Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2007 o 19:14, Iroks1 napisał:

co do harrasu na chs zajęcie właściwie skazane na zamobójstwo dzieki forsownej pracy szybciutko
powstają koszary i o połowe szybciej hero także nie ma sensu harrasować chs chyba po to aby
odkryć czy chce zaatakować asm


A widziałeś ile życia ma Heretyk po użyciu tej zdolności? Wpadasz pełnym odziałem Scout''ów zabijasz Heretyków i dajesz noge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 19:44, Mroku21 napisał:

> co do harrasu na chs zajęcie właściwie skazane na zamobójstwo dzieki forsownej pracy
szybciutko
> powstają koszary i o połowe szybciej hero także nie ma sensu harrasować chs chyba po to
aby
> odkryć czy chce zaatakować asm

A widziałeś ile życia ma Heretyk po użyciu tej zdolności? Wpadasz pełnym odziałem Scout''ów
zabijasz Heretyków i dajesz noge :P

no to prawda ale mi chodzi o cośinnego mianowicie decapowanie pkt nie ujdzie przez heretyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał!!Dredzik twardy jest!Jak miło,że istnieje ktoś,kto przy rozwalaniu wieżyczek bierze na siebie ostrzał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od sytuacji, czasem się nawet heretyków nie uda ubić :P. A innym razem jest tak, że: "Scouts, charge!", a po chwili już "Fallback and regroup!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:20, szweider napisał:

Ja jakoś nie harrasuje:)A kultyści szybko padają od strzał z boltera sm


zapomniałeś dodać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Proponuję Wam zagrać 3v3 na jakiejś małej mapie (np Mortalis) na losowych rasach :)
Ubaw po pachy, grałem dzisiaj 3 razy i naprawde niezła zabawa :P
Njalepsze komentarze na początku co do rasy
"omg I have orks"
"damn i hate guard!"
"see the enemies? 3 marines :/"
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 00:04, Budo napisał:


Proponuję Wam zagrać 3v3 na jakiejś małej mapie (np Mortalis) na losowych rasach :)
Ubaw po pachy, grałem dzisiaj 3 razy i naprawde niezła zabawa :P
Njalepsze komentarze na początku co do rasy
"omg I have orks"
"damn i hate guard!"
"see the enemies? 3 marines :/"
:P


Dlatego raczej nie lubię grać losowymi (jak trafię na Eldrów to kaplica, nie mam żadnej taktyki jeśli chodzi o rozbudowę i ilość squadów). :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:21, dizzy1942 napisał:

Dlatego raczej nie lubię grać losowymi (jak trafię na Eldrów to kaplica, nie mam żadnej taktyki
jeśli chodzi o rozbudowę i ilość squadów). :/


Właśnie o to chodzi, jest ryzyko jest zabawa, a jak 6 osób nie wie co dostanie to już w ogóle :)
Pamiętaj, że przeciwnicy zawsze mogli wylosować gorzej ;)
Spróbuj kiedyś, ja tez nie bylem przekonany, ale mi sie spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:25, Budo napisał:

Właśnie o to chodzi, jest ryzyko jest zabawa, a jak 6 osób nie wie co dostanie to już w ogóle
:)
Pamiętaj, że przeciwnicy zawsze mogli wylosować gorzej ;)
Spróbuj kiedyś, ja tez nie bylem przekonany, ale mi sie spodobało :)


Taa, Ostatnio grałem(CSM) z Baronem(CSM) w teamie, przeciw Dyziowi(Eldy) i Szweiderowi(losowo) i zagdnij na co szweider trafił?? Na JE....CH NEC!! A to w dodatku była malutka mapa i mimo, że walczyliśmy dzielnie to oni wygrali:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:20, szweider napisał:

I mówiłem,że trafiło mi się IG;)


Nom, to było najbardziej chamskie, ale gdybyśmy tym raptor rushem trafili na ciebie to miałbyś dość ciężko(pech chciał, że wpadliśmy na banshee spam od Dyzia:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:04, Everial napisał:

> I mówiłem,że trafiło mi się IG;)

Nom, to było najbardziej chamskie, ale gdybyśmy tym raptor rushem trafili na ciebie to miałbyś
dość ciężko(pech chciał, że wpadliśmy na banshee spam od Dyzia:/)


Ano. To był niefart. Nec byliby do przełknięcia gdybyśmy na wejściu tymi Raptami wpdali do Szweiderowej bazy a nie na Eldara.

W dodatku przegraliśmy na punkty...a już byłem na T4...

Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Losowe rasy to też nie dla mnie. Nie idzie mi całkowicie gra Gwardią i Eldarami. Masa ulepszeń i struktur, w dodatku mocno się tymi armiami trzeba namęczyć. Można mnie w sumie nazwać semi-noobem, ale mówi się trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie Eldar przypasuje,chociaż miszczem nie jestem:) Eldar i SM to najfajniejsze rasy.Nie jakieś Tau,co się boją walki wręcz czy krony konserwowe z zielonymi neonami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem dlaczego Nekroni i Tau byli na początku tacy imba. Z tyłu pudełka DC jest napisane:
"Obejmij dowództwo nad dwiema nowymi grywalnymi rasami, Dominium Tau i Nekronami i rozpętaj masową rzeź na polu bitwy. ...." Chyba nie muszę tłumaczyć co to znaczy :o
A i na jakim czacie się spotykacie do zagrania przeciw sobie (właśnie instalacja postępuje no i w multi będę, nick: Gol_Galad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 16:20, Gol Galad napisał:

A i na jakim czacie się spotykacie do zagrania przeciw sobie (właśnie instalacja postępuje
no i w multi będę, nick: Gol_Galad).


Masz na myśli pokój w grze na multi? Segmentum Obscurus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować