Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2007 o 18:04, Kerigun napisał:

Powiedzcie mi jedno. Zainstalowałem DC. I w grze wieloosobowej moge grać tylko Tau i Nekronami.
Co mam zrobić by wpisać te kody z WA i DoW ?? Zazwyczaj jest to zaraz po instalacji ale ja
przed uruchomieniem po raz pierwszy gry załądowałem mój stary profil i nie wiem jak to zrobić
teraz.


Musisz mieć zainstalowane DoW i WA. Wtedy okienka z cd-keyami wyskoczą same po uruchomieniu DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 17:59, Dyzio Diablo napisał:

> WW nie jest OP, a Defiler jest do bani.

WW jest OP.
Zresztą mało mnie obchodzi WW i Defiler... bardziej mnie cieszy to ,że Croni i Tau po patchu


Jednak dla Tau i Nekro też dadzą coś(dla nich)fajnego,np Krooty w Barakach Tau,czy Rozdzieracze w T1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:37, szweider napisał:

Jednak dla Tau i Nekro też dadzą coś(dla nich)fajnego,np Krooty w Barakach Tau,czy Rozdzieracze
w T1,5

Najlepsze jest to, że teraz Rozdzieracze i Upiory mają nie mieć paska morale :) To duże udogodnienie dla tych jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 17:59, Dyzio Diablo napisał:

> WW nie jest OP, a Defiler jest do bani.

WW jest OP.
Zresztą mało mnie obchodzi WW i Defiler... bardziej mnie cieszy to ,że Croni i Tau po patchu
nie będą tacy silni...
I ,że byle n00b nie bedzie mógł wygrać nimi bez taktyki, eco, micro i co tam jeszcze... patchu
gdzieżeś jest?


Bo akurat Tau n00by wygrywają:P Mają po 15% zwycięstw i tylko pr0s(jak ja :P)i ratują statystki i na ladderze jest 51%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2007 o 19:23, Everial napisał:

Bo akurat Tau n00by wygrywają:P Mają po 15% zwycięstw i tylko pr0s(jak ja :P)i ratują statystki
i na ladderze jest 51%.


Taaak,jasne.Jam jest Pr0s bo wszystkich rozwalam!Tak!!111!!!!Im da pwn3r!!!
Weź,Grasz niezbalansowanym relicowym gniotem i nazywasz się prosem.Żal mi Ciebie.

Żeby nie było głupich pytań-sam nie jestem pro.Ale i n00bem nie jestem.Najwyżej newbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:17, Nagaroth napisał:

Wogóle nie wiem czemu Nekroni w DoW mają morale...

święte słowa

do evera

luuuuudziiieee chciało ci się takie orcze miasto roic? później to ja nawet bazy nieozbudowywałem tylko jechałem na gwardi chonorowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak? To patrz jak wygląda mój dzisiejszy dzień na auto:
Tau na "dzień dobry" gracz n00b spamący FW na potęge (nawet gena nie postawił)...
Necron - n00b totalny grający po raz pierwszy w sieci (stwierdzam po statystykach). Zrobiłem chamski turrent rush (wiem ,że to taktyka n00bów ale na tak IMBA rasę każdy sposób jest dobry). Wynik? Przegrałem z kretesem przez spam nw... i jeszcze gość powiedział mi ,że jestem noobem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

acha dodatkowe pytanie czemu czesto nei ładuje mi sięstronka gram.pl? wqrza mnie to a potem patrze wy normalnie mozecie postować a mi ładuje ładuje i załadować nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:30, Adamido napisał:

Taaak,jasne.Jam jest Pr0s bo wszystkich rozwalam!Tak!!111!!!!Im da pwn3r!!!
Weź,Grasz niezbalansowanym relicowym gniotem i nazywasz się prosem.Żal mi Ciebie.

Żeby nie było głupich pytań-sam nie jestem pro.Ale i n00bem nie jestem.Najwyżej newbie.


Człowieku, te minka z językiem oznacza, że jest to powiedziane z przymrużeniem oka!! Pozatym gdybym był pro to bym miał z 80%, a nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:32, Iroks1 napisał:

do evera

luuuuudziiieee chciało ci się takie orcze miasto roic? później to ja nawet bazy nieozbudowywałem
tylko jechałem na gwardi chonorowej ;)


Stary to był pierwszy podbój i taka obrona była zrobiona, żeby w razie czego nie było problemu z odparciem ataku Chaosu z jego stolicy(czyli atak 2 kompów). Co do następnego posta, to chyba wszyscy to mają, bo wtedy są niby jakieś konserwacje strony czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,wszystko z przymrużeniem oka tia.Co innego się pisze a co innego myśli.A z tego co pamiętam masz 70 pare procent.Więc wiesz,wsztrzymaj się od takich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:32, Dyzio Diablo napisał:

Taaak? To patrz jak wygląda mój dzisiejszy dzień na auto:
Tau na "dzień dobry" gracz n00b spamący FW na potęge (nawet gena nie postawił)...
Necron - n00b totalny grający po raz pierwszy w sieci (stwierdzam po statystykach). Zrobiłem
chamski turrent rush (wiem ,że to taktyka n00bów ale na tak IMBA rasę każdy sposób jest dobry).
Wynik? Przegrałem z kretesem przez spam nw... i jeszcze gość powiedział mi ,że jestem noobem...


A skąd wiesz, że to były nooby?? Mogli mieć drugie konto, tak jak sporo osób z tego forum... Pozatym skoro widziałeś że spamuje FW, to trzeba było zaspamować Banshee i by był koniec, pozatym snajperzy i granaty plazmowe od Guardów jako wsparcie też by niezłego syfu narobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:40, Adamido napisał:

Ech,wszystko z przymrużeniem oka tia.Co innego się pisze a co innego myśli.A z tego co pamiętam
masz 70 pare procent.Więc wiesz,wsztrzymaj się od takich komentarzy.


Mam z ledwością 58%, bo nie sapmuje FW i nie robie IMBA rusha w 1 vs 1, przez co często przegrywam, bo sam jestem załatwiany rushem i dlatego niezbyt lubię 1 vs 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:41, Everial napisał:

> Taaak? To patrz jak wygląda mój dzisiejszy dzień na auto:
> Tau na "dzień dobry" gracz n00b spamący FW na potęge (nawet gena nie postawił)...
> Necron - n00b totalny grający po raz pierwszy w sieci (stwierdzam po statystykach). Zrobiłem

> chamski turrent rush (wiem ,że to taktyka n00bów ale na tak IMBA rasę każdy sposób jest
dobry).
> Wynik? Przegrałem z kretesem przez spam nw... i jeszcze gość powiedział mi ,że jestem
noobem...

A skąd wiesz, że to były nooby?? Mogli mieć drugie konto, tak jak sporo osób z tego forum...
Pozatym skoro widziałeś że spamuje FW, to trzeba było zaspamować Banshee i by był koniec, pozatym
snajperzy i granaty plazmowe od Guardów jako wsparcie też by niezłego syfu narobiły.

wiesz co ja też tak gadąłem jak miałem stale grałem nec ale co z tego ze szybko podejdą 3 vs5 fw dupa 3 zostaje 2 ucieka i tka na zmiane i dupa zasięg wogole tau jest przegięty równa się zasięgowi basiliska :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tera spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam

wbijać na obskurnego
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować