Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Leży sobie DoW za 19,99 w empiku, i aż się prosi o zakup ;-) zastanawiam się czy w tej grze taktyka walki ( wykorzystanie ukształtowania terenu, atak z zaskoczenia itd. ) ma jakieś znaczenie, czy po prostu kto ma więcej mocnych jednostek ( punktowo silniejszą armię ) to wygrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są różne okopy itd,ale wygrywa zwykle ten,kto dobrze operuje swymi jednostkami:)Ale w zwykłym DoW to gra polega na"Kto więcej przymasuje ten wygrywa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 11:33, sodolis napisał:

Leży sobie DoW za 19,99 w empiku, i aż się prosi o zakup ;-) zastanawiam się czy w tej grze
taktyka walki ( wykorzystanie ukształtowania terenu, atak z zaskoczenia itd. ) ma jakieś znaczenie,
czy po prostu kto ma więcej mocnych jednostek ( punktowo silniejszą armię ) to wygrywa?


Kup DoWa, naprawdę warto. A co do taktyki - jak najbardziej tak. Nie wystarczy wybudować dużo jednostek i po prostu spuścić ze smyczy na bazę przeciwnika, musisz wiedzieć jakie jednostki są dobre na inne, musisz umieć walczyć. Są też takie miejsca, gdzie wzrasta/obniża się wartość obronna twoich jednostek. DC ma spore możliwości taktyczny :] Gra się przyjemnie, mimo, że multi jest imba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 11:37, szweider napisał:

Są różne okopy itd,ale wygrywa zwykle ten,kto dobrze operuje swymi jednostkami:)Ale w zwykłym
DoW to gra polega na"Kto więcej przymasuje ten wygrywa"

Dzięki, w takim razie to nie to czego szukam ;-( może kiedyś znajdę coś bardziej wyszukanego ;-)

edit:

Harvenar

Trochę inna opinia widzę ;-) zobaczę jeszcze w każdym razie.

Aha walki są toczone w czasie rzeczywistym czy można zastopować i pomyśleć?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 11:41, sodolis napisał:

Aha walki są toczone w czasie rzeczywistym czy można zastopować i pomyśleć?;-)


DoW ma szerokie zastosowanie taktyki, a grę można zastopować w czasie walki z kompem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 12:11, gtx69 napisał:

CDP ma w planach TYLKO polskie wydanie SoulStorm. Potwierdzone.


Ujdzie, zawsze jak będą jakieś bugi, to sami to potłumaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 11:48, Kerigun napisał:

:D Dwóch C''Tanów :D Będzie ciężko. Ciekaw jestem jako to z nim będzie. Nightbringer czy Deciver
od wyboru czy może dwóch na raz :D


Raczej do wyboru, bo nawet pomijając fluff, to dwie jednostki t4 naraz, to by była mega pure IMBA, jak chyba nigdy w historii DoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 12:19, gtx69 napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale prawdopodobnie dostaniemy przetłumaczony tekst SS do korekty jeszcze
przed wydaniem :)


No to super :D:D. To się może przydać. Haha, mamy władze większą niż jak to określa Cerber :P ''fagi'' z roxa :D:D. Tylko, że mimo wszystko to będzie takie dość w ciemno tłumaczenie, bo nie wiemy, co zmieni gra... Przydały by się opisy po eng, chociaż możliwe, że będą one nie aktualne, ale mimo wszystko, na czymś trzeba się wzorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 12:11, gtx69 napisał:

Małe info dla zainteresowanych:

CDP ma w planach TYLKO polskie wydanie SoulStorm. Potwierdzone.


I dobrze!Dbajmy o nasz język,by nas angielszczyzna nie pochłonęła!!!


...choć z drugiej strony "Kosmiczny Marine" brzmi jak zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób żeby pokonać Eldarów ? Zniszczyłem już ich bazę, ale mają jeszcze jeden region na mapie, więc go zaatakowałem. Nie wiem czy dobrze widzę, ale czy ich budynki nie są niewidzialne ? Bo na punktach strategicznych mają zbudowane posterunki nasłuchowe, ale ja ich nie widzę ;/ Ma ktoś jakiś pomysł jak ich pokonać ??? ( Jak co gram Chaosem, w Dark Crusade )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 15:27, Skarmory napisał:



Dzięki Bramom Osnowy Eldarzy mogą ukryć budynki.Wystarczy użyć detektora,a się z powrotem pojawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 15:35, Kraju92 napisał:

Może ktoś zrobić screeny z dema?


Już były robione.Zobacz kilka stron w tył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Czy jeśli będę miał samego DoW + DC, to będę miał z kim grać w sieci? Czy może potrzebny mi będzie też Winter Assualt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować