Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 19:25, Mroku21 napisał:

I przyleciałeś poskarżyć się tutaj? :P Przykro mi Teokrato, ale tam są nieco inne zasady. Zresztą
otrzymałeś wyjaśnienie.


wybacz nie dostałem żadnego wyjaśnienia a już na pewno nikt mi nie wyjaśnił dlaczego usunięto prawie dziesięć moich postów - za "złe zachowanie" nie wydaje mi się bym tutaj zachowywał się inaczej i jakoś nikt nie usuwa mi postów bez wyraźnego powodu - są tacy "twardzi" a jakoś nie widzę swojej ksywy w temacie "wyzwania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl - jeden topic o Dawn of War
dow.rox - całe forum o DoW''ie z podziałem na różne tematy (replaye, strategie, rozwiązywanie problemów technicznych itd.). A ty w jednym temacie urządziłeś dyskusję na na temat różnych wątków, nie związanych bezpośrednio z tematem topicu , w którym się wypowiadałeś - czyli spam i offtop.

I tyle koniec kropka.

P.S. Nie będę na tym forum rozstrzygał spraw związanych z innym forum.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 21:57, Mroku21 napisał:

I tyle koniec kropka.


tak czy inaczej skutecznie mi się odechciało... zresztą dow.rox.pl to i tak robaczki przy dowsanctuary.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 09:50, mutoh15 napisał:

potrzebuje pomocy nie wiem jak zrobic zebym mógł grac przez neta


A może dokładnie opiszesz na czym polega twój problem ? Nie umiesz założyć konta czy znaleźć w menu "gra wieloosobowa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że ten 15 latek (Wilku) jest jednym z najlepszych polskich graczy (fakt że jako admin się nie spisywał ale teraz zachowuje się nawet w porządku....
Gdybym akurat miał moda w tym dziale to bym te posty skasował i postawił Ci tego warna Teokrata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek.Na onet.pl w dziale gier komputerowych, ukazała się recenzja moda (sic!) do DC , Warhammer 40,000: Inquisition Daemonhunt Mod. Raczej rzadko coś się takiego zdaża, tym bardziej na onecie. Mała rzecz a cieszy.Link poniżej.
http://gry.onet.pl/3447,77185,,Warhammer_40_000_Inquisition_Daemonhunt_Mod,recenzja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wiecie czy seria Dawn of War będzie w Platynowej Kolekcji? W CD-Action jest napisanie, że wyjdzie razem z MII:TW, G3 i JE:ES. Na gram.pl nic nie ma. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 19:36, lewak napisał:

Cześć, wiecie czy seria Dawn of War będzie w Platynowej Kolekcji? W CD-Action jest napisanie,
że wyjdzie razem z MII:TW, G3 i JE:ES. Na gram.pl nic nie ma. Proszę o odpowiedź.


Po co komu platynowa kolekcja: http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=2&ProduktID=9752 wyjdzie taniej a gra ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że będą... czemu miło by niby nie być... będziesz jeszcze miał koło 25-30 zł wirtualnych... i może dorzucą jakąś dodatkową grę tak jak mojemu kumplowi... jemu dorzucili homeworlada czy jakoś to tak sie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 10:58, nemczek napisał:

Gdybym akurat miał moda w tym dziale to bym te posty skasował i postawił Ci tego warna Teokrata....


tak ? a jak byś to argumentował ? poza tym ja na prawdę się tym nie przejmuje - ich strata ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 19:36, lewak napisał:

Cześć, wiecie czy seria Dawn of War będzie w Platynowej Kolekcji? W CD-Action jest napisanie,
że wyjdzie razem z MII:TW, G3 i JE:ES. Na gram.pl nic nie ma. Proszę o odpowiedź.


Tak będzie, ale w najbliższych dniach(może nawet dzis jak mni sie daty nie pomyliły) więc możesz poczekać( ew. zobacz do CDA, tam pisze którego będzie premiera).
Ps.Ka024 się nie przejmuj, musiał se kupić zwykłego DC:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałem:P ja chciałem:P a wo gule nie wiedziałem bo nie czytałem akurat o tym w CDA że będzie platynówka... więc miałem prawo nie wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować