Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2008 o 16:12, Nagaroth napisał:

To jeszcze jedno pytanie: czy zainstalowanie patcha wyeliminuje tego buga w misji z Nekronami?



...Słyszałem,że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Grając w to demo jeszcze raz, zauważyłem jedną ciekawą rzecz. Otóż samoloty podzielone zostały na 3 klasy:
- myśliwce
- myśliwce bombardujące
- bombowce
Oczywiście w tym momencie pojawia się prosta zależność (o pancerzach pisał wczoraj Szweider, teraz już będzie oczywiste, która klasa jaki ma ;). Myśliwiec > Myśliwiec Bombardujący > Bombowiec. Także kontrą na Maraudera będzie właśnie każdy inny samolot. Bynajmniej tak wygląda to w teorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przeciwko czemu będzie dobry Land Speeder Tempest? Tylko piechota czy również lekkie pojazdy? Jeśli piechota to będzie chyba zbyt podobny do zwykłego Land Speedera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maruda ma nie tykać tego,co lata,ale będzie rozgramiać wszystko to,co jest na dole...

Według mnie samoloty będą wyglądać tak:

Myśliwce
Przerobiony LS Marynarzy
Nightwing Eldarów
Raven Dark Eldarów
To coś SoB
Myśliwce Bombardujące
Hell Talon Chaosu
Barracuda Tau
Fighta-Bomba Orków
Bombowiec
Maruda IG
WTF?
Skarabeusze Bojowe Nekronów...

Ponadto blaszaki dostaną esencję Decievera,która będzie wkurzać,szczególnie armie stawiający na b.dobrą piechotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Land Speeder "Tempest" to myśliwiec bombardujący. Z Ravenem dostały 2 po tyłku naraz, a Raven nie stracił 1/4 Hp... Mówię oczywiście o skirmishu, gdzie po 2h udało mi się AI zmusić do produkcji "Tempestów" ;)

Czedwik-> Według opisu, początkowo jest dobry na piechotę. Po odpowiednim dozbrojeniu ma być dobry przeciwko piechocie lub pojazdom. Obecnie działa jak latający Hellfire Drednought ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 17:30, Czedwik napisał:

A przeciwko czemu będzie dobry Land Speeder Tempest? Tylko piechota czy również lekkie pojazdy?

W opisie jednostki stoi, że można go wyposażyć w broń AV lub przeciwko piechocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 18:43, szweider napisał:

A mi się maruda podoba:D Tylko śmiesznie będzie wyglądało,jak Hellhound zdejmuje latadło.


Raczej wątpie, że będzie mógł strzelać w latadła ;P. Imo byłoby to kretyńskie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak sobie testowałem tego Ravena to nieźle się spisywał, ładnie kosił piechotę i nawet budynki, w dodatku całkiem twardy... tylko ceny nie pamiętam. Ciekawe jak będzie wygladać Marauder (10k hp? :P).
btw za każdym razem jak gram sm, albo przeciw sm to dochodzę do tego samego wniosku- eeemba. Grałem z Tau przeciw 2x eldar- w zasadzie byłem sam, bo w 20 minucie piszę do Tau, coby pomógł w ataku, a ten mi broadside''a na pomoc wysyła- patrzę do niego do bazy, a tu przekaźnik pojazdów 50% xD
Słowem dałem radę dwóm eldom, bez straty kapelana, gk i fc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zanosi się, że każda jednostka dystansowa będzie mogła- ciekawe jak senty i hwt będą sobie radzić z tym... no i może broadside się przyda wreszcie trochę bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...dla mnie największą IMBĄ spośród nowy jednostek będzie Dieciever Nekronów...sam nie atakuje,ale ma chamskie zdolności(Pamiętam jedną-przejmowanie kontroli nad dowolnym oddziałem piechoty wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Sent, ale HWT tylko podniosą lufę do góry i już. A Broadside, hym... zobaczymy jak gra w ogóle będzie wyglądała, bo coś mi się widzi, że Tau będzie mocno zreorganizowane w stosunku do tego co teraz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 18:59, szweider napisał:

...dla mnie największą IMBĄ spośród nowy jednostek będzie Dieciever Nekronów...sam nie atakuje,ale
ma chamskie zdolności(Pamiętam jedną-przejmowanie kontroli nad dowolnym oddziałem piechoty
wroga.


Ta, Deciever przejmuje Gitzów od Orka i pakuje ich do transportera DE przejętego przez lorda destro :D. IMBA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Oprócz tego czekają nas jeszcze (chyba) zmiany capów i kosztów jednostek... zobaczymy ;]
Co do eldów- umieli grać, przynajmniej jeden- na początku jechał nas jak chciał fofem, Harlami i w ogóle cisnął, a drugi szybko wytechował do warp spiderów... ale obaj nie dali rady sm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować