Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 21:44, devilll napisał:

ludzie pomocy ustawilem warhammera 40k na maxymalne detale i przy duzych starciach ma 23 19
klatek dlaczego detale mam ustawione wszystko max rozdzielczosc 1400 na 900 mam komputer athlon
3800 x2
GF 8800 GTS i 2gb windows XP ramu dlaczego mam 23 19 klatek przy duzym starciu pomocy nierozumiem
to stara gra



uzywasz moze nhancera? jesli tak, to zmniejsz koniecznie ustawienia antyaliasingu dla dc - na pewno pomoze. jezeli nie - zmiejsz detale grafiki i powiedz czy pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy przypadkiem DC nie obsluguje w pełni seri 88xx ? tak samo jest przy stalkerze bez wgranych specjalnych sterowników
a co do szybkości to też lagi robią swoje
jak grałem dzisiaj singla potyczkę t o tak śmigało że aż szok a w mu.ti jednak trochę wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:21, devilll napisał:

to dlaczego mi tak chodzi ;/ na takim kompie

Nikt CI żadnego rozwiązania z fusów nie wywróży - powinieneś popytać na "bardziej wyspecjalizowanych forach", poszukać w gogle czy ktoś nie miał podobnego przypadku (niekoniecznie przy DC) i co najważniejsze zwrócić się do Pomocy Technicznej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:03, nemczek napisał:

> to dlaczego mi tak chodzi ;/ na takim kompie
Nikt CI żadnego rozwiązania z fusów nie wywróży - powinieneś popytać na "bardziej wyspecjalizowanych
forach"


Może tu dow.rox.pl ? Oj nemczek, nemczek jak mogłeś zapomnieć o roxie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:21, devilll napisał:

to dlaczego mi tak chodzi ;/ na takim kompie


Podsumowując:
1) nikt z forumowiczów nie ma pojęcia;p
2) jak radzili koledzy zrób harras na googla/inne fora/miejsca/czasy i/lub męcz pomoc techniczną - po to są więc niech chłopaki zarobią na wypłatę;p
3) skoro inne gry działają dobrze, to kwestie "popapranego czymś" systemu można chyba wykluczyć, więc... patrz punkt pierwszy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę dużo stron w tym temacie już więc nie wkurzajcie się, że pytam o coś co możliwe, że było już poruszone ale nie mam na tyle czasu, żeby czytać to wszystko:) Mianowicie chodzi mi o to, że kupiłem sobie właśnie nową kartę graficzną( GF 8500GT 512MB) i dodatkowo dostałem Warhammer 40k Dawn of War Dark Crusade(przynajmniej tak pisze na dołączonej płytce), no ale żeby nie przedłużać do przejdę do sedna sprawy otóż gra mi się BARDZO spodobała i jestem ciekaw czy ktoś wie czy coś tracę nie mając poprzednich części(tzn tej podstawki i dodatku Winter Assault), a jeśli są jakieś ubytki to duże :) Tzn wydaje mi się, że na pewno cześć kampanii nie mam, ale głównie chodzi mi tu o jednostki i jakieś rzeczy tego typu. Tak, że z góry dziękuje temu kto zechce przeczytać ten długi post i przy okazji zamiast wyzywać mnie to normalnie odpowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:44, pimpor napisał:

temu kto zechce przeczytać ten długi post i przy okazji zamiast wyzywać mnie to normalnie odpowie:)

Ty j******* noobie!!!!! ;)
Jak masz tylko Dark Crusade to możesz grać 2 rasami, DoW podstawkę to razem masz 6 + Winter Assault 7 - no i tracisz bardzo fajną kampanię Wintera i DoWa..... Bodajże jest gdzieś teraz jakaś edycja DoW + Wa za 2 dychy czy coś takiego więc gnaj do sklepu i dołączaj na multi do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:36, ChrisBgnr napisał:

> to dlaczego mi tak chodzi ;/ na takim kompie

Podsumowując:
1) nikt z forumowiczów nie ma pojęcia;p
2) jak radzili koledzy zrób harras na googla/inne fora/miejsca/czasy i/lub męcz pomoc techniczną
- po to są więc niech chłopaki zarobią na wypłatę;p
3) skoro inne gry działają dobrze, to kwestie "popapranego czymś" systemu można chyba wykluczyć,
więc... patrz punkt pierwszy;]

jak by podał więcej szczegułów to mozna by pomyśleć ale tak "z dupy" to cięzko powiedzieć mój aparat telepatyczny akurat jest w serwisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź PolishWerewolf i nemczek, ale teraz zastanawia mnie jeszcze 1 rzecz czyli to, czy mając inne wersje językowe gry będą działać, bo niestety Dark Crusade które mam jest po angielsku:) Oczywiście nie przeszkadza mi tu sam fakt obcego języka, bo angielski umiem dobrze, tylko to czy gry będą się "wykrywać" czy cuś :P Bo jeśli jedynym problemem miało by być to, że rasy z Dark Crusade będą miały opisy po angielsku to luz, gorzej jeśli kupie poprzednie części i okaże się, że nie działa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 13:05, pimpor napisał:

Ok dzięki za odpowiedź PolishWerewolf i nemczek, ale teraz zastanawia mnie jeszcze 1 rzecz
czyli to, czy mając inne wersje językowe gry będą działać, bo niestety Dark Crusade które mam
jest po angielsku:) Oczywiście nie przeszkadza mi tu sam fakt obcego języka, bo angielski umiem
dobrze, tylko to czy gry będą się "wykrywać" czy cuś :P Bo jeśli jedynym problemem miało by
być to, że rasy z Dark Crusade będą miały opisy po angielsku to luz, gorzej jeśli kupie poprzednie
części i okaże się, że nie działa:P


Podejrzewam że nic się nie stanie, ale zawsze jkieś ryzyko:)Ale chyba nie będzie ci żal utraty 30zł+koszty przesyłki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnego problemu nie będzie, bo Dark Crusade zawiera w sobie wszystkie pliki z DoWa i WA, więc odpalając DC będziesz je miał w całości po angielsku, a DoWa i WA będziesz miał po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 12:54, Budo napisał:


Śmiga ktoś na mistrzostwa Polski do Wawy? Jak tak to życzę z góry powodzenia :)


Ja (przynajmniej mam taki zamiar, ale zobaczymy co z tego wyjdzie). ;p I thx. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować