Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2008 o 10:50, szweider napisał:

Demo DC ważyło 300 mega...

370 dokładniej:)
Ale mi chodziło ogólnie, że w dzisiejszych czasach demko o wadze 1 GB i powyżej nie budzi już zdziwienia.
Chociaż faktem jest że w przeciwieństwie do DC demko Soulstorma zajmuje znacznie więcej...co oni tam upchali? Przecież będzie tego tyle samo co poprzednio, nie? (1 misja, skrimish i tutorial)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 10:56, Darkstar181 napisał:

> Demo DC ważyło 300 mega...
370 dokładniej:)
Ale mi chodziło ogólnie, że w dzisiejszych czasach demko o wadze 1 GB i powyżej nie budzi już
zdziwienia.
Chociaż faktem jest że w przeciwieństwie do DC demko Soulstorma zajmuje znacznie więcej...co
oni tam upchali? Przecież będzie tego tyle samo co poprzednio, nie? (1 misja, skrimish i tutorial)


Może w tym dodatku tekstury zajmują 3 razy więcej żeby te demo nie wyglądało na podejrzanie małe w porównaniu z demem WiC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 11:02, szweider napisał:

Gdy ujrzałem intro SS,znienawidziłem Tau

(łapie za hellgun)KIIIILLLL THAT f**** SMURFS!!!!CHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRGEEEEE!!!!

Zapomiałem-link

http://www.youtube.com/watch?v=Cit8aGfMpuM


kurde czytałem wcześniej ze zginął.Ale nie wiedziałem ze to Tau go zabili.Cholerne smerfy w puszkach.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilerrrrrrrrr

Intro jest badziewne jak mało które :(
Dobrze chociaż, że Łukasz dostał czapę i że Tau Commandera nie zmienili (tylko nie wiadomo co z głosem, ale wyglądał tak samo jak stary).


Spoilerrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 11:16, Budo napisał:

Intro jest badziewne jak mało które :(

Szkoda :(, ale i tak czekam z niecierpliwością. Zerknąłem na początek, kurde tak czułem, że znowu będzie filmik na enginie gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 11:20, Mroku21 napisał:

> Intro jest badziewne jak mało które :(
Szkoda :(, ale i tak czekam z niecierpliwością. Zerknąłem na początek, kurde tak czułem, że
znowu będzie filmik na enginie gry :(


właśnie wiek ktoś może jaki jest powód tego ze do dodatków intra są na enginie gry?
Bo do podstawki intro było jednym z lepszych intr jakie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nom, kicha z tego intra.
"We''ve got to win this"- równie dobrze mógł by powiedzieć że jest głodny, i my było tyle samo ekspresji w tym ;)
Słabe, do tego z oryginalnego w40k nie ma porównania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No, to prawda :/
btw intro nie jest na engine gry, wygląda jakościowo jak z podstawki, ale... ale sami zobaczycie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 11:24, Budo napisał:

No, to prawda :/
btw intro nie jest na engine gry

Po zobaczeniu papy Lukasa odniosłem wrażenie, że to silnik gry, ale dociągnie się demo to sie sam przekonam. Jedno wiem na pewno nie był to filmik od Blura jak ten z DoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Gdyby był to byłoby dynamiczniej, bo tylko Knarloc przejawiał jakieś funkcje życiowe, a reszta jak Nekroni ;]
No, nvm obejrzysz, ocenisz, mi jeszcze od 4 do 12 godzin ściągania zostało lol xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś 40 minut napiszę tutaj czy te demo to fake, czy też nie :)
Co do Aleksandra...ja tam go nie lubiłem specjalnie, mam nadzieję że skoro nie żyje, to na jego miejsce powróci generał Sturm. Ten to był charyzmatyczny. Widać było po bliznach że prawdziwy dowódca, a nie młodziak po akademii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować