Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

moze i gk+kapec to wytrzymała jednostka ale tacy pajęczarze szybko to mielą że szok a jak dojdą platformy wsparcia to juz masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 20:12, Iroks1 napisał:

moze i gk+kapec to wytrzymała jednostka ale tacy pajęczarze szybko to mielą że szok a jak dojdą
platformy wsparcia to juz masakra


GK+Kapeć=wczesne t2, Pająki t2.5, platformy t3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 17:31, szweider napisał:

Skarabeusze Bojowe Nekronów...

Ponadto blaszaki dostaną esencję Decievera,która będzie wkurzać,szczególnie armie stawiający
na b.dobrą piechotę.


Crony dostaną tylko Decivera i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Skarabeusze Bojowe przejdą modyfikację i będą atakować tylko latające pudła.Nie wiem,czy będzie miało klasę"aircraf",więc walnąłem w "WTF?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jakby nie patrzeć, to trochę dziwny ten pomysł z tymi "latającymi" robaczkami od lodówek. Czyżby postanowili je jakoś wykorzystać, bo jakoś nie zauważyłam żeby KTOKOLWIEK z nich korzystał (osobiście to jako AA-Unit bardziej Immortale sie tak jakoś nadają). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 20:44, dizzy1942 napisał:

Hmm, jakby nie patrzeć, to trochę dziwny ten pomysł z tymi "latającymi" robaczkami od lodówek.
Czyżby postanowili je jakoś wykorzystać, bo jakoś nie zauważyłam żeby KTOKOLWIEK z nich korzystał
(osobiście to jako AA-Unit bardziej Immortale sie tak jakoś nadają). :P


Omg, Immortale będą kosić te lżejsze latadła, jak widziałem, to LS tempest ma 1200 hp, to jak się nadzieje na 1!! grupkę Immortali w bazie Crona, to nawet kupą ich nie ruszy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 20:58, szweider napisał:

OMFG!!TeKKpriest ma 1902 na auto!!!W mordę!Chyba sam zacznę turrent rushować.


nom, IG IMBA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 18:59, szweider napisał:

...dla mnie największą IMBĄ spośród nowy jednostek będzie Dieciever Nekronów...sam nie atakuje,ale
ma chamskie zdolności(Pamiętam jedną-przejmowanie kontroli nad dowolnym oddziałem piechoty
wroga.

Ale chyba będzie tak, że jeśli się go wybierze to trzeba będzie zrezygnować z Nightbringera? Jeśli tak, to chyba w kampanii takiego wyboru nie będzie ze względów fabularnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam pytanie czy żeby grać w DC na necie trza mieć zainstalowane gejspy''a?Bo go mi się nie chciało instalować a jak wybieram w menu żeby przez neta grac to mi żadnych serverów nie wykrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba miec zainstalowanego gamespy''a wystarczy ze masz zalozone tam konto i spatchowana gre do najnowszej wersji (ze o oryginalnym cd-keyu nie wspomne ;) ) a gra powinna sama Ci sie zaladowac do poczekalni gdzie mozesz dolaczyc sie do gry/zalozyc samodzielnie gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 21:57, morthi napisał:

nie trzeba miec zainstalowanego gamespy''a wystarczy ze masz zalozone tam konto i spatchowana
gre do najnowszej wersji (ze o oryginalnym cd-keyu nie wspomne ;) ) a gra powinna sama Ci sie
zaladowac do poczekalni gdzie mozesz dolaczyc sie do gry/zalozyc samodzielnie gre


do poczekalni mnie ładuje tylko potem już żadnych serwerów nie ładuje jak klikam na dołącz do gry czy coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bardzo dziwne
po zalogowaniu sie do gry online powinienes ujrzec taki ekran

na pewno logujesz sie do gry on-line a nie lan czy direct host?

20080116220322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 21:07, szweider napisał:

IMBA,IMBA,ale nie mogę se poradzić z Eldarami i z Tau...


a mi jest ciezko z chałasem, ale na wszystko są sposoby ... ;] popatrz na takie miny? niby nieprzydatne a jak dobrze uzyjesz IMBA IMBA ^^

>GK+Kapeć=wczesne t2, Pająki t2.5, platformy t3 :P

noo ale dwa arlekiny z wczesnego t2 mielą takie gk jak złoto ... a kapeć drogi i wolno sie buduje .. ;] jak pojdziesz w 2x gu 2x gen i od razu t2 to mam szybciej wsy od twojego kapcia :)

szweider obejrzyj pare repków tekkpriesta na dow sancu, chłopak praktycznie nie umie grać jesli nie uda mu sie jego turret rush a potem himera spam .. ;) ale faktycznie, gwardia ciśnie pod tym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 20:42, szweider napisał:

Ale Skarabeusze Bojowe przejdą modyfikację i będą atakować tylko latające pudła.Nie wiem,czy
będzie miało klasę"aircraf",więc walnąłem w "WTF?"


Aha w ten sposób. Taka ewolucja. No chyba że tak.

I takie pytanie. Czy każda z ras dostanie podzielone ulepszanie LPka ta jak miały DE. LP1 i LP2 dobre na piechote a ulepszenie osobno do AV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:04, Kerigun napisał:

I takie pytanie. Czy każda z ras dostanie podzielone ulepszanie LPka ta jak miały DE. LP1 i
LP2 dobre na piechote a ulepszenie osobno do AV.


w sumie u eldów jest napisane przy upgradzie LP3, że upgraduje broń na lance świetlne czy coś takiego ktore są skuteczne na pojazdy... w sumie więc nie wiem, nigdy tego nie robiłem ... ;] ale wg mnie powinno tak być, żeby było sprawiedliwie, oczywiscie z wyłaczeniem neca bo oni już mają bajery w LPkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:18, Mekus napisał:

w sumie u eldów jest napisane przy upgradzie LP3, że upgraduje broń na lance świetlne czy coś
takiego ktore są skuteczne na pojazdy... w sumie więc nie wiem, nigdy tego nie robiłem ...
;] ale wg mnie powinno tak być, żeby było sprawiedliwie, oczywiscie z wyłaczeniem neca bo oni
już mają bajery w LPkach


No tak ale SM i chaos ma tylko coś na piechote. Mam nadzieję że to wyrównają i każdy będzie mógł zrobić UPa do AV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować