Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 19:51, Dyzio Diablo napisał:

Panie i Panowie- nadchodzi trzeci dodatek do DoW. :D

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36671

Dyzio wielkie ci dzięki za tę wiadomość. Soja drogą pierwszy raz słyszę o Dark eldars a widze że na tym forum są dosyć dobrze znani więc jak byście mogli to dajcie linki albo gdzie moge znaleść konkretne info bo na google jakię pierdoły piszą.THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2007 o 19:54, Mroku21 napisał:

Dyzio kocham cię za tego Newsa :*. Ciekawe czy oprócz Dark Eldarów będą także Tyranidy.

Chyba się na to nie zanosi. Sam tytuł Soulstorm już mówi, że akcja będzie pewnie głównie skupiona na Eldarach(jak ja ich nienawidzę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem ciekaw, czy skoro mam tylko DC to będę mógł zagrać w ten dodatek tylko i wyłącznie posiadając tą część gry, czy też muszę zakupić zwykłego DoW''a. Wiem, że 20 zyka to nie dużo, ale po prostu ciekawi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:53, Darkstar181 napisał:

Eee...wszystko super,ale... mroczni eldarzy!? Nie mogli dać Tyranidów? Ech...

Ano... kto powiedział, że nie dadzą? O grze jest jeszcze mało wiadomo, anuż Relic trzyma Tyranidów jak jakiegoś asa w rękawie? ;) A tak swoją drogą, to mogli by już zapowiedzieć sequel, a nie kolejny dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:56, Darkstar181 napisał:

Chyba się na to nie zanosi. Sam tytuł Soulstorm już mówi, że akcja będzie pewnie głównie
skupiona na Eldarach(jak ja ich nienawidzę...)


Ale mimo wszystko cieszę się. W DoW2 raczej bym nie pograł na moim sprzęcie, dodatek to co innego. A poza tym należy liczyć na wzrost popularności DoW''a, w którego i tak nadal gra sporo graczy pomimo dziwnego balansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:00, Mroku21 napisał:

pomimo dziwnego balansu :)

Hmm... Wprowadzenie ósmej, okrutnej rasy, raczej nie wpłynie pozytywnie na balans.

A nowy dodatek, oznacza nowe jednostki dla pozostałych ras. Jak by dobrze było zobaczyć Stormsworda u IG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:01, PolishWerewolf napisał:

> pomimo dziwnego balansu :)
Hmm... Wprowadzenie ósmej, okrutnej rasy, raczej nie wpłynie pozytywnie na balans.


No niestety pewnie tak, ale cieszę się, że Reric jednak nie zapomniał o DoW''ie ^^

BTW: Znowu trzeba będzie zmienić nazwę tematu, tym razem na: Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam na jakiej planecie teraz będzie miała miejsce kampania, i jaka będzie jej fabuła. Zawsze zaczynam od kampanii, idealna do wypróbowania nowych jednostek.
Ciekawe czy pozostanie system z DC, czyli przejmowanie sektorów planety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUPI nowy dodatek. Jak wyjdzie to na pewno mnie odciągnie od innych gier. Mam nadzieje że doda więcej niż jedną rasę. Tyranidki by się przydały no i nowe jednostki dla pozostałych ras. Już nie moge się go doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:13, Darkstar181 napisał:

Ciekawe czy pozostanie system z DC, czyli przejmowanie sektorów planety...

Lub całych planet, jeśli ufać filmikowi z końca kampanii DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:17, PolishWerewolf napisał:

> Ciekawe czy pozostanie system z DC, czyli przejmowanie sektorów planety...
Lub całych planet, jeśli ufać filmikowi z końca kampanii DC.

Myślę że podbijanie innych planet zostawią na DoW 2...chociaż kto wie. Filmik faktycznie mógł dać do zrozumienia że tym razem będziemy się tłuc o więcej niż jedną planetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:18, Darkstar181 napisał:

> > Ciekawe czy pozostanie system z DC, czyli przejmowanie sektorów planety...
> Lub całych planet, jeśli ufać filmikowi z końca kampanii DC.
Myślę że podbijanie innych planet zostawią na DoW 2...chociaż kto wie. Filmik faktycznie mógł
dać do zrozumienia że tym razem będziemy się tłuc o więcej niż jedną planetę.


Fajnie by było ale mało możliwe zostawią sobie na póżniej tą możliwośc żeby była już podstawa pod 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdobywanie planet było by bez sensu. Lepiej już prowincje. Bo planety to co ?? 20 potyczek i kilka specjalnych i kolejna planeta i tak 10 razy. DoW jest dynamiczny i powinno teraz być bardziej rozbudowana fabuła i każda misja inna. Mnie się już w DC potyczki w kampanii znudziły. Soulstorm powinien mieć co najmniej 2 nowe rasy. Co najmniej 1 nową jednostkę dla istniejących No i kilka kampanii ale w stylu DoW a nie DC. Tak według mnie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.dobra, nieważne... ;-p
2. błagam was!!! ORTOGRAFIA!!!! KALECZYCIE SWÓJ WŁASNY JĘZYK!!!!! jak ktoś może napisać ktUry, albo wiENc??? No weźcie się do nauki, a nie "zbierania" ;-p
3. każdy test inaczej wskazuje... :/ ale ogólnie jeżeli chodzi o wydajność w grach to AMD>>>Intel...
4. koniec dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować