Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 19:18, Mroku21 napisał:

> czy jakis doswiadczony gracz orkami moglby mi dac jakies wskazowki co do rozbudowy na
poczatku?

http://www.dow.rysiu.eu/forum/viewtopic.php?t=1944 - świeży, kompletny poradnik dla
Orka :)

oj, wielkie dzieki, bardzo mi sie to przyda. jezeli masz kontakt z autorem, to proponowalbym zglosic sie na gamereplays.org by tam opublikowac ten tekst. sam moge sie zajac tlumaczeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:41, MarneusPL napisał:

zglosic sie na gamereplays.org by tam opublikowac ten tekst. sam moge sie zajac tlumaczeniem:)

E tam... Oni nam nic nie przetłumaczą... A Wunz nie udziela się na gamereplays wiec nie ma po co..... Niech Balaman napisze... I poradnik nie będzie taki szałowy po przetłumaczeniu - teraz jest taki świtny bo jest napisany jeog stylem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 14:20, Mroku21 napisał:

To chyba nie wychodzisz poza bazę i czekasz, aż przeciwnik sam do ciebie przyjdzie, bo takie
coś jest praktycznie niemożliwe.


sam mi tak kiedys nie zrobiles na Fata Mroga ? albo Iroks... LOL ;))) mapa dla techerow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem dzisiaj 4 na 4 w skladach TnT Margoth, Revind, FWbest boss i EA shadow vs ja + 3 gosci z klanu jedi.
nie wiem czy to sa jacys znani na polskiej scenie gracze, ale mam nadzieje ze nie, bo zachowywali sie jak skonczeni idioci, przynajmniej czesc z nich. po tym jak jeden z nich po jakichs 15 minutach gry sie wylagowal(grac sie przed tym nie dalo) napisalem, ze i tak bysmy wygrali - moje dredy, lr, termosy i gk dewastowaly juz jednemu z nich baze, a na dodatek nadciagala pomoc od reszty graczy. na to oni strasznie sie zaczeli pienic, obrazac mnie i wyzywac od pedalow, zydow, "thóży" i takich tam. ostrzegam wiec, nie grajcie z nimi, bo to naprawde zadna zabawa. najpierw paskudne lagi, pozniej jeszcze gorsze miecho. normalnie zal.pl:E
zna ich ktos? jezeli ktos sobie zazyczy, moge dac repa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 17:11, MarneusPL napisał:

zna ich ktos? jezeli ktos sobie zazyczy, moge dac repa.

tnt heh my spamowicze dooobrze ich znamy ich jedyna zaletą jest tech i spam :) mają 5 niestety, ale narazie :) miejsce w lidze polskich "klanów"

nie przejmuj sie nimi oni juz z poziomem się zatrzymali dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 17:14, Iroks1 napisał:

> zna ich ktos? jezeli ktos sobie zazyczy, moge dac repa.
tnt heh my spamowicze dooobrze ich znamy ich jedyna zaletą jest tech i spam :) mają 5 niestety,
ale narazie :) miejsce w lidze polskich "klanów"

nie przejmuj sie nimi oni juz z poziomem się zatrzymali dawno temu


Nie zamierzam tu nikogo bronić, ale straszne głupoty pierniczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 17:35, Mroku21 napisał:

Nie zamierzam tu nikogo bronić, ale straszne głupoty pierniczysz.



no przecież przegraliśmy walkę o 5 miejsce z TnT
hmm ciebie chyba wtedy nie było to nie widziałeś gier z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ostatnio grałem z kumplem 2 vs 2 - i jakieś lole z tagiem PL| się dołączyły - goście razem w clanie i w ogóle.. To spodziewaliśmy się jakieś zaciętej walki... (ja ig kolega chaos vs sm i chaos). Ja przy 2vs2 lubię sobie turrenta postawić w jakiś ważniejszym miejscu - CSM próbował harrasu raptami.... Rapty się pogoniło - kretyn nie szanował cultów - mimo to że jest to tania i niezbyt silna jednostka trzeba uważać... Potem tylko się wzięło za marinsa - któremu tak eco zjechaliśmy że miał problemy z zrobieniem t2 :D CSM jak to lubi zrobił zerki - spodizwałem sie tego wiec już czekało 15 plazm z kapłanami... Potem tylko tech na pałę z 2 do 3 i do 4.... Po końcu tej niezbyt wymagającej gry - sprawdziłem ich staty - po 50 na auto.... żal.pl - uczyć się grać a nie do clanów się wpychać....
I taka nauczka - nie ma co się uczyć grać w DC na grach 2vs2 - w 1vs1 lepiej się nauczy dbać o eco, micro i tech..... Kiedy już sie nauczy grać to dopiero wtedy 2vs2....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 17:41, Iroks1 napisał:

hmm ciebie chyba wtedy nie było to nie widziałeś gier z nimi


Tech lub spam, albo jedno i drugie (jedne gracz techuje, a drugi go osłania spamując jednostki) to normalna rzecz w teamówkach. Sam tak grałem z Chrisem i Everialem nie raz. Zresztą każdy gra w grę jak chce, nikt mu tego nie zabroni. Jak ktoś sobie z czymś nie radzi to jest za słaby i musi potrenować (pomijając już kulawy balans), a nie zwalać winę na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 18:17, Mroku21 napisał:

Jak ktoś sobie z czymś nie radzi to jest za słaby
i musi potrenować (pomijając już kulawy balans), a nie zwalać winę na innych.

Ano... Tylko wkurza jak grasz ig i dostaniesz gk techa u sm albo harlie techa u elda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2007 o 17:45, nemczek napisał:

I taka nauczka - nie ma co się uczyć grać w DC na grach 2vs2 - w 1vs1 lepiej się nauczy dbać
o eco, micro i tech..... Kiedy już sie nauczy grać to dopiero wtedy 2vs2....


wedlug mnie granie w teamie to jest zupelnie inna gra mniej wazny jest np harras zas najwazniejsze jest wspoldzialanie: odpowiednio szybkie wspolne reagowanie, wspolpraca jednostek roznych ras, koordynacja dzialan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 15:12, GerBeer napisał:

Czy ktoś może mi wytłumaczyć co oznaczają zwroty "harras" i "eco"? :)


Eco - ekonomia, twoje surowce itd.
harras - przejechanie się po zapleczu technologiczno-ekonomicznym przeciwnika, tzn. niszczenie LP''eków, generatorów, decapowanie(odbieranie) punktów strategicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



> Eco - ekonomia, twoje surowce itd.

Dnia 30.07.2007 o 15:16, Mroku21 napisał:

harras - przejechanie się po zapleczu technologiczno-ekonomicznym przeciwnika, tzn. niszczenie
LP''eków, generatorów, decapowanie(odbieranie) punktów strategicznych.


eco - to rozwijanie ekonomi budowanie i ulepszanie Posterunkow oraz Generatorow
harras - jest od angielskiego harrasment czyli molestowanie i polega na tym co napisal Mroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 15:16, Mroku21 napisał:

> Czy ktoś może mi wytłumaczyć co oznaczają zwroty "harras" i "eco"? :)

Eco - ekonomia, twoje surowce itd.
harras - przejechanie się po zapleczu technologiczno-ekonomicznym przeciwnika, tzn. niszczenie
LP''eków, generatorów, decapowanie(odbieranie) punktów strategicznych.

Wersje twojego harrrasu można robić przez całą grę, a harras polega na tym żeby to zrobić w bardzo wczesnej fazie rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować