Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Witam, mam pytanie związane z Warharmerem Dark Crusade.
Chcę sobie kupić tę grę, ale chciałbym aby ktoś z Was potwierdził że chodzi ona bez podstawy. Nie to że nie ufam gram.pl, ale chce mieć 100% pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi bez podstawowego DoWa tylko w multiplayerze nie będziesz mógł grać Space Marines, Chaosem, Eldarami, Orkami i Gwardią Imperialną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 19:21, Iroks1 napisał:

Wedłóg tej prostej tabelki w pojedynku 1sv1 wygra chaos, sm/nec pozatym kazdy oddział to cięzka
piechota także dziwnie to wygląda ale chaos zawsze powinien wygrywać ale to może właściwie
nie imba nec a silnik źle oblicza obrażenia niwelująć u nec pancerz albo to że NW jest teżdobry
na cięzką piechotę


Normalnie ręce opadają... zaponiałeś dodać ,że broń Necro posiada większą penetracje pancerza niż boltery. Poza tym Nekroni są wytrzymalsi, bardziej "pancerni" i nie mają kar podczas strzelania w ruchu... A poza tym SM i CSM posiadają mniejszą celność niż NW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:06, Mat.W napisał:

w jakich realiach jest osadzona ta gra

Hmm...jakby ci to powiedzieć...:)

BARDZO odległa przyszłość... na tyle odległa że ludzie zaczęli kolonizować całe układy planetarne, napotykając przy tym wiele obcych ras, w tym... demony z piekła rodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze NW po obu ulepszeniach mają ponad 1000 hp, SM/CSM mogą o tym najwyżej pomarzyć. NW trzeba tłuc w hth, a i wtedy nie jest pewne, że tak łatwo zejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:24, Bambusek napisał:

Tyle ze NW po obu ulepszeniach mają ponad 1000 hp, SM/CSM mogą o tym najwyżej pomarzyć. NW
trzeba tłuc w hth, a i wtedy nie jest pewne, że tak łatwo zejdą.


W pełni się z tobą zgadzam. A dla porównania: Terminatorzy po ulepszeniu mają 1200 HP, natomiast Eldarskie Pająki Spaczni po dwóch ulepszeniach mają coś koło 1000 HP. A są to oddziały elitarne... Tymczasem NW będące podstawową piechotą dorównują wytrzymałością najsilniejszym oddziałom innych ras. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dyzio nie mają kar podczas strzelania w ruchu hmmm ciekawe

pozatym necroni w założeniach mieli rzadzić i tak jest pozatym szyki start to nie ma żadnego problemu pokonać ich w t2 rzadzę i tyle a inni albo w t1 albo od t3 w górę i tyle zobaczymy z nowum patchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem - w bitewniaku są za silni i to niemalze każdy gracz powie, tutaj mogli ich lepiej zbalansować. Sam Relic mówił, że chcieli zrobić grę w klimatach czterdziestki, a nie wierną kopię bitewniaka, wiec nikt by się o nieco słabszych Necronów nie obraził.

Na szybki start mało kto gra, a i wtedy jakos nie wierzę w to wielkie lanie trupiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!! W sieci zanlazłem replaya gdzie Gwardia Imperialna jedzie NEKRONÓW... Aż mi dech zaparło... W życiu nie sądziłem że dobrego gracza da się pokonac gwardia... A dopiero jeszcze że ten dobry gracz miał NEKRONÓW!!!! mogę wam przesłac na maila powtóreczkę... :O XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 22:04, Mroku21 napisał:

W DC i WA można zbudować tylko jednego Land Raidera, jeśli grasz w DoW musisz zwiększyć limit
pojazdów.

Widziałem twojego replaya na beatzone. Zaje****fajny. Fajnie to zrobiłeś. He. ja bym pewnie już zrobił leave! :) zimna krew do końca to jest prawdziwy LORD of CHAOS! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować