Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Nawet nie próbuj walczyć SSami z Chaosem. Kultyści wykrywają SSy i to oni powinni być twoim pierwszym celem. Najlepiej zrobić Komandora i Wojowników Ognia. Czyli standard Tau. Komandor powinien używać swoich pułapek, żeby spowolnić Raptory, a potem FW i TC konczą sprawę. Marines Chaosu to nie problem, bo FW kładą ich bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 00:27, gloody napisał:

Zawsze uważałem, że najsłabszą stronę IG jest bzdura z capem. Jeszcze Dowództwo Piechoty jest
małe, ale zupełnie nie wiem, gdzie pomieścic Dowództwa Zmechanizowane. Ale, myślę, że trzy
sentinele z tymi LS''ami jakoś sobie dadzą radę. Bo do 10 LS''ów tak szybko się nie dochodzi,
a IG chyba najszybciej jest w stanie do T2 dojśc.


No nie wiem. Jak SM wybierze tech do LSów to jest tak właściwie po mnie, bo skąd ja mam wiedzieć, że SM idzie w tech? I zanim wyjdzie Sentinel to będzie wesoło, bo LSy są w stanie skosić (dosłownie) moich gwardzistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem poczatkujacym Chaosem.Mam za soba Kampanie na srednim i z 15 gier multi i xd Pochwale sie , ze wygrane xD z kolega ;p Poki co buduje na poczatek 1 sqad MArines i ulepszam go na maxa .. potem dowodca i tak dochodze sobie do T2 nastepnie buduje Czarnoksieznika te demony co wrecz walcza i te co strzelaja 2 sqady .. ulepszam do t3 no i teraz Obligator czy jakos tak i ksiecia ulepszam. Wiem , ze robie duzo bledow prosze o pomoc jakiegos Chaosa dobrego xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj na poczatek walnac 2 squady kultystow do zajmowania punktow, nastepnie od kopa przejsc w T2 i robic Khorne berserkerow+sorcerer i napierac na wroga. Czesto dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak próbuje założyc swoje konto na grze sieciowej w Winter Assalcie ale nie mogę bo co chwila wyskakuje mi okienko "Podane hasło jest niewłaściwe" i nie wiem co mam robic proszę o szybką odp.
ps Może ktoś miał ten sam problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 00:03, Everial napisał:

Po raz drugi prosiłbym o dodanie mnie na listę graczy gramowiczów nicki: Everial\Everial


Najlepiej wyślij maila na adres moderator@gram.pl z prośbą o dopisanie nicka do przyklejonego posta. Zająłem się dwoma pierwszymi grupami, ale nie będę teraz zajmował się każdym z osobna. A maila wysłać to chyba każdy potrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 09:43, PredAtor360 napisał:

Jest tak próbuje założyc swoje konto na grze sieciowej w Winter Assalcie ale nie mogę bo co
chwila wyskakuje mi okienko "Podane hasło jest niewłaściwe" i nie wiem co mam robic proszę
o szybką odp.
ps Może ktoś miał ten sam problem??


Miałem dokładnie ten sam problem przy tworzeniu drugiego konta w Dark Crusade, ciągle wyskakiwała mi informacja o błędnym haśle. Zdecydowałem się wykorzystac swoje konto utworzone w podstawce. To akurat podziałało, logowanie poszło bez problemu. Tobie też to radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie kilka fajnych POLSKICH stronek o Dowie WA i DC... Zna może ktoś kilka?? Prócz stronki www.dow.rox.pl Znam ją już. Takie stronki gdzie są replaye, taktyki jakieś forum itp. ODP. plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i jak wtedy wygrać będzie sie dało necro a własnie wtedy bedzie dopiero imba byle gwardia ich pokona pozatym stale jedziecie na necro a w do cholery zapominacie że necro nie ma zwykłej piechoty tylko CIĘŻKĄ! takze po kiego robicie ckm i inne gówna co na lekkie są dobre a potem narzekacie ze 2-3 oddziały was rozwalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 12:33, PredAtor360 napisał:

Interesuje mnie kilka fajnych POLSKICH stronek o Dowie WA i DC... Zna może ktoś kilka?? Prócz
stronki www.dow.rox.pl Znam ją już. Takie stronki gdzie są replaye, taktyki jakieś forum itp.
ODP. plz


nie ma innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 12:42, Iroks1 napisał:

no i jak wtedy wygrać będzie sie dało necro a własnie wtedy bedzie dopiero imba byle gwardia
ich pokona pozatym stale jedziecie na necro a w do cholery zapominacie że necro nie ma zwykłej
piechoty tylko CIĘŻKĄ! takze po kiego robicie ckm i inne gówna co na lekkie są dobre a potem
narzekacie ze 2-3 oddziały was rozwalają


Hmmm... Tacticale SM to też ciężka piechota... CSM też. I NW to jednostka wytrzymała i dobra NA WSZYSTKO. Więc nie pierdziel, że to my nie umiemy grać i że IG jest imba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować