Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Może weterani tego tematu mnie pamiętają. Juz mi działą DC. Jestem szczęśliwy. Teraz kilka pytań:
1. Coś tu widziałem o patchu. Na której strone jest coś o nim ?
2. Mam wszystkie oryginalne części W40k. Czy mając DC moge koledze pożyczyć WA i razem damy rade zagrać przez Neta ? Bo on nie ma piratów nawet (i dobrze chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. DC mi już działa. Może weterani tego tematu mnie pamiętają :] Mam 2 pytanka
1. Co to za patch co niektórzy go nie polubili?? Gdzie coś więcej o nim można poczytać
2. Mam wszystkie oryginalne części W40k. Czy jak pożyczę koledze WA to będziemy mogli zagrać via Neta ?? On nie ma nawet piratów (I dobrze że nie ma :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:07, Kerigun napisał:

Może weterani tego tematu mnie pamiętają. Juz mi działą DC. Jestem szczęśliwy. Teraz kilka
pytań:
1. Coś tu widziałem o patchu. Na której strone jest coś o nim ?

dow.rox.pl ,ale właściwego tematu musisz poszukać już sam ;P ( nie będzie to trudne )

Dnia 12.02.2007 o 21:07, Kerigun napisał:

2. Mam wszystkie oryginalne części W40k. Czy mając DC moge koledze pożyczyć WA i razem damy
rade zagrać przez Neta ? Bo on nie ma piratów nawet (i dobrze chyba)

Nie, każdy musi mieć swoją wersję gry. Zresztą nawet jeśli miałby WA, a nie miał DC tak i tak by z tobą nie pograł. Gracze DC mogą grać tylko z graczami DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. DC mi już działa. Może weterani tego tematu mnie pamiętają :] Mam 2 pytanka
1. Co to za patch co niektórzy go nie polubili?? Gdzie coś więcej o nim można poczytać
2. Mam wszystkie oryginalne części W40k. Czy jak pożyczę koledze WA to będziemy mogli zagrać via Neta ?? On nie ma nawet piratów (I dobrze że nie ma :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi coś o tym jak się gra przez Neta ?? Jeszcze nie grałem i może jutro bym zagrał. Mroku Ciebie chyba kojarze. Nie miałeś czasem kiedyś awatara Lorda nekronów ?? Masz może GG ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:22, Kerigun napisał:

A powiedzcie mi coś o tym jak się gra przez Neta ?? Jeszcze nie grałem i może jutro bym zagrał.

Wejdź w grę wieloosobową => gra sieciowa => stwórz konto i się zaloguj.

Dnia 12.02.2007 o 21:22, Kerigun napisał:

Mroku Ciebie chyba kojarze. Nie miałeś czasem kiedyś awatara Lorda nekronów ?? Masz
może GG ??

Tak, miałem takiego avatara, a GG masz w podpisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:31, Mroku21 napisał:

Tak, miałem takiego avatara, a GG masz w podpisie :)


To ciebie kojarzę no i jeszcze Dann''a bez awatara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:22, Kerigun napisał:

A powiedzcie mi coś o tym jak się gra przez Neta ?? Jeszcze nie grałem i może jutro bym zagrał.
Mroku Ciebie chyba kojarze. Nie miałeś czasem kiedyś awatara Lorda nekronów ?? Masz
może GG ??



Ale co mamy ci opowiedzieć? Wchodzisz w DC, klikasz na Gra Wieloosobowa a potem Gra Sieciowa, logujesz się i szukasz serwerów ;-) Cała teoria. Musisz znaleźć jakiś ludzi którzy zechcą z tobą zagrać i to wszystko ;-) (ludzie z gram.pl grają na Segmentum Obscurus) Coś jeszcze? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:35, dizzy1942 napisał:

Gra się nieźle tylko jedno - na początku unikaj "PRO" Playerów grających Necronami :)


Nec to mały pikuś, najgorsze jest Tau :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:35, dizzy1942 napisał:

Gra się nieźle tylko jedno - na początku unikaj "PRO" Playerów grających Necronami :)


A coś jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:39, Kerigun napisał:

> Gra się nieźle tylko jedno - na początku unikaj "PRO" Playerów grających Necronami :)


A coś jeszcze ??

Coś jeszcze?? Segmentum obskurus...czy jakoś tak tam około 20tej znajdziesz wielu graczy stąd.Prócz mnie.Bo zrywam z tą grą w sieci... Nie potrafię się nauczyć w to grać... to tyle. Si ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:39, Kerigun napisał:

> Gra się nieźle tylko jedno - na początku unikaj "PRO" Playerów grających Necronami :)


A coś jeszcze ??


No i unikaj tau. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:47, Jaracz napisał:

No i unikaj tau. ;)


Bo są IMBA ?? I necronów bo też są IMBA. OKi grać będe tylko z IG bo nie są IMBA :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:46, Krzysztof111177 napisał:

Coś jeszcze?? Segmentum obskurus...czy jakoś tak tam około 20tej znajdziesz wielu graczy stąd.Prócz
mnie.Bo zrywam z tą grą w sieci... Nie potrafię się nauczyć w to grać... to tyle. Si ja.


Szeregowy $!**$&*@ nie marudzić tylko opad na cyc - 50 pompek, a potem marsz ćwiczyć skilla. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:52, Mroku21 napisał:

> Coś jeszcze?? Segmentum obskurus...czy jakoś tak tam około 20tej znajdziesz wielu graczy
stąd.Prócz
> mnie.Bo zrywam z tą grą w sieci... Nie potrafię się nauczyć w to grać... to tyle. Si ja.


Szeregowy $!**$&*@ nie marudzić tylko opad na cyc - 50 pompek, a potem marsz ćwiczyć skilla.
:P

Zagram jak wyjdzie ten Inquisition Mod... : I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować