona pod tak nowe sterowniki. Pamiętam tyle że u mojego kumpla przy Directx 10 były problemy z obrazem i gra nie była stabilna, także wq mnie masz za dobry sprzęt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś poczytać o tym na internecie bo ja nie wiem ;) nigdy nie miałem problemu w którym miałem '''' za dobry komputer '''' xD tylko odwrotnie. pewnie jakieś patche są, łatki... musisz poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 22:41, Jaracz napisał:

Wypadałoby też napisać, jaki masz system operacyjny.
Może to? http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=349&p=1220
Jeśli to nie zadziała, zajrzyj tutaj: http://forums.relicnews.com/showthread.php?74516-SPOOGE-ERROR-read-this


Jestes wielki :D Własnie tego szukałem :D Jak narazie działa :P Jutro zajme sie instalacja reszty dodatków i napisze czy wporzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jest możliwość grania bez płyty? Posiadam Złotą Edycje, mam więc wszystko oryginalne od stóp do głów, ale ciąglę wkładanie płytki do czytnika mi się zbytnio nie widzi, zwłaszcza, że przez takie ciągłę wyciąganie i wkładanie może się bardzo łatwo uszkodzić, a nawet pęknąć(Już miałam tak z jedną grą).

Tak wiem, CdProjekt daje dożywotnią gwarancję na takie płytki, ale chodzi mi tutaj o czystą wygodę. W internecie są tzw. "No-CD Fixed EXE" ale ich efektywność bywa różna i w sumie podchodzi to pod piractwo. Ktoś mi kiedyś mówił, że któryś z patchy zdejmuje obowiązek wkładania płytki do napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 22:14, Vela napisał:

W internecie są tzw. "No-CD Fixed EXE" ale ich efektywność bywa różna
i w sumie podchodzi to pod piractwo. Ktoś mi kiedyś mówił, że któryś z patchy zdejmuje
obowiązek wkładania płytki do napędu.


Podchodzi pod piractwo, bo... właściwie dlaczego? Masz oryginalną kopię gry, a to czy sobie podmienisz jeden pliczek w folderze z grą nikogo nie powinno interesować.
Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy wolisz stwarzać sobie problemy w imię dziwnego wymysłu, czy skorzystać z prostego rozwiązania i ułatwić sobie życie.
Nie będę podawał linków, bo jeszcze moderacja mnie skarci, więc napiszę tylko, żebyś ściągnął/ściągnęła najnowszego patcha, a następnie poszukał/a wersji "No-DVD/Fixed DLL" mu odpowiadającej (to jest 1.20 do Soulstorma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc mam problem z DOW chce zainstalowac dodatek winter assalut i mi wyskakuje blad zebym zainsalowal do wersji 1.4 wiec zaczynam patchowac i wyskakuje mi bald ze plik jest uszkodzony wiec pobieraz z innej stronki i tak samo w kulko help !!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Dawn of War, dość stary RTS który nie obsługuje rozdzielczości nominalnej mojego monitora czyli 1920x1080. Przez to gram na rozdzielczości 1600x900 ale w takim wypadku mam czarne paski na górze, dole oraz po prawej i lewej stronie. Czy takie coś nie uszkodzi monitora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 15:24, Los_Emilos napisał:

Czy takie coś nie uszkodzi
monitora?


A to z jakiej racji?
Idąc tym tokiem rozumowania, monitor mógłby się zepsuć od samego bycia na czuwaniu albo wyświetlania czerni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 15:28, Jaracz napisał:

> Czy takie coś nie uszkodzi
> monitora?

A to z jakiej racji?
Idąc tym tokiem rozumowania, monitor mógłby się zepsuć od samego bycia na czuwaniu albo
wyświetlania czerni.

Wcześniej, na 17 nie miałem takich problemów, więc wolę się spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować