Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2007 o 22:32, Teokrata napisał:

jeszcze raz dowod ;-)))

YEA, SPAM FO rządzi. Nie ma jak balans relica.

Grond
Zawaliście zjechałeś tego gościa co dał temat ze "wielki gracz przybył". Najfajniejszy był punkt 4. ROTFL ROTFL

"4. sądząc z opisu jesteś nadczłowiekiem wyhodowanym w małym laboratorium w Korei Północnej, aby umożliwić rządowi w Phenianie uzyskanie supremacji nad Koreą Południową w dziedzinie e-sportu, ale przypadkowo trafiłeś na kontenerowiec z chińską odzieżą który przypłynął do Polski i tutaj zostałeś wychowany? To jest dział o grach komputerowych, a nie o TOBIE i o twoim SKILLU. Ile masz lat? 12?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:14, nemczek napisał:

Morał??
Używać turretów


No wiadomo to już chyba od dawna, bo FO nie mają już uber dmga na budynki, jednakże nie wszyscy mają te turrety :/ (absurd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 13:00, Everial napisał:

A co się na roxie dzieje?? Bo od dawna tam nie zaglądałem?? (czyt. jakiś miesiąc/półtorej)


Wilku dostał admina i robi z roxa swój plac zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:38, Iroks1 napisał:

Jonaś o co chodzi z tym pkt 4 i Grondem?


ja generalnie nie przeglądam innych tematów na tym forum, ale wyłowiłem wśród spamu pewien "oryginalny" temat i zjechałem autora. Oczywiście genialna moderacja wlepiła mi ostrzeżenie (co sprawiło tylko, że uważam moderację gram.pl za jeszcze bardziej beznadziejną, podobnie jak całe forum).

A wracając do tematu to trzeba głośniej męczyć CDP o zrobienie czegoś w sprawie kolektywu DoWa, bo tak właściwie można go porównać do Imperatora. Tyle, że nie ma on niestety tak wspaniałej przeszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogę pokierować jak chcesz... ja to tyle razy robiłem że mogę spokojnie pokierować... to jest proste i nie cza ni takiego sie bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:53, Grond napisał:

> Jonaś o co chodzi z tym pkt 4 i Grondem?

ja generalnie nie przeglądam innych tematów na tym forum, ale wyłowiłem wśród spamu pewien
"oryginalny" temat i zjechałem autora. Oczywiście genialna moderacja wlepiła mi ostrzeżenie
(co sprawiło tylko, że uważam moderację gram.pl za jeszcze bardziej beznadziejną, podobnie
jak całe forum).

A wracając do tematu to trzeba głośniej męczyć CDP o zrobienie czegoś w sprawie kolektywu DoWa,
bo tak właściwie można go porównać do Imperatora. Tyle, że nie ma on niestety tak wspaniałej
przeszłości...

weś podaj link do tego tematu :)

kolektyw leży i kwiczy i niech tak już chyba zostanie po co męczyć zmarłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 09:57, Iroks1 napisał:

kolektyw leży i kwiczy i niech tak już chyba zostanie po co męczyć zmarłych

Weźcie mi nic nie mówcie o tym kolektywie bo mi sienie dobrze robi. Napisałem do gościa co prowadzi ten kolektyw wiadomość e-mail(powiedziałem mu co nieco odpowiednim tonem chyba) ale mi nie odpisał, chyba nie czyta nawet wiadomości. Później udało mi sie zdobyć adres e-mail Spika albo Spike-a(sam już nie wiem) o mi nic nie napisał. Chyba nawet na gg mu napisałem i coś mi chyba odpisał że trzeba się najpierw rozmówić z tym co prowadzi kolektyw jeśli ma on go nam oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolektyw zamiast domeny gram.pl powinien mieć żal.pl (www.kolektyw.żal.pl już lepiej :)).
To jest takie marnowanie potencjału (nie tylko DoW)... CDP ma nas głęboko w.... Ich tylko Wiedźmin obchodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 10:53, Joannita napisał:

Napisałem do gościa co
prowadzi ten kolektyw wiadomość e-mail(powiedziałem mu co nieco odpowiednim tonem chyba) ale
mi nie odpisał

Też bym nie odpisał (po odpowiednim tonie :P), z tego co wiem to wina nie leży po stronie twórców kolektywu tylko CDP. Po za tym Xenos Tomb miał wystartować później, ale CPD spieszył się na premierę DC i wypuścili takiego bubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CPD olewa porządne gry bo wie że i tka je sprzeda woli poprostu koncentrować się na WoW/pl GW i na wciskaniu gówna pt: np. "Transformers"

Szkoda że w żadnych prawie zawodach pokroju WCG nie znajduje się DoW :( królują klikacze a tak jak by był w takich imprezach częściej wybierany to i THQ częściej patche by wydawało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:10, Iroks1 napisał:

CPD olewa porządne gry bo wie że i tka je sprzeda woli poprostu koncentrować się na WoW/pl
GW i na wciskaniu gówna pt: np. "Transformers"

No i za to dostaniesz degrada (joke) xD Wracając do tematu - cieszmy się samym WCG. Na esl grają ludzie o ile mnie pamięć nie myli :P Tyle wystarczy. Ważne by scena nie umarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:32, CyberPanki napisał:

Wracając do tematu - cieszmy się samym WCG.

Nie ma już DoW''a na WCG.

Dnia 20.08.2007 o 11:32, CyberPanki napisał:

Na esl
grają ludzie o ile mnie pamięć nie myli :P Tyle wystarczy.

Na ESl będzi już tylko prawdopodobnie jeden ostatni sezon.

Dnia 20.08.2007 o 11:32, CyberPanki napisał:

Ważne by scena nie umarła.

Jak będziesz się udzielał (nie tylko ty) to nie umrze -> http://dow.rox.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 12:55, Iroks1 napisał:

> Jak będziesz się udzielał (nie tylko ty) to nie umrze -> http://dow.rox.pl/ :)
a idź mnie z tym dziadostwem w cholere :P

To piszemy wspólną petycję do CP Projekt ???? Jeśli sie nie zgodzą to możemy ich zasypać e-mailami tak ze im się serwer zawiesi. CO wy na to ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:04, nemczek napisał:

Kolektyw zamiast domeny gram.pl powinien mieć żal.pl (www.kolektyw.żal.pl już lepiej :)).
To jest takie marnowanie potencjału (nie tylko DoW)... CDP ma nas głęboko w.... Ich tylko Wiedźmin
obchodzi :/

Sorry za dubla ale mam do ciebie pytanie. O czym jest ta strona która otwiera sie po kliknięciu na powyższy adres ???? Można sie na niej zalogować do czego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować