Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 13:50, Joannita napisał:

> Kolektyw zamiast domeny gram.pl powinien mieć żal.pl (www.kolektyw.żal.pl już lepiej :)).

> To jest takie marnowanie potencjału (nie tylko DoW)... CDP ma nas głęboko w.... Ich tylko
Wiedźmin
> obchodzi :/
Sorry za dubla ale mam do ciebie pytanie. O czym jest ta strona która otwiera sie po kliknięciu
na powyższy adres ???? Można sie na niej zalogować do czego ????

To forum o DoW''ie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 16:19, Grond napisał:

Pewnie nikt nie docenił jego talentu do tej gry, podobnie jak jego oryginalnych teorii dotyczących
balansu.


Iroks tam chyba nigdy nie pisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 19:46, Everial napisał:

> Pewnie nikt nie docenił jego talentu do tej gry, podobnie jak jego oryginalnych teorii
dotyczących
> balansu.

Iroks tam chyba nigdy nie pisał :P

o nie prawda ! napisałem aż1 posta ! :P a dziadostwo dla tego że słyszałem że jest tam jakiś młodociany administrator teraz i od razu by mnie zbanował za treści dot. forum/administracji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:08, Grond napisał:

Panowie i Pani, oficjalnie ogłaszam, że dow.rox.pl nie żyje.


żadna nowość odkąd wilku jest "administratorem" to wszystko sie sypie a jeszcze zabrał Kametowi waldze po prostu to jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko burdel i nic więcej...

No to dużo userów płci męskiej powinno być :P. Ja bym powiedział, że Wilku "zlikwidował wszystko" i "nie będzie niczego" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten link to kolektywu żal.pl to oczywiście fake ;)
Dow.rox kiedyś było bardzo fajnym forum - ale teraz - gdzie rządzi kid ego nie ma co już tam siedzieć:
Dlatego apeluję do wszystkich abyście udzielali się na Civlandzie!!!!!! Albo zaszantażowali CD-Projekt o porządny kolektyw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:19, Forgotten napisał:

Właśnie przechodzę kampanie dark crusade Kosmicznymi Marinesi i mam problem z "Wysuniętą bazą";P
Nie mogę wygrać tej potyczki... jakaś rada?


Jedna: im szybciej zaatakujesz, tym szybciej wygrasz, bo komp na początku jest słabszy, ale cały czas się rozbudowywuje. I atakuje z 2 stron i nie koncentruj się tylko na jednej bazie. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:19, Forgotten napisał:

Właśnie przechodzę kampanie dark crusade Kosmicznymi Marinesi i mam problem z "Wysuniętą bazą";P
Nie mogę wygrać tej potyczki... jakaś rada?


omin pierwsza baze i idz jak najszybciej (od razu !!! bez zajmowania punktow) na dol do drugiej - to tam komp ma najwyzszy poziom rozbudowy i sie glownie produkuje ( w przypadku orka = darmowy spam rebaczy ze wsparciem wszystkiego innego co moze wyprodukowac a majac t4 moze np "puszka") - jesli ja zniszczysz juz prawie wygrales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować