Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2008 o 12:00, Mystix napisał:

> Ta, Eld przyspami Ripki i se możesz rzucać mase :P I tak nie dojdą :P. Raczej preistów
naspamić

No moze i racja ;] Ale jak cos to Gi maja niezle struktury obronne wiec mogli by sie troche
przed eldami opierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 12:00, Mystix napisał:

No moze i racja ;] Ale jak cos to Gi maja niezle struktury obronne wiec mogli by sie troche przed eldami opierac :D


Ta siedź w bazie, a Eld zajmie całą mape :P. IG ma przesrane, bo nawet jak zrobi pojazdy, to smoki je składają ;P. Bez dowódców ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 12:02, Everial napisał:

> No moze i racja ;] Ale jak cos to Gi maja niezle struktury obronne wiec mogli by sie troche
przed eldami opierac :D

Ta siedź w bazie, a Eld zajmie całą mape :P. IG ma przesrane, bo nawet jak zrobi pojazdy, to
smoki je składają ;P. Bez dowódców ani rusz.


Racja, czekamy na patha xD

A dowodcy tez szybko padna ale chociaż przez ta chwilke gwardzisci beda sie bronic ;]
Najlepiej wiec uwazam ze kaplanow do teamu dolaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 11:45, Budo napisał:

To co wymieniłeś nie ma nic wspólnego ze słowem bug (w żadnym znaczeniu) ;]


błąd nie zawsze znaczy bug ... ;] dla mnie całe to de to błąd :)

ig na elfa gogo t3 i po sprawie ;] ale i tak gra jest na zasadzie papier-nożyce, eld ma przesrane z chaosem i tau, a ig z kims innym, ot, co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym,że IG ma przesrane zarówno w T1(Rangerzy i Riperzy),jak i w T2(Fragony).

A tak w ogóle to Tau ma jedynie problem z Nekronami(dlatego większość ludzi ich nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 12:55, szweider napisał:

Problem w tym,że IG ma przesrane zarówno w T1(Rangerzy i Riperzy),jak i w T2(Fragony).

A tak w ogóle to Tau ma jedynie problem z Nekronami(dlatego większość ludzi ich nie lubi.


zależy od skilla, fragony tak jak pisałem wystarczy związać, a priest w t2 sie do tego nadaje idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 13:18, Everial napisał:

Hym, update dema zmienił chyba face pana Boreale, czy jak mu tam.


To z kampanii?Boro-Boro ma normalną mordę w skirmishu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mnie wkurzyli...Samoloty mają pancerz Aircraft Low/Med/Hight.Bombowiec IG zapewne będzie miał Hight,więc będzie fajnie,bo trudno będzie pudło zdjąć,a samo namiesza na ziemi(jednak wolałbym Weteranów w T2).Co mnie wkurza?Otóż Nekroni,na których IG miałoby bardzo dobrą broń,zmienili sobie Skarabeuszy tak,że już nie mogą atakować celów naziemnych,ale młucą latadła...dziękuję Relic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 14:14, szweider napisał:

No to mnie wkurzyli...Samoloty mają pancerz Aircraft Low/Med/Hight.Bombowiec IG zapewne będzie
miał Hight,więc będzie fajnie,bo trudno będzie pudło zdjąć,a samo namiesza na ziemi(jednak
wolałbym Weteranów w T2).Co mnie wkurza?Otóż Nekroni,na których IG miałoby bardzo dobrą broń,zmienili
sobie Skarabeuszy tak,że już nie mogą atakować celów naziemnych,ale młucą latadła...dziękuję
Relic...


skad o tym wiesz? daj jakis cytat lub link ... -.-

mnie by cieszyło jakby HWt miało tak 1200 hp za tą samą cene i sie rozstawiało tak szybko jak HB ... ;]

kiedy wkoncu bede mogl grać gwardią? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O pancerzach samolotów i skarabeuszach dowiedziałem się na RelicWiki.O bombowcu już dawno,ale to,że bombowiec dziędzie miał Aircraft_Hight to tylko tak mi się wydaje(no ale w końcu bombowiec musi być ciężki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 14:24, szweider napisał:

O pancerzach samolotów i skarabeuszach dowiedziałem się na RelicWiki.O bombowcu już dawno,ale
to,że bombowiec dziędzie miał Aircraft_Hight to tylko tak mi się wydaje(no ale w końcu bombowiec
musi być ciężki)


oby gwardia dostała coś innego do walki w dwoch pierwszych tierach ... moim marzeniem jest przeniesienie ogrynow do t2 lub karskinow ;] bombowiec mi sie bardzo podoba, ciekawe jednak gdzie bedzie sie go budowało, w koncu w dowodztwie zmechanizowanym to samoloty dostarczają pczki z czołgami ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 14:14, szweider napisał:

zmienili
sobie Skarabeuszy tak,że już nie mogą atakować celów naziemnych,ale młucą latadła...dziękuję
Relic...

Eee jakie skarabeusze? Robole? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 14:38, Mekus napisał:

ciekawe jednak
gdzie bedzie sie go budowało, w koncu w dowodztwie zmechanizowanym to samoloty dostarczają
pczki z czołgami ... :)

Na 100% wszystkie latadła będą powstawać w pojazdowniach, nie ma sensu kombinować na siłę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 15:49, Mroku21 napisał:

Premiera - marzec

Byle nie było takiego cyrku jak jest z Heroes V - Dzikie Hordy - czyli premiera była pół roku temu, a CDP przesuwa terminy raz za razem i nawet teraz pisze "data wysyłki - styczeń" bez podanego konkretnego terminu.... Na pocieszenie mamy to, że SS nie robi Ubisoft więc może faktycznie sprawnie to pójdzie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować