Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Na niektórych grach działa to w taki sposób ale w DoW to nie działa więc jak już chcesz grać to ściągnij se na któryś sprzęt nie oryginalnego cd-key... jedynie w tai sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:08, ChrisBgnr napisał:

Zainstalowałeś JEDNĄ (ten sam serial) grę na dwóch kompach i dziwisz się że Ci nie działa?
Litości............

Tak tylko jeśli instalować DC to powinno działać..... Jak DoWa + DC to nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie można zobaczyć lub ściągnąć poradnik do warhammera dawn of war bo ja mam orginała z poradnikem ale ten poradnik taki troszke zryty jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka sztuczki z rejestrami do gry w necie (7 ras w DC bez DoW/WA). Czy krótkiego poradnika o własnych odznaczeniach to niech wejdzie na stronę:
http://dow.w8w.pl/7ras.html - niedługo dojdzie do tego poradnik do uruchamiania DC na linuxie i
jak zastosować trik na linuxie (ten z 7 ras bez DoW/WA)..... (A tą sztuczkę (która była na reric forum zamieściłem na tej stronie na wszelki wypadek - gdyby tamten temat został skasowany itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdej wersji (w zależności w którą chcesz grać przez LAN) musisz mieć inny cd-key. Ja próbowałem z kolegą i nie dało sie grać z tymi samymi cd-key... a jeżeli chodzi o DoW+DC to DoW można mieć ten sam cd-key ale DC juz musisz mieć inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam www.spam.eev.pl
nasze forum co ciekawesze newsy czy triki mozna tam znale w razie czego pomozemy we wszystkim co zwiazane z dowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:35, Ka024 napisał:

W każdej wersji (w zależności w którą chcesz grać przez LAN) musisz mieć inny cd-key. Ja próbowałem
z kolegą i nie dało sie grać z tymi samymi cd-key... a jeżeli chodzi o DoW+DC to DoW można
mieć ten sam cd-key ale DC juz musisz mieć inny...


hmm to dziwne po jakiś tydzień temu na LAN-party graliśmy w 4 osoby na tym samym CD-key''u w DC.
Zresztą podobnie było niecały rok temu z podstawką DoW. również graliśmy na tym samym CD-key''u.

Nie wiem może coś się po "paczach" zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:35, Ka024 napisał:

W każdej wersji (w zależności w którą chcesz grać przez LAN) musisz mieć inny cd-key. Ja próbowałem
z kolegą i nie dało sie grać z tymi samymi cd-key... a jeżeli chodzi o DoW+DC to DoW można
mieć ten sam cd-key ale DC juz musisz mieć inny...


hmm to dziwne po jakiś tydzień temu na LAN-party graliśmy w 4 osoby na tym samym CD-key''u w DC.
Zresztą podobnie było niecały rok temu z podstawką DoW. również graliśmy na tym samym CD-key''u.

Nie wiem może coś się po "paczach" zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh właśnie kupiłem Warhammer 40k ze złotej kolekcji:> (oby warto)
Zawartość pudełka/ek bardzo mi się podoba:)... już zdążyłem znaleźć drobny błąd w instrukcji do podstawowej części gry(strona 4) "Wpisz klucz cd" :P \

Moglibyście podać mody poprawiające grafikę;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem. Ja mam dwa kompy i nawet Lan party w 8 osób robiliśmy i nie chciało iść bo pisało że są takie same cd-key...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:41, Forgotten napisał:

Moglibyście podać mody poprawiające grafikę;p?

http://wh40k.ei8ht.net/index.htm - poszperaj w pattern files - najlepsza rzecz to camo tau:) Ponadto na tej stronce masz masę profesjoonalnych banner/badges... Ponadto możesz sobie poprawić jakość tekstur robiąc pewną sztuczkę - efekt super ale odczuwalny tylko przy zbliżeniach (bo z daleka to różnicy raczej nie widać)

"1. Tworzymy sobie skrót pliku DarkCrusade.exe ( najlepiej na pulpicie )
- klikamy na nim PPM, a potem właściwości
- w polu "Element docelowy" powinien znajdować sie ten tekst - "D:\Gry\Dawn of War - Dark Crusade\DarkCrusade.exe" włącznie z nawiasami, oczywiście zależne jest to od miejsca w którym znajduje sie wasz folder z Dark Crusade ( to tutaj to moje ustawienia )
- do tej linijki dopisujemy coś takiego " -forcehighpoly" ( już bez nawiasów i z odstępem )
- klikamy Zasosuj i wyłączamy

2. Wchodzimy do naszego domyślnego folderu z grą Dark Crusade
- wyszukujemy plik local.ini
- na wszelki wypadek robimy sobie kopie gdzieś pod ręką, w przypadku gdybyśmy coś sknocili
- otwieramy plik, najlepiej za pomocą notepada lub notatnika
- dopisujemy linijke "fullres_teamcolour=1"
- w przypadku gdy taki tekst już sie tam znajduje to wystarczy tylko zmienić cyferke na 1
- zamykamy, zatwierdzamy

3. Odpalamy gre i cieszymy sie uber grafą :]"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 00:15, ChrisBgnr napisał:

3. Odpalamy gre i cieszymy sie uber grafą :]"

Heh zobaczymy;>
Ten trik działa tylko z dark crusade czy również z podstawką i winterem:P?
Zainstalowanie wszystkich dodatków ma wpływ na rozgrywkę w podstawce?(więcej opcji/bonusy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jakis doswiadczony gracz orkami moglby mi dac jakies wskazowki co do rozbudowy na poczatku?
zazwyczaj robie tak:
pentak, rebacz, niewidzialnosc petakow, chata chlopakow, szczelcy, mek, lpki, generatory i sztandary na przemian.
moj problem polega glownie na tym, ze nie potrafie szybko techowac. czy orkami to wogole mozliwe przy koszcie t2 rownym 660 req(za 4 sztandary)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe. W ogóle ktoś tymi orkami gra na sieci? Bo chyba jeszcze nigdy nie widziałem gracza, który miałby w ulubionej rasie "Orkowie". Zresztą nie siedzę w sieci tak dużo, więc mogłem takiego nie dostrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orkz are made to be IMBA :P. A tak na serio, to u Orka priorytetem jest zrobienie Meka, 1 gena, później dorabiamy szczelców w zależności do potrzeby, na początku zrób 2x rębacz, potem dopiero robola i niewidzialność, a tyle genów nie rób, chyba, że idziesz w szybkie t3, albo pojazdy. No i nie można stracić na początku, bo bez meka wróg przejedzie Ci po banerkach i masz zgona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem orkami i mam w danych że ulubiona rasa to orkowie. Ale nie gram nimi bo choć byś nie wiadomo jak sie starał to nie dasz rady orkami zwyciężyć na początku (przynajmniej ja nie dałem rady) Ale jak byś chciał to albo poszukaj mnie na LORN V jako SoKarlik albo zagadaj mi na gg to ci dam parę wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee chyba nie mi powinieneś odpowiedzieć;)
Heh mam mały problemik z instalacją... otóż gra sądzi, że jest już zainstalowana:P i zamiast "instaluj" jest "uruchom grę". Oczywiście nie mogę jej uruchomić.
Tia musiałem ręcznie wszystko zrobić;> klik, klik setup i poszło!
Na szczęście wszystko działa, miał ktoś podobny problem?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&pid=13408 - hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować