Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

By wytrzymac do Dark Crusade trzeba w DoW Pro zagrać !! Rasy zbalansobane !! Do Rhino NARESZCIE jest marine z haevy bolterm, gracz SM moze miec tylko 1 Land Radera, oddzial termosow moze miec max 6 osob, IG dodano załogi z przenosnymi dzialkami... poprostu swietne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 21:51, Tomek1990 napisał:

Wcześniej zapomniałem dodac(a wlaściwie nie zauważyłem), że sypnąłem się w nazwie Demon Hunters
to Łowcy Demonów, a nie Smoków - jakiś taki dziwny odruch wpisywania ''Łowców Smokow" - byc
może po Gothicu 2 ;).
Ad Meritum - dobrze, że zobczymy Łowców Demonów, ale nie będą oni chyba grywalną rasą?

Na forum Relica zamieszczają całkiem sporo info na ten temat. Ujawniono również to, że Gwardia otrzyma oddziały wyposażone w ciężką broń, a Chaos nową ostateczną jednostkę - Księcia Demonów. Lista nowych budynków i jednostek (znanych na chwilę obecną) jest tutaj: http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=58195#15

Naprawdę zapowiada się ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 04:07, Czedwik napisał:

> Wcześniej zapomniałem dodac(a wlaściwie nie zauważyłem), że sypnąłem się w nazwie Demon
Hunters
> to Łowcy Demonów, a nie Smoków - jakiś taki dziwny odruch wpisywania ''Łowców Smokow"
- byc
> może po Gothicu 2 ;).
> Ad Meritum - dobrze, że zobczymy Łowców Demonów, ale nie będą oni chyba grywalną rasą?

Na forum Relica zamieszczają całkiem sporo info na ten temat. Ujawniono również to, że Gwardia
otrzyma oddziały wyposażone w ciężką broń, a Chaos nową ostateczną jednostkę - Księcia Demonów.
Lista nowych budynków i jednostek (znanych na chwilę obecną) jest tutaj: http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=58195#15



Ciekawe, bardzo ciekawe, jeszcze gra bęzie bardziej rozmaicona.

Dnia 29.08.2006 o 04:07, Czedwik napisał:



Naprawdę zapowiada się ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 09:57, fish13 napisał:

> > Wcześniej zapomniałem dodac(a wlaściwie nie zauważyłem), że sypnąłem się w nazwie
Demon
> Hunters
> > to Łowcy Demonów, a nie Smoków - jakiś taki dziwny odruch wpisywania ''Łowców Smokow"

> - byc
> > może po Gothicu 2 ;).
> > Ad Meritum - dobrze, że zobczymy Łowców Demonów, ale nie będą oni chyba grywalną
rasą?
> > > Na forum Relica zamieszczają całkiem sporo info na ten temat. Ujawniono również to, że
Gwardia
> otrzyma oddziały wyposażone w ciężką broń, a Chaos nową ostateczną jednostkę - Księcia
Demonów.
> Lista nowych budynków i jednostek (znanych na chwilę obecną) jest tutaj: http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=58195#15



Ciekawe, bardzo ciekawe, jeszcze gra bęzie bardziej rozmaicona.
> > > > > Naprawdę zapowiada się ciekawie :)



Na stronie Relica są podane informcje o demie do Warhammer 40 000: DArk Crusade będzie ono już 1 września na fileplanet. Ciekawe, kiedy będzie dostępny na innych serwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem jak to mniej więcej będzie z nieśmiertelnością Nekronów. Po prostu odradzać się będzie jeden z trzech chłopaków. Informacje z czsopisma X(a co? mam robić reklamę za którą mi nie płacą?;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:34, ja33no napisał:

Demo akurat na zakończenie wakacji :) ( pocieszenie dla młodych )


No ale do szkoły idziemy dopiero 4 września to jeszcze 3 dni nam zostaną na pogranie w demko Warhammer 40 000: Dark Crusade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu zaczołem grać w Winter Assault . Włączyłem pokaz twurców gry i zostałem BARDZO zaskoczony !!! Winter Assault powstał długo przed info o Dark Crusade ale o dziwo na tym filmiku ( po lewej stronie od napisów zobaczyłem jak oddziały Tau walczą z bazą Nekronów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 20:11, ja33no napisał:

Dziś znowu zaczołem grać w Winter Assault . Włączyłem pokaz twurców gry i zostałem BARDZO zaskoczony
!!! Winter Assault powstał długo przed info o Dark Crusade ale o dziwo na tym filmiku ( po
lewej stronie od napisów zobaczyłem jak oddziały Tau walczą z bazą Nekronów !!!


Tau? Mi wyglądają na Gwardzistów, ale mogę się mylić. A obecność Monolitha nie jest na tym filmiku zaskakująca, przecież walczyliśmy z nim w kampanii WA :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 20:16, lukmistrz napisał:

> Dziś znowu zaczołem grać w Winter Assault . Włączyłem pokaz twurców gry i zostałem BARDZO
zaskoczony
> !!! Winter Assault powstał długo przed info o Dark Crusade ale o dziwo na tym filmiku
( po
> lewej stronie od napisów zobaczyłem jak oddziały Tau walczą z bazą Nekronów !!!

Tau? Mi wyglądają na Gwardzistów, ale mogę się mylić. A obecność Monolitha nie jest na tym
filmiku zaskakująca, przecież walczyliśmy z nim w kampanii WA :]

Wg. mnie to tau i paru gwardzistęw mogę się mylić ale czy gwardzisci mają anteny przy chełmach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 20:31, ja33no napisał:

Mam nadzieje że Dark Crusade wyjdzie na DVD ;)

Oby, oby. Nie uśmiecha mi się żonglerka płytami czy wyskakujący napis o niewłaściwym woluminie w napędzie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 20:31, ja33no napisał:

Mam nadzieje że Dark Crusade wyjdzie na DVD ;)



Raczej wątpie, ponieważ jak więkoszość gry wyszła na CD to i pewnie ten dodatek zostanie wydany na CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 21:44, Bagieta napisał:

Ty leniwy jesteś. :P

Ameryki nie odkyłeś;). Walnę małego offtopa bo przerażeniem ogarniają mnie pathe do Dow. To znaczy nie one tylko mój brak spostrzegawczości. Bo patrzę na listę poprawek i zdaję sobie sprawę że duża część błędów nie została prze ze mnie zauważona. Ale ostatnio cieszyłem się jak dziecko gdy jeden patch zmniejszył czas regeneracji Bombardowania Orbitalnego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować