Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2008 o 20:21, Budo napisał:


Sredni ci eldarzy... masa upów sprawia póki co, że nie wiesz co robić, tylko czytasz te opisy
jak idiota xD

Hehe nic dziwnego jest to zupełnie nowa rasa, przywykniemy i będzie ok, też na początku byłem zdezorientowany. Zresztą w normalnej grze raczej nie będzie się robić wszystkich upów, zależnie od przeciwnika i BO, będziemy inwestować w co innego.

Dnia 12.01.2008 o 20:21, Budo napisał:

Jednostki też takie sobie, fajny pomysł z Archonem (coś jak command squad tylko silniejszy
zdaję się)

IMO nie, CS kładzie FC''ka, a Archon miał z tym olbrzymie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 20:29, Mroku21 napisał:

Najnowsze sterowniki do grafy? Albo directx.


Biorąc pod uwagę, że direct zaczął się instalować razem z demem to tu powinna być dobrze... Chyba, że to coś namieszało. Stery odpadają. Spróbuję zrobić reinstalkę Direct X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,przeszedłem to coś,więc podzielę się swoją opinią...

1.Intro...
Właściwie,rzecz,jaka jest najlepsza w tym intrze to śmierć Lukasa:D.Oprawa stoi na bardzo dobrym poziomie..ale to chyba właściwie jedyne plusy.Bardzo krótkie,gwardzistów jest z dziesięciu,a Tau z jakieś 40,widzialne SS,Shas''o''Sniper(broń,którą strzelił,wyglądała na broń AV),siostry pojawiające się z niewiadomo-skąd,Tau używający kul,pancerze,siostra biega i strzela z Heavy Boltera(WTF?) i betonowy Knarlock...

2.Sama gra.
Gra Brzydalami jest nawet fajna,tylko często się gubię,bo zapominam wysłać robola,żeby nazbierał dusz:D.Ale i tak Soulstorm nie jest jakąś potężną umiejętnością.Piechota T1 silna,w T2 trochę słabiej,ale pojazdy wszystko nadrabiają.W T3 Warp Beast-silne,ale jak spadnie morale,to trzeba usunąć wroga,a następnie trochę poklikać,żeby przestały się bić.Archon z obstawą 5 incubów jest silny,ale haemonculus już mniej.Dobrze,że oddziały nie są liczebne.Dobra,a teraz co mi przeszkadza?

Szybkość-Warriorzy są silni,mało wytrzymali i szybcy.Zwłaszcza szybcy.I to najbardziej wkurza.Powinni być trochę wolniejsi.
Transportery-zrobić kilka,wpakować do niech Warriorów i mamy istną kosiarkę.Możemy też dorobić Scorge''ów jako piechotę AV.
Relictowy pojazd-Istne przegięcie.Sam nie jest silny(tylko 7k HP,marne obrażenia),ale ta jego umiejętność...gdy grałem w misję z kampanii i zobaczyłem,jak Archon za pomocą gestu ręką kosi 2 oddziały GK,to myślałem,że mi człon odpadnie i wyskoczę przez okno.TO JEST CHORE!!!

Podobała mi się misja kampanii.Widać,że ten nowy FC to ma jakieś doświadczenie(ale ma zwalony głos) i jakoś może zorganizować obronę,przy której trzeba się trochę wysilić...

Martwią mnie nowe głosy.Scauta głos był fajny,ale gdy dla jaj wziąłem samouczek,to pierwsza myśl,jaka przyszła mi do głowy to GO GO TOI-TOI!

Demo mi się spodobało i być może DE będą drugą rasą,jaką będę grał(wszystko zależy od Miss Boobies)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam będę cierpliwy... zobaczę SoulStorm najpewniej dopiero jak zakupię go w kolejnej Złotej Kolekcji DoW. Będę miał dwie... ale co tam ;) dobrego nigdy nie za wiele...

PS. Edit - z tego, co mówicie jeśli w demie są głupoty typu koszenie dwóch oddziałów na raz jedną umiejętnością, to mam wrażenie, że te 'betatesty' chyba jakieś dzieci typu 'paaa... jakie on ma super moce!' przeprowadzały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbieranie dusz to nie problem. Ten budynek Slave chamber po wykupieniu jednego z ulepszeń sam produkuje dusze, które i tak robole zbierać muszą, ale to znacznie ułatwia pozyskiwanie tego "surowca". Umiejętności DE według mnie są słabe, jedyną jaką używałem to ta kwasowa mgła co obniża wartość pancerza (czy co ona tam robi wiem że dzięki niej zadawałem większe obrażenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam. Nie było mnie dziś online cały dzień. Czy jest już demo SS że się wypowiadasz o SS ?? Brzmi to wszystko bardzo zachęcająco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2008 o 21:54, sirmadman napisał:

A to źródło przecieków podaje coś na temat nowych jednostek do starych ras??


przeciez nowe beda tylko "latadla" - to juz wiadomo... nie bedzie nic innego...
ale czuje ze beda zmiany w schematach rozwoju & ulepszen jak to bylo w Dark Crusade
fajnie by bylo gdyby poprawiono troche ikony w menu oraz dodano mozliwosc cofania i przewijania replayow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... tacy sobie te Eldziki. Jedna jednostka wykrywajaca infiltracje+umiejętność to za mało. Szlak mnie trafił jak nie było w pobliżu Hemo coś tam. Tą umiejętność Archona, co kosi 2 oddziały, i umiejętność Dais of Dectruction powinno się osłabić, zwiększyć czas ładowania, i uniemożliwienie naładowania jej przez globalne coś tam:/ Jedyna jednostką jaka przypdła mi do gustu to Scourge. Mogli dać do dema SoB.
Kiedy będzie premiera SS w Europie\Polsce, w marcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:09, Kerigun napisał:

Tak czytam i czytam. Nie było mnie dziś online cały dzień. Czy jest już demo SS że się wypowiadasz
o SS ?? Brzmi to wszystko bardzo zachęcająco :D



Tak-to opis dema SS,które pojawiło się przed premierą(15 stycznia)...

DE fajni,ale trochę IMBA.Nie chodzi o podstawowe jednostki-Tacsy mogą rozwalić Warriorów,a FC radzi sobie z tymi sado-maso dziwakami(chodzi o pierwszą jednostkę DE).Archon jest mocny,gdy otacza go 5 incubusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:26, sirmadman napisał:

Hmmmm.... tacy sobie te Eldziki. Jedna jednostka wykrywajaca infiltracje+umiejętność to za
mało. Szlak mnie trafił jak nie było w pobliżu Hemo coś tam.

Niejakie Wych też widzą niewidzialne jednostki

Dnia 12.01.2008 o 21:26, sirmadman napisał:

Tą umiejętność Archona, co kosi
2 oddziały, i umiejętność Dais of Dectruction powinno się osłabić, zwiększyć czas ładowania,
i uniemożliwienie naładowania jej przez globalne coś tam:/

Zgadzam się

Dnia 12.01.2008 o 21:26, sirmadman napisał:

Jedyna jednostką jaka przypdła mi do gustu to Scourge. Mogli dać do dema SoB.

Niestety nie-siostry będą zawaliste,więc dali nam Sado-Maso.

Dnia 12.01.2008 o 21:26, sirmadman napisał:

Kiedy będzie premiera SS w Europie\Polsce, w marcu??


Zapewne w Marcu.Coś Żelazo dudniło,że wszystkie premiery będą w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:31, szweider napisał:

i uniemożliwienie naładowania jej przez globalne coś tam:/
Zgadzam się


Aczkolwiek jestem ciekaw czy tak samo ta umiejętność będzie kosić Termosy, Sm, Scoutów co te zakute puszki co ich nazywaja imba Necron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:26, sirmadman napisał:

Hmmmm.... tacy sobie te Eldziki. Jedna jednostka wykrywajaca infiltracje+umiejętność to za
mało.

Dwie "som".

Dnia 12.01.2008 o 21:26, sirmadman napisał:

Aczkolwiek jestem ciekaw czy tak samo ta umiejętność będzie kosić Termosy, Sm, Scoutów co te
zakute puszki co ich nazywaja imba Necron.

Termosom zostaje trochę HP po użyciu tego skila, ale niewiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co grali w demo, glownie skirmish - widac jakies zmiany u starych ras ??? chodzi mi o schematy rozwoju i ulepszenia, jakies nowe bronie dla jednostek czy cos takiego ??? jak z techowaniem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wam to tak szybko sciagnelo, ja mam teraz download 40 kb/s (bynajmniej nie mam wolnego lacza), do rana moze sie sciagnie :) trzeba bylo sie zapisac na demo na fileplanet :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem demko SS...bardzo fajne, ciekawa rasa ci Dark Eldowie, denerwuje mnie (tak jak w przypadku Tau) brak działek stacjonarnych ale myślę ze te umiejętności specjalne wymagające dusz to wynagradzają. Całkiem przydatne są, ktoś pisał ze mało jednostek jest z infiltracją, a przecież mamy tam pierwsza z lewej umiejętność infiltracji chyba za 45 dusz.Dajesz na oddział i mamy oddział z infiltracją.

Chciałbym wszystkim tutaj którzy piszą że jednostka reliktowa jest zbyt dobra z tym swoim promieniem śmierci zwrócić uwagę że demko było ewidentnie na łatwym poziomie trudności. Myślę że normalnie nie będzie takiego wymiatania(mam nadzieję).

Ogólnie to trochę się gubiłem grając tą nową rasą ale zauważyłem że DE będą mieć ten sam problem co orkowie, czyli kiedy wróg zrobi wypad na bazę(niestrzeżona bo wieżyczek nie ma) to rozwali te domki dla niewolników(no wiecie to co daje większy limit jednostek;P) i będzie lipa dla DE bo nie będą mogli więcej jednostek produkować, chociaż oni mają o tyle lepiej że np. 2 pkt miejsca piechoty zajmuje oddział cały i można wtedy dodawać członków do oddziału nadal u orków już takiej możliwości nie ma kiedy wszystkie sztandary są zniszczone.

Kolejna sprawa, głosy DE są bardzo dobre według mnie, co do tego nowego Force Commandera...trochę ma francuski akcent :P...tak...francuski...
W sumie może być, nie narzekam. Chociaż zbyt podobny do Daviana Thula nawet jest ten sam obrazek.Nie wysilali się widać zbytnio.
Twierdza SM według mnie ciekawie zrobiona, z pomysłem, lepiej to wygląda niż w DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 20:42, Adham napisał:

Biorąc pod uwagę, że direct zaczął się instalować razem z demem to tu powinna być dobrze...
Chyba, że to coś namieszało. Stery odpadają. Spróbuję zrobić reinstalkę Direct X.

może masz vistę?

a wlasnie, gra działa pod vistą? grał ktoś na niej? wydawało mi się ze czytalem ze niezabardzo współpracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się tak zastanawiam, jak się wyłącza demko, to pisze na ostatniej "stronie" 7 new units for existing races... 6 ras dostało samoloty, więc o co chodzi?? Czyżby rzeczywiście miały być jakieś dodatki do starych ras, czy to błąd po prostu?? A może Nec też coś dostanie, a nikt nie puszcza pary z ust??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować