Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Fajna nazwa ami DE-Black Heart Kabal mah mah:)

Piechota T2 300 hp?No to spamujemy HWT i senty...


Aha-ile czau zabici wrogowie cuchną?

Xantor-Nekro są łatwi do wymicrowania,a z Tau to niemal wszyscy mają przesrane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:50, Xantor napisał:

- pytanie tylko czym DE będzie sobie radził z pojazdami bo jak na razie to w t2 widać tylko
piechote z bronią na pojazyd i 300 pkt życia i słabszego Dreadnoughta za 4 capa. A tak to dopiero
w sumie pojazdy w t3.

Jest jeszcze Raider.

Dnia 12.01.2008 o 14:50, Xantor napisał:

- detekcja to w sumie tyż podobna do gwardii - dowódca (tyle że ten dodatkowy) i umiejętność
za ten dodatkowy surowiec.

Wych Squad też wykrywa infiltrację.

Dnia 12.01.2008 o 14:50, Xantor napisał:

- główna siła DE - chyba to że mają strasznie dużo umiejętności związanych z niszczeniem morale
przeciwnika.

Oj tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 14:55, Konował napisał:

Thx Mroku, nie znałem tej stronki.

no właśnie na tym cały dowcip polega że chyba nikt dotąd nie znał :) bo to jakieś australijskie z tego co wyczytałem na relicu. Ciekawe za ile będzie akcja na serwisach typu fileplanet - tylko u nas najnowsze demo Soulstorma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się wzrost potencjału ig ze względu na strzelanie- przeciwko latadłom to się może przydać, nawet ogryni dobrze walą z daleka :)
btw czy np granaty można rzucać w latadła? U mnie jeszcze ok 2 godzinki ;]

btw force commander Boreal wtf? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was ludzie pytanie mianowicie czemu wieszacie koty na to zelatacze stoja w miejscu (zwłaszcza LS) juz teraz istnieja samoloty pionowego startu(nie mowie o helikopterach) tym bardziej ze tak naprawde to tylko IG nie korzysta z napedu antygrawitacyjnego..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 15:04, RafiXxx napisał:

Mam do was ludzie pytanie mianowicie czemu wieszacie koty na to zelatacze stoja w miejscu
(zwłaszcza LS) juz teraz istnieja samoloty pionowego startu(nie mowie o helikopterach) tym
bardziej ze tak naprawde to tylko IG nie korzysta z napedu antygrawitacyjnego..........


Chodzi o klimat, balans, burdel i generalnie o to że ich nie chcemy w ogóle;p Może jak się pogra w toto więcej to zdanie zmienimy, ale latadła mają bardzo ciężko, żeby nas do siebie przekonać;] A to czy teraz są takie technologie czy nie, nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2008 o 14:59, Mroku21 napisał:

Jest jeszcze Raider.


który jest transporterem który bez jednostki w środku jest skuteczny jedynie przeciw pojazdom i kosztuje 3 capa - ogólnie to vehicle cap będzie dużą bolączką DE bo prawie wszystko kosztuje dużo capa a moło surowców.

Dnia 12.01.2008 o 14:59, Mroku21 napisał:

Wych Squad też wykrywa infiltrację.


a to tego nie zuważyłem . Choć wymagaja one dodatkowego budynku w t2 żeby je produkować.

Dnia 12.01.2008 o 14:59, Mroku21 napisał:

Oj tak :)


tylko ciekawe jak będzie wyglądała gra nimi na multi bo mają 2 dowódców , 6 rodzajów piechoty i tyleż samo pojazdów i z połowa z nich wymaga dodatkowego budynku. Połapać się w tym nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, jak już się tak podniecali tymi latającymi stateczkami, to mogli dać ich trochę więcej, niż po 1(!!!) na każdą z ras... --.-- SM jedno latadło już mają, lande, samolocik będzie się różnił tym, że jest wyżej zawieszony, lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 15:22, Xantor napisał:

tylko ciekawe jak będzie wyglądała gra nimi na multi bo mają 2 dowódców , 6 rodzajów piechoty
i tyleż samo pojazdów i z połowa z nich wymaga dodatkowego budynku. Połapać się w tym nie jest
łatwo.

O tym przekonamy się , gdy w końcu dorwiemy się do multi. Jedno jest pewne, trzeba będzie mieć super micro i macro. Jednostki są mało wytrzymałe (chociaż takie Warp Beast mają 15000 HP), trzeba pilnować rozbudowy Tortur Chambers i pamiętać o zbieraniu dusz przez roboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 15:29, Harvenar napisał:

samolocik będzie się
różnił tym, że jest wyżej zawieszony, lol

Ten SM''owski jest całkiem fajny, bo uniwersalny. Można wyposażyć go w bronie skuteczne na piechotę lub pojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 15:31, Mroku21 napisał:

> samolocik będzie się
> różnił tym, że jest wyżej zawieszony, lol
Ten SM''owski jest całkiem fajny, bo uniwersalny. Można wyposażyć go w bronie skuteczne na
piechotę lub pojazdy.


Czyżbym mógł rushować bazę przeciwnika niezliczoną ilością samolocików, tak samo jak landami? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ten fioletowy syf znika,gdy robol podejdzie?

Rasa wymagająca skilla...jezeli mi się spodoba,a boobies będą imba,to ich biorę^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 15:36, Joannita napisał:

Mógłby mi ktoś tak w całości przedstawi co znajdę w demie ??


W demie znajdziesz:
Nowe intro
Dark Eldarów,którzy pokazują wszystko
Latadła
Nowego FC(krzyżówka Angelosa z Thulem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 15:36, Joannita napisał:

Mógłby mi ktoś tak w całości przedstawi co znajdę w demie ??

Przeczytaj parę ostatnich stron.

szweider

Dnia 12.01.2008 o 15:36, Joannita napisał:

Nowego FC(krzyżówka Angelosa z Thulem)

Lol , ciekawe, z której strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 15:38, Mroku21 napisał:

> Mógłby mi ktoś tak w całości przedstawi co znajdę w demie ??
Przeczytaj parę ostatnich stron.

szweider
> Nowego FC(krzyżówka Angelosa z Thulem)
Lol , ciekawe, z której strony.

Szkoda żę w demo pogram dopiero w środę lub czwartek. Ehh szkoda że po moim powrocie demo nie mogło wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem,że fryzura jest sierżantowa...ale i tak to jakiś debil:D.Mam nadzieję,że genka nie schrzanią i ujrzę 412 cadiański regiment(8-smy też może być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować