Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2008 o 22:12, Mekus napisał:

> Biorąc pod uwagę, że direct zaczął się instalować razem z demem to tu powinna być dobrze...

> Chyba, że to coś namieszało. Stery odpadają. Spróbuję zrobić reinstalkę Direct X.
może masz vistę?

a wlasnie, gra działa pod vistą? grał ktoś na niej? wydawało mi się ze czytalem ze niezabardzo
współpracuje


Posiadam Viste. Działa bez zatrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie o to samo spytać:D.Może to będzie drugi C''Tan...

...Spodobała mi się ta rasa:DJak ja lubię,gdy Warriorzy w trakcie przejmowania flagi przecinają sobie rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mi się de nie podobają, jednostki takie sobie, po upach nawet cisną, ale trzeba ich zrobić sto milionów. Ravager pociśnięty... taki predator, tylko szybko lata i chyba ma większy dmg.
A Nekron coś tam dostanie, tylko cieżko powiedzieć co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Mam Viste :-/ .... i oczywiście moja ulubiona gra Warhammer : DoW mi nie chodzi :-(

Pisze "Nie odnaleziono sterownika! Upewnij się że pakiet DirectX został prawidłowo zainstalowany" !!!

A przecież wiem że jest dobrze zainstalowany, bo inne gry śmigają ....
Jakby co to mam GeForce 8600M GS 256 MB .... komp -> laptop.

za pomoc z góry dzięki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 23:07, Budo napisał:

Mi się de nie podobają, jednostki takie sobie, po upach nawet cisną, ale trzeba ich zrobić
sto milionów.

...Micruj!Na tym polega mniej więcej taktyka DE.Właściwie jedyny ich problem to słaba wytrzymałość,ale szybko biegają,Scourge skaczą,a robole zbierają dusze.A widziałeś skill relictowego pojazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 22:57, szweider napisał:

Miałem właśnie o to samo spytać:D.Może to będzie drugi C''Tan...


To by było trochę głupie, bo C''tanowie delikatnie mówiąc nie darzą się sympatią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 23:07, Budo napisał:

A Nekron coś tam dostanie, tylko cieżko powiedzieć co ;P


Problem z Neckiem jest taki, że już wszystko ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Już wolę Tau, też można pomikrować, a przynajmniej łatwiej z upami i dobzi w cc jak i w strzelaniu. No i nie musisz uważać na milion pięćset rzeczy naraz (dochodzą jeszcze dusze i umięjętnosci globalne u eldów). Zobaczymy jak tam SoB będą wyglądać, de mi sie nie widzą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 23:09, BloodyHarry napisał:

Witam !!

Mam Viste :-/ .... i oczywiście moja ulubiona gra Warhammer : DoW mi nie chodzi :-(

Pisze "Nie odnaleziono sterownika! Upewnij się że pakiet DirectX został prawidłowo zainstalowany"
!!!

A przecież wiem że jest dobrze zainstalowany, bo inne gry śmigają ....
Jakby co to mam GeForce 8600M GS 256 MB .... komp -> laptop.

za pomoc z góry dzięki....


-------------------------------

tu jest odp.

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=298&p=1220

może komuś się to przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 23:13, Everial napisał:

To by było trochę głupie, bo C''tanowie delikatnie mówiąc nie darzą się sympatią :P


Może będzie"chose your C''Tan"...


Budo-ja tam wolę DE,bo zapewne są trudni w opanowaniu(masa up-ów),a i trzeba ostro micrować.Jak na razie wiem,co zrobić,gdy Jaszczurki zaczną się gryźć,by zreperować im morale nie używając tresera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało upów ok, ale dobrzy w cc?? Krooci i Vespy wygrywają w cc tylko z jednostakmi przenaczonymo do strzelania bardziej, ale jak wyskoczą ASMy, Rapty, Banshee, czy nawet NW to Kroci muszą mieć dużą przewagę liczebną, albo szybciutko pójdą w rozsypkę, potem jak się pójdzie w Mont''ka to nie ma nic do CC, tylko w Kauyonie dostajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:00, Pawciu45 napisał:

A ja tu tylko żeby się porzalić, miałem przed chwilą 85% dema, miałem, bo mi się komp zresetował.


Spoko. Ja jak wychodziłem z domu koło 13 to spieszyłem się i zostawiłem ściąganie przez przeglądarkę (nie ma wznawiania). Wracam o 20, a tu ściągnęło się 200mb i uj. Przerwało połączenie. Tatuś bawił się w resetowanie modemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generlanie wrażenie po tutorialu... Coś za dużo tych upów. Wylewają się dosłownie zewsząd - mam mieszane uczucia do tego. Ponadto 10 minut grania i już znalazłem buga;] Transportowiec (Raven?) "zmienia wygląd" przy załadunku na "podczepione jednostki" danego typu. Tylko, że jak się je wyłąduje to wygląd jest nadal jakby był pełny (ikona wyładunku też zostaje)... Załadować go na nowo można i wtedy (jeżeli są to jednostki innego typu) wygląd zmieni się na prawidłowy, ale po wyładunku dalej będzie wyglądał na pełny.... Bleah;]
Kwestia kolejna - troszkę, podkreślam troszkę uspokoiłem się z tymi samolotami - upy lpków do obrony przeciwlotniczej są równoległe do zwykłych ulepszeń, co znaczy, że nie będzie strachu, że albo przygotujemy się na obronę przed atakiem z ziemi, albo będziemy upować po kątem jednej tylko jednostki (co samo w sobie jest śmieszne). Generalnie wygląda na to co pisałem już wcześniej - samoloty to będą "zwykłe" pojazdy (zwykłe w niemal dosłowynm zanczeniu bo lewitującego tałatajstwa jest przecież w DoWie od metra) mające dyspense na atak ze strony cc i przy tym wiszące wyżej... Plus jest taki, że można normlanie do nich strzelać... Minus? A na ciężką chorobę nam one w ogóle potrzebne?
Sprawa grafiki - modele DE wyglądają dużo lepiej niż konkurencja - są szczegółowe w stopniu w jakim klasyczne modele można mieć stosując sztuczkę z lepszymi teksturami (czyli dopisek komendy do skrótu i modyfikacja local.ini) - to mnie cieszy, ale nie do końca - bo jak staną koło siebie ludki DE i nieDE a my zrobimy zooma to jednak przepaść jest od razu zauważalna - zresztą spróbuję czy na demie można te tekstury podkręcić biednym SMom...
Ostatnia sprawa - tutorial na Upadłym Mieście.... <wkłada palec do ust i...> Ja tu się napalam na nowe mapy a oni mi kotlet odgrzali... JA MAM DOSYĆ TYCH MAP!!! DOSYĆ!!! I CHCĘ NOWE!!!
No to tyle zauważyłem po kilku minutach na tutorialku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 23:15, Budo napisał:

/.../

Już wolę Tau, też można pomikrować, a przynajmniej łatwiej z upami i dobzi w cc jak i w strzelaniu.
No i nie musisz uważać na milion pięćset rzeczy naraz (dochodzą jeszcze dusze i umięjętnosci
globalne u eldów). Zobaczymy jak tam SoB będą wyglądać, de mi sie nie widzą ;]

Hahahahahaha, mam dokładnie takie same odczucia po demie :D
Te jednostki jakieś... nijakie mi się wydają. I kiepskie AV mają (z piechoty chyba tylko ci skaczący sobie w tej roli radzą). Chociaż głosy są zabawne :D
Tyle szumu było o latadłach a te Eldarów też są takie bezpłciowe. Dobrze chociaż, że Land Speedery przerobili na jednostki latające (nie skaczące :D).
Yh... Właściwie to ja w ogóle nie lubię takich "magicznych" ras (jak zwykli Eldarzy). Zdaje mi się, że po krótkim przetestowaniu DE i Sióstr wrócę do Tau :D

>JA MAM DOSYĆ TYCH MAP!!! DOSYĆ!!! I CHCĘ NOWE!!!
Spokojnie, to tylko demo. W pełnej będzie od cholery nowych map :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy skirmish... Mapa to w sumie kalka Grzęzawisk Murad - tyle tylko, że nieco teren inaczej rozłożony jest. SI kwiczy - jednostki SM łaziły jak ogłupiałe bo nie umiały sobie poradzić z obejściem wzniesienia. Ponadto zachowują się nadal jak debile - czyli jak ktoś łudził się, że coś będzie poprawione to... niech łudzi się nadal, że w pełniaku będzie coś lepiej (of course nie będzie - oby tylko nie było gorzej;]). No a DE w zaprezentowanej formie są raczej przegięci. Są w stanie bardzo szybko zdobywać mapę i rozbudować bazę, a ich jednostki psują wszystko wokół, że aż strach się bać;]
No a intro faktycznie nędzne... Pseudo kreskówkowy klimat (takie odniosłem wrażenie) i emocje rodem z najnowszej Mody na sukces..... (czyli "aktorstwo", scenariusz, klimat - wszystko leży i kwiczy) Także nie zdziwcie się moi mili jak pan Lucas wróci do życia (odniesiona rana okaże się powierzchowna, a to, że rozj**** mu pół kaltki piersiowej niczego nie przesądza;p

No i klika screenów ciekawostek:
1) Zagadka Kapcia czyli ługi bugi (znaki zapytanai to nie jest moja radosna twóczość
2) Skill Soulstorm rzucony na turreta;p

20080113013127

20080113013156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 01:34, ChrisBgnr napisał:

3) Latadło przyleciało do bazy a tam SM campi


Mah mah w skirmishu to te wieżyczki wkurzają i to ostro:D

A teraz pogra w misję z kampanii i użyj zdolności uber pojazdu na GK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:22, ChrisBgnr napisał:

Ostatnia sprawa - tutorial na Upadłym Mieście....


Hyhy tutorial od zawsze jest na Upadłym Mieście. Ja zaskoczony nie byłem. Wręcz się tego spodziewałem.
Wkurzyła mnie tylko mapa ze skirmisha, co to za pomysł,żeby do gry 1v1 dawać planszę z 2v2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No mówiłem o Kauyonie- wiadomo chyba. Ogary to jedne z lepszych jednostek cc w całej grze, a mamy ich dwa składy- z shaperem i skokami robią straszny bajzel, a Kauyon nadal ma dobrą siłę ognia z daleka.

Co do jednostek- to im totalnie nie wyszło... wyglada jak kupa.

20080113101053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować