Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 22:10, Grond napisał:

Gdzie ty tam masz bolter?

A tak btw to co ma Turok do boltera?


Chyba ma na myśli to coś maszynowego po koniec. Wg. mnie to raczej zwykły pistolet maszynowy, a nie jak sądzi "bolter".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 22:10, Grond napisał:

Gdzie ty tam masz bolter?

A tak btw to co ma Turok do boltera?

Mi to wygląda na bolter. Ma taką samą budowę. Przypatrzcie sie dobrze. Jego pociski również są mini rakietami.
Dizzy
To na pewno jest podobne do bolteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 11:13, Joannita napisał:

Mi to wygląda na bolter. Ma taką samą budowę. Przypatrzcie sie dobrze. Jego pociski również
są mini rakietami.
Dizzy
To na pewno jest podobne do bolteru.


To nie jest bolter.IMO to jakiś SMG na wysoki kaliber,bo gdyby pociski były rakietami byłyby wybuchy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 11:33, Adamido napisał:


To nie jest bolter.IMO to jakiś SMG na wysoki kaliber,bo gdyby pociski były rakietami byłyby
wybuchy prawda?

Sorry że pytam, ale czy ty ukończyłeś 1 klasę. No dobra zadam ci prostsze pytanie czy ty umiesz czytać ????
Ja nie napisałem ze to jest bolter tylko ze jest podobne, zauważyłem różnice. Magazynek ma dalej niż bolter. A poza tym niedawno w innym temacie(tak mi sie zdaje) o wh 40k była dyskusja o tym że pociski w bolterach wybuchają po uderzeniu w cel. Tamte pociski może i nie wybuchały ale na pewno były dużego kalibru. Grałem w grę Fire Warrior osadzoną w świecie warhammera 40k i strzelając z bolteru było widać że to pociski po uderzeniu w mur zostawiają duże ślady. Fajnie sie z takiej broni do SM-a nawalało.
A tu macie linki do obrazków o bolterach:

http://senor-freebie.deviantart.com/art/Warhammer-40k-Marine-Bolter-2-11801891

http://neocron.deviantart.com/art/Warhammer-40k-Bolter-45414377

http://senor-freebie.deviantart.com/art/Warhammer-40k-Marine-Bolter-11801867


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 12:06, Joannita napisał:

Sorry że pytam, ale czy ty ukończyłeś 1 klasę. No dobra zadam ci prostsze pytanie czy ty umiesz
czytać ????

Tak,na twoje nieszczęście ukończyłem 1szą klasę.I tak umiem czytać.Inna sprawa że ty się motasz w tym co piszesz.Pozwolę sobie Ciebie zacytować
>Mi to wygląda na bolter. Ma taką samą budowę. Przypatrzcie sie dobrze. Jego pociski również są mini rakietami.
O czym to świadczy ?

Dnia 14.08.2007 o 12:06, Joannita napisał:

Ja nie napisałem ze to jest bolter tylko ze jest podobne, zauważyłem różnice.

Najpierw napisałeś że Ci to wygląda na bolter.Decyduj się.

Dnia 14.08.2007 o 12:06, Joannita napisał:

Magazynek ma
dalej niż bolter. A poza tym niedawno w innym temacie(tak mi sie zdaje) o wh 40k była dyskusja
o tym że pociski w bolterach wybuchają po uderzeniu w cel. Tamte pociski może i nie wybuchały
ale na pewno były dużego kalibru.

A co ja napisałem?
>Grałem w grę Fire Warrior osadzoną w świecie warhammera 40k

Dnia 14.08.2007 o 12:06, Joannita napisał:

i strzelając z bolteru było widać że to pociski po uderzeniu w mur zostawiają duże ślady.

No widzisz ? A w Turoku nie zostawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yee skończyłem Winter Assault;> ostatnią bitwę rozegrałem orkami(była strasznie łatwa:P)
Wlanie zabieram się do instalacji Dark Crusader - ale będzie rzeź ;) Trochę się zawiodłem zawartością pudelka... jedynie cieniutka instrukcja(tia w której chyba o czymś zapomniano, a konkretnie nie podano statystyk jednostek(morale, broń...) i ulepszeń).
Poprzednie pudełka bardziej mnie rozpieściły... niestety ich bonusy nadają się teraz do śmieci;P W dc są nowe jednostki a stare "kary armii" ich nie zawierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:51, Grond napisał:

Jedna i najważniejsza rzecz. To jest za małe jak na bolter. I NIE jest imo podobne do boltera.

Dobra, sorry zamotałem sie trochę ale i tak będzie mi to przypominać bolter i jest do nie go podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:33, Forgotten napisał:

Yee skończyłem Winter Assault;> ostatnią bitwę rozegrałem orkami(była strasznie łatwa:P)
Wlanie zabieram się do instalacji Dark Crusader - ale będzie rzeź ;) Trochę się zawiodłem
zawartością pudelka... jedynie cieniutka instrukcja(tia w której chyba o czymś zapomniano,
a konkretnie nie podano statystyk jednostek(morale, broń...) i ulepszeń).
Poprzednie pudełka bardziej mnie rozpieściły... niestety ich bonusy nadają się teraz do śmieci;P
W dc są nowe jednostki a stare "kary armii" ich nie zawierają...

a po co staty jednostek? i tak zmieniająsię co patch a nie ma nic bardziej wqrzającego niż złe info z instrukcji :) a i tka te "bonusy" u mnie albo lądują na półkę albo kosza więc pożytek żaden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mojej półce Wh40k:DoW figurował od dnia premiery tej gry w XKX, jednak dopiero wczoraj znalazłem czas aby włożyć krążek do czytnika i muszę powiedzieć, że zamarłem - gra jest wciągająca przeogromnie i chodź kampania SP pozostawia niedosyt to w systemie potyczek z PC czy MP można bawić się i bawić. Chodź z tym ostatnim jest pewien problem - bardzo trudno od razu wejść do gry nie zostając co moment rozszarpanym na strzępy, ale jak przez AoE3, WC3, SC przebrnąłem to i tutaj powinno się udać. :-)

Dwa ostatnie tytuły jakie wymieniłem powyżej bardzo mi się kojarzą z pozycją Wh40k:DoW, pierwszy - WarCraft 3 ze względu na wątek fabularny, cutscenki czy model postaci. Natomiast ze StarCraftem ze względu na klimat, zróznicowanie ras, briefingu. Jednak to do WarCrafta więcej wspólnego ma Dawn of War - przez cały czas grania nie mogłem się oprzec wrażeniu, że interfejs, MP i inne elementy są zdrowo pobrane z ostatniego wydanego RTSa przez Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt, DoW to piękna gra, niestety w DC (w które gra teraz najwięcej osób, w podstawkę w sieci grają albo niedobitki niemające WA/DC, albo osoby które nie mogą już znieść DC) dodano nowe rasy, zmieniono priorytety i balans został, mówiąc delikatnie, spieprzony. A mi ani razu DoW nie skojarzył się z W3. Ze Starcraftem to rozumiem (bo kochany Blizz garściami czerpał ze świata Wh40k tworząc Starcrafta) ale z W3. Inny model ekonomii, system zarządzania oddziałami, graficznie wszystko się różni...

20070815002159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:22, Grond napisał:

Ale fakt, DoW to piękna gra, niestety w DC (w które gra teraz najwięcej osób, w podstawkę w
sieci grają albo niedobitki niemające WA/DC, albo osoby które nie mogą już znieść DC) dodano
nowe rasy, zmieniono priorytety i balans został, mówiąc delikatnie, spieprzony. A mi ani razu
DoW nie skojarzył się z W3. Ze Starcraftem to rozumiem (bo kochany Blizz garściami czerpał
ze świata Wh40k tworząc Starcrafta) ale z W3. Inny model ekonomii, system zarządzania oddziałami,
graficznie wszystko się różni...

w podstawce właśnie fajnie rozwiązano sprawę techa a jak ostatio grałem to przez WA mamy takie szybkie techy tam gracze się rozbestwili i teraz mamy tech>all
czy ktoś w ogóle znalazł info czy robi się patch? bo już nawet do stalkera pojawi się na dniach a tu nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 11:32, Iroks1 napisał:

w podstawce właśnie fajnie rozwiązano sprawę techa a jak ostatio grałem to przez WA mamy takie
szybkie techy tam gracze się rozbestwili i teraz mamy tech>all

eee? W WA przecież techuje się tak jak w DoW''ie.

Dnia 15.08.2007 o 11:32, Iroks1 napisał:

czy ktoś w ogóle znalazł info czy robi się patch?

Nie robi.

Dnia 15.08.2007 o 11:32, Iroks1 napisał:

bo już nawet do stalkera pojawi się na dniach
a tu nic :/

A gdzie tu związek? Stalker =/= Relic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 11:40, Mroku21 napisał:

> bo już nawet do stalkera pojawi się na dniach
> a tu nic :/
A gdzie tu związek? Stalker =/= Relic

do stalkera patche wychodzą w tępie na dowa :) dodatkowo obie sa z THQ wydawane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny (chyba 20) raz odpalam singla w WH 40k DC, i tak sobie myślę że super było by zagrać w RPG-a w tym świecie może kiedyś coś będzie a narazie wracam do gry ... dlaczeg to mi się nie nudzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować