Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2007 o 11:56, Mroku21 napisał:

> do stalkera patche wychodzą w tępie na dowa :) dodatkowo obie sa z THQ wydawane

Ale to Relic robi patche, a nie THQ ;)

ale jakoś dziwnym trafem wszystkie gry z THQ patche albo nie wychodzą albo wychodzą 1 na pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 13:00, kameT napisał:

Ja bym nie liczył szybko na patcha.


ja mam nadzieje ze do konca roku doczekamy sie kolejengo patcha, bo ostani wiele zmienil na plus ale jest jeszcze kilka spraw do naprawienia np FO w T1 czy IMBA guradiani ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 20:42, Teokrata napisał:

> Ja bym nie liczył szybko na patcha.

ja mam nadzieje ze do konca roku doczekamy sie kolejengo patcha, bo ostani wiele zmienil na
plus ale jest jeszcze kilka spraw do naprawienia np FO w T1 czy IMBA guradiani ;-PPP

zapomniałeś dodać
Imba tech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 17:21, hartmar napisał:

kolejny (chyba 20) raz odpalam singla w WH 40k DC, i tak sobie myślę że super było by zagrać
w RPG-a w tym świecie może kiedyś coś będzie a narazie wracam do gry ... dlaczeg to mi się
nie nudzi ???


W 2008 roku wychodzi podręcznik Warhammer 40 000: Dark Heresy, RPG o inkwizycji, 18 miechów później wychodzi Rogue Trader o kupcach, obcych i piratach a kolejne 18 miechów później wychodzi Deathwatch o SMach, na dniach wychodzi darmowe demo Dark Heresy o tytule Shattered Hopes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 01:39, Kubacube90 napisał:

Jeżeli brak wam balansu to sprawa jest banalnie prosta... Albo DoW albo DCPro... i po co narzekacie? ;-p


DCPro i owszem, ale pod warunkiem, że nie będę musiała się domyślać, do czego dane upy służą (magiczne znaczki w opisach każdego z nich). :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 06:38, dizzy1942 napisał:

> Jeżeli brak wam balansu to sprawa jest banalnie prosta... Albo DoW albo DCPro... i po
co narzekacie? ;-p

DCPro i owszem, ale pod warunkiem, że nie będę musiała się domyślać, do czego dane upy służą
(magiczne znaczki w opisach każdego z nich). :/

jeszcze niech go trochę zoptymalizują bo to jest horror ładuje się x2-3 dłuzej niż DC przy ustawieniach grafiki z medium na low

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 10:03, Iroks1 napisał:

jeszcze niech go trochę zoptymalizują bo to jest horror ładuje się x2-3 dłuzej niż DC przy
ustawieniach grafiki z medium na low


Ja grając jeden na jeden w singlu, mam tak jakbym grała 2v2 w multi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 06:38, dizzy1942 napisał:

DCPro i owszem, ale pod warunkiem, że nie będę musiała się domyślać, do czego dane upy służą
(magiczne znaczki w opisach każdego z nich). :/


Wchodzisz do głownego katalogu DCpro, otwierasz katalog "Language" i zmieniasz nazwę katalogu "Polish" na "English". Powinno pomóc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 14:07, Dyzio Diablo napisał:

> DCPro i owszem, ale pod warunkiem, że nie będę musiała się domyślać, do czego dane upy
służą
> (magiczne znaczki w opisach każdego z nich). :/
>

Wchodzisz do głownego katalogu DCpro, otwierasz katalog "Language" i zmieniasz nazwę katalogu
"Polish" na "English". Powinno pomóc. ;)

ale ja chcieć polish werszyn :P
nie rozwiązano problemu polonizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 16:04, Iroks1 napisał:

ale ja chcieć polish werszyn :P
nie rozwiązano problemu polonizacji?


Powiem tak: ucz się języków. :P A polonizacja jest gdzieś na dow.rox. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam rpoblem z zainstalowanie(a raczej uruchomieniem instalatorem) kupilem sobie niedawno zlota kolekcje/edycje i gdy wkladam plyte zeby zeinstalowac podstawowa czesc to uruchemia sie domyslna akcja ALE OSTATNIO WLOZONEJ PLYTY(w tym przypadku film ,,rybki z ferajny" ) i co dziwne moge go sobie ogladac prosze o pomoc bo myslelem ze mnie szlag trafi, kupilem orginala ze sklepu gram i mi nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 20:18, Ziomós napisał:

Witam, mam rpoblem z zainstalowanie(a raczej uruchomieniem instalatorem) kupilem sobie niedawno
zlota kolekcje/edycje i gdy wkladam plyte zeby zeinstalowac podstawowa czesc to uruchemia sie
domyslna akcja ALE OSTATNIO WLOZONEJ PLYTY(w tym przypadku film ,,rybki z ferajny" ) i co dziwne
moge go sobie ogladac prosze o pomoc bo myslelem ze mnie szlag trafi, kupilem orginala ze sklepu
gram i mi nie chodzi


To nie problem z DoW-taki błąd i ja też go miałem(Tyle że z płytą Baldur''s Gate II i Saga Icewind Dale).Nie jak się go rozwiązuje-u mnie sam przeminął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 20:18, Ziomós napisał:

domyslna akcja ALE OSTATNIO WLOZONEJ PLYTY(w tym przypadku film ,,rybki z ferajny" ) i co dziwne
moge go sobie ogladac


Próbowałeś restarta kompa? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 20:44, Ziomós napisał:

ale po jakim czasie



4-5 dni...

Ale zróbmy tak-włóż płytę z Dałnem,i kliknij Otwórz-u mnie to komp czytał,że mam płytę BG,a miałem pliki z płyty ID

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co dalej...jak biore prawym przyciskiem na dvd-rom to chwile mysli i wlacza sie czynnosc domyslna po wlozeniu BG a jak briore wysun i wsyn to nic sie nie dizeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować