Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2007 o 18:51, Grond napisał:

Jak ktoś jest chętny to dzisiaj o 19:00 w Headshot TV będzie meczyk w DoWa :)


Kurde.. fajne to :) To dziwne, ale nawet nie miałem pojęcia o istnieniu takiej telewizji. Dzięki Grond, że o tym tutaj napomniałeś. Meczyk oglądało się świetnie. Coś czuje, że teraz będę tę stronkę odwiedzał dosyć często :D

A co do prowadzącego to faktycznie chłopak ma fantazje :P Tylko trochę za bardzo jechał Gwardie w pierwszym meczu moim zdaniem. Najpierw, że gwardia nic nie może zdziałać... później jak zaczęła wygrywać to nagle ma coś imba itd... :/

Ale ogólnie nice :)

No i chciałbym jeszcze przypomnieć o moim problemie z graniem po sieci. O co dokładniej chodzi z tymi pozamykanymi portami, jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jechał po IG w pierwszym meczu? ;d Kurde, muszę zobaczyć ten komentarz ^^ W sumie ja się powstrzymywałem w tej grze... Normalnie to zrobiłbym wieżyczkę przy lpku bliżej Eldara i szybciej poszedłbym w t3 (już zacząłem robić t3 ale się rozmyśliłem, anulowałem i poszedłem w pojazdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 20:42, Grond napisał:

Jechał po IG w pierwszym meczu? ;d Kurde, muszę zobaczyć ten komentarz ^^ W sumie ja się powstrzymywałem
w tej grze... Normalnie to zrobiłbym wieżyczkę przy lpku bliżej Eldara i szybciej poszedłbym
w t3 (już zacząłem robić t3 ale się rozmyśliłem, anulowałem i poszedłem w pojazdy).


No właśnie muszę zobaczyć repka z tej walki. Rozumiem, że zapisałeś? :> Jeśli możesz to prześlij mi go mail''a: gerbeer@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a macie może gdzies zapisaną całarelacje? chętnie bym obejrzał

Grond z jakiego to powodu miałeś transmitowany meczyk ? (ostatnio kompletnie nie w temacie jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza potyczka, mapa: Kasyr, QS, wygrana, ehem-jeden z przeciwników sie rozłączył po jakimś czasie. Mój team ja Sm, Sm i Eldar, wróg Croni, Tau, Sm. Miałem to (nie)szczęscie że naprzeciwko mnie C(s)roni byli. Kiedy przyszedł czas na rozwałek to co? Ci p....li puścili mi monola. Dobra luz, to pierwszy raz. Ale jak mi drugi raz puscili monola z obstawą FO to mnie krew zalała. Dobrze ze już sę zaczeli dobierać Cronowi do dupy bo inaczej krucho by było ze mną.
Powiedzcie gdzie można repka umieścić to umieszcze i ocenicie, zjecie i wyplujecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG = God Game, takie podziękowanie za dobrą grę (z twojej lub jego strony). Ale zazwyczaj lecą bluzgi, więc takie coś to rzadkość, oczywiście jak już ktoś cię pozdrowi to nie zapomnij o tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 15:56, Mroku21 napisał:

Ale zazwyczaj lecą bluzgi


No niestety to prawda. Ostatnio grałem z jakimiś dwoma kolesiami to nie dość ze zbluzgali na początku mnie i mojego sojusznika to jeszcze na koniec jak już dostawali oklep to jeden śmiał się ze mnie ze miał o 7 minut wcześniej avatara niż ja BB i wyzywali mnie on noobów :D

ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 15:56, Mroku21 napisał:

GG = God Game,

Boska (Niesmiertelna, o Boskiej Chwale) Gra? :> Good Game chyba :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować