Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Eco to jest AKTUALNA ekonomia - a jej rozwijanie (budwoa lpk i genów) to jesr robienie eco lub eco bum (jeśli się to robi podczas techa i dość ostro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2007 o 15:49, Joannita napisał:

Wersje twojego harrrasu można robić przez całą grę, a harras polega na tym żeby to zrobić w
bardzo wczesnej fazie rozrywki.


harras mozna i nalezy robic caly czas, choc to wlasnie na poczatku jest on najbardziej bolesny, gdyz wtedy nasza ekonomia i armia sa w powijakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia i słownik :)

hmm.. czyli takie "eco" można nazwać również "macro" (przynajmiej coś mi się tak kojaży:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 19:14, GerBeer napisał:

Dzięki za wyjaśnienia i słownik :)

hmm.. czyli takie "eco" można nazwać również "macro" (przynajmiej coś mi się tak kojaży:P)

Macro - macrozarządzanie - czyli zarządzanie dużymi oddziałami, całymi armiami
Micro - microzarządzanie - czyli zarządzanie poszczególnymi oddziałami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem STALKER-a , mam sagę Baldur-ków, NWN i zamiast przycinać w te klasyki non stop odpalam WH40k DC tylko to mam zainstalowane czy to jest już choroba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 00:24, hartmar napisał:

Kupiłem STALKER-a , mam sagę Baldur-ków, NWN i zamiast przycinać w te klasyki non stop odpalam
WH40k DC tylko to mam zainstalowane czy to jest już choroba ...

NIE to już jest obsesja połączona z chorym pożądaniem. Ja zarazie przestałem grać w DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne:D ja tak też mam. Zamiast grać w Guild Wars albo Jedi Academi lub NFSU2 to gram cały czas w DC chociaż już długo w to gram i powinno mi sie to już znudzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 19:54, nemczek napisał:

Macro - macrozarządzanie - czyli zarządzanie dużymi oddziałami, całymi armiami


w DoWie za macro przyjmuje się też zarządzanie bazą i eco oraz za ogólną strategię gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak najlepsze jest bieganie trzema grupami dark reaperow ciekajac i zabijajac 4 flayed onesy :D to jest micro :D w celu dalszej definicji polecam obejrzec dobry replay eldara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 10:05, Grond napisał:

> Macro - macrozarządzanie - czyli zarządzanie dużymi oddziałami, całymi armiami

w DoWie za macro przyjmuje się też zarządzanie bazą i eco oraz za ogólną strategię gry.


j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy można coś poradzić na laggerów?? Ostatnio jak grałem na auto zacząłem wygrywać to gościu lag - uciekł z gry - i?? Naliczyło mi porażkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi napisać, jak to jest z tymi łatkami. Z reguły bywa tak, że jak aktualizuje się do najnowszej, to wszystkie poprawki zawarte w poprzednich są w tej najnowszej. Gdzieś tu pisaliście, że trzeba instalować łatki po kolei.

Moje wątpliwości biorą się stąd, ponieważ gram ostatnio w podstawę na single i czasem komputer ma jakieś zawieszki, wojsko nie reaguje jak atakuje jedna drużynę, to czasem druga stoi obok i stoi...

Mam najnowszą łatę 1.51. W readme dla łaty 1.10 jest napisane "Naprawiono częste zawieszanie się SI.".

Czy w 1.51 to brak poprawki z 1.1, czy po prostu tak już czasem SI ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:20, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

Mam najnowszą łatę 1.51. W readme dla łaty 1.10 jest napisane "Naprawiono częste zawieszanie
się SI.".

Czy w 1.51 to brak poprawki z 1.1, czy po prostu tak już czasem SI ma?


SI tak ma. W 1.51 nie brak poprawek z 1.10 tylko są one nieaktualne już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:21, Teokrata napisał:

jeśli ktoś chce sobie zobaczyc fajnie zrobione filmiki z W40k Dawn of War - Dark Crusade
to zapraszam na sajta ;-P



ale chamska reklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:20, nemczek napisał:

Pytanie - czy można coś poradzić na laggerów?? Ostatnio jak grałem na auto zacząłem wygrywać
to gościu lag - uciekł z gry - i?? Naliczyło mi porażkę....

czasem lagerow mozna rozpoznac. takim gosciom nie da sie zajrzec do statow, guzik po prostu nie dziala, albo tez otwieraja sie dopiero po pewnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować