Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 13:30, Mroku21 napisał:

> Otóż gdy próbuję się zalogować wyskakuje mi komunikat o tym że nie udało się autoryzować
płyty.
> Jest na może jakiś sposób?
> Zaznaczam iż wersję mam oryginalną.

Zalecam reinstal, też tak miałem ostatnio i pomogło :)


Dzięki za radę, pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko - lekki offtop ;) - czy koś z was zna jakieś pozycje literatury (oprócz kodeksu Tau) dotyczą krootkich najlepiej po polsku, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 17:04, hartmar napisał:

mam pytanko - lekki offtop ;) - czy koś z was zna jakieś pozycje literatury (oprócz kodeksu
Tau) dotyczą krootkich najlepiej po polsku, dzięki.

NA takie pytania odpowieć znajdziesz w tym temacie

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11839&tpage=105
JA nie znam takich książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujace tez sa momenty walki Walker vs Walker ;] Zwlaszcza wbijanie Dreda w ziemie przez Defilera, lub urywanie glowy Defilerowi przez Walkera Eldarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 21:34, PolishWerewolf napisał:

Interesujace tez sa momenty walki Walker vs Walker ;] Zwlaszcza wbijanie Dreda w ziemie przez
Defilera, lub urywanie glowy Defilerowi przez Walkera Eldarow.

z walker vs walker do tej pory "na zywo" zauwazylem tylko urywanie lapy dredowi przez killa kan orkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wgranego ostatniego patcha sprzed DC. DC tez nie mam ale totalnie wkurza mnie balans a zwlaszcza to ze IG jest za slaba, dostalem wczoraj takie baty od orkow (komputer)...Czy jest jakis nowszy patch do DoW ktory moge zainstalowac nie posiadajac DC ? Czy w DC jest lepszy balans ? slyszalem ze "dzieki" nekronom rasy sa jeszcze bardziej nierowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche do DoW i WA skończyły się na wersji 1.51.

W DC "balans" jest... dziwny. Jest tak, że występują zależności rasowe. Jedna rasa jest dobra na konkretną rasę, a dostaje w ass od innej. Dodatkowo zależności zmieniają się im gracze są lepsi. I tak jest z każdą rasą. Oczywiście i tak wszystko zależy od skila graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 15:10, dobrakos napisał:

mam wgranego ostatniego patcha sprzed DC. DC tez nie mam ale totalnie wkurza mnie balans a
zwlaszcza to ze IG jest za slaba, dostalem wczoraj takie baty od orkow (komputer)...Czy jest
jakis nowszy patch do DoW ktory moge zainstalowac nie posiadajac DC ? Czy w DC jest lepszy
balans ? slyszalem ze "dzieki" nekronom rasy sa jeszcze bardziej nierowne...

pozostaje ci tylko dowpro mod jest już wersja na DC a na pozostałe znajdziesz chyba na filefroncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla

Dnia 04.08.2007 o 15:10, dobrakos napisał:

slyszalem ze "dzieki" nekronom rasy sa jeszcze bardziej nierowne...


Nec to najbardziej badziewna rasa w tej grze, ratuje ją tylko spam FO w T1. A co do IG to da sie nim grać i wygrywać, ale nie powiem żeby to było łatwe. I IG też ma swoje imby np. spam Hellhoundów czy granatniki Gwardzistów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2007 o 15:28, Mroku21 napisał:

Nec to najbardziej badziewna rasa w tej grze, ratuje ją tylko spam FO w T1. A co do IG to da
sie nim grać i wygrywać, ale nie powiem żeby to było łatwe. I IG też ma swoje imby np. spam
Hellhoundów czy granatniki Gwardzistów ;)


gralem tylko w demo DC wiec nie widzialem necronow ale z opisu totalnie mi sie nie podobaja, chyba najmniej ciekawa rasa w calym wh40k. Mam zamiar pocwiczyc taktyki IG, cos tam poczytalem na forum relica, podoba mi sie ta frakcja, najwiekszy minus to za slabi dowodcy.Skoro nie ma patchy do DoW i WA to trudno, modow nie chce mi sie instalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 15:36, dobrakos napisał:

najwiekszy minus to za slabi dowodcy.


Nah, Command Squad wymiata, chociaż szybko pada pod zmasowanym ostrzałem. No i czym pogonić Eldara jeśli nie Priestami :D. Dowódcy są świetni i dają dużo fajnych bonusów jeśli się ich przyłączy do oddziału: zwiększenie HP,morale, szybkości, do tego dochodzi Execute Komisarza (potężny skill!), czy chwilowa nieśmiertelność u Priesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja wypowiedz opieralem na podstawie filmow z YouTube. Bo te sytuacje sa rzeczywiscie potwornie trudne do zauwazenia, zwlaszcza jak sie nie gra u siebie i samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 15:36, dobrakos napisał:

gralem tylko w demo DC wiec nie widzialem necronow ale z opisu totalnie mi sie nie podobaja,
chyba najmniej ciekawa rasa w calym wh40k.


Tja-Nekroni są jak Domestos-muszą oczyścić toaletę(uni młotka 40kg) z zarazków(żywi).Nudne to.

Dnia 04.08.2007 o 15:36, dobrakos napisał:

Mam zamiar pocwiczyc taktyki IG, cos tam poczytalem
na forum relica, podoba mi sie ta frakcja, najwiekszy minus to za slabi dowodcy.Skoro nie ma
patchy do DoW i WA to trudno, modow nie chce mi sie instalowac.


Gratuluję dołączenia do grona Gwardzistów-tylko nie narzekaj,bo Komisarz zrobi z tobą porządek.CS jest słaby?Dowódcy stanowią potężne wsparcie dla grupy mięczaków,którą są GM.Egzekucje itp. mogą sprawić,że ty zaczniesz rozwałkę,a wróg będzie mógł co najwyżej narobić w gacie.A w Drużynie-dobrze ich ustawisz i wszystko zmiotą z powierzchni ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować