Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2008 o 22:18, Mekus napisał:

w sumie u eldów jest napisane przy upgradzie LP3, że upgraduje broń na lance świetlne czy coś
takiego ktore są skuteczne na pojazdy... w sumie więc nie wiem, nigdy tego nie robiłem ...
;] ale wg mnie powinno tak być, żeby było sprawiedliwie, oczywiscie z wyłaczeniem neca bo oni
już mają bajery w LPkach


No tak ale SM i chaos ma tylko coś na piechote. Mam nadzieję że to wyrównają i każdy będzie mógł zrobić UPa do AV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:30, Kerigun napisał:

No tak ale SM i chaos ma tylko coś na piechote. Mam nadzieję że to wyrównają i każdy będzie
mógł zrobić UPa do AV.


oby przed lp3 był ten up dostepny, tak jak u de, bo inaczej to nikt go nie zobaczy przy obecjej cenie ... na multi lp3 widziałem tylko raz u sma, i przegrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pasek postępu instalatora prze do przodu ;-D
Nawet nie wiecie, jak ciężko czasem znaleźć miejsce żeby coś zainstalować ;-)

Jak kupowałem DoW-a to zapytałem sprzedawcę/doradcę klienta ( nie powiem z której sieci ;-) ) czy w tej grze jest dużo elementów strategicznych, odpowiedział, że oczywiście;-) rozpływał się nad grafiką i grywalnością zwłaszcza w multi, na końcu dodał, że to dobry eRPeG - chyba był bardzo zmęczony ;-P

Tak sobie poradnik przeglądam i wydaje mi się, że będę mógł grać tylko jedną rasą ( armia Imperialna ) bo tylko ich jednostki zostały opisane. Dostęp do pozostałych ras dostanę jak kupię dodatki? jak to jest?

Aha tak na przyszłość ( najpierw kampania solo, żebym się w sieci nie zbłaźnił ;-P ) będę potrzebował jakieś programy do multi czy wszystko jest na płycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:56, sodolis napisał:

potrzebował jakieś programy do multi czy wszystko jest na płycie?

nie trzeba
w DoW: sa 4 rasy SM,chaos, eldar, ork
w WA: dochodzi 1 ig
w DC: 2 necroni, tau
i teraz w SS kolejne 2: sisterki, dark eldarsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawn of War

Kampania-tylko Space Marines(czasem pod komendę trafią oddziały Gwardii Imperialnej)

Potyczka-Marine''si,Chaos,Eldarowie i Orkowie

Winter Assault

Kampania-wszyscy oprócz Space Marine(Ich miejsce zajmuje Gwardia Imperialna)
Potyczka-Wszyscy+nowa rasa-Gwardia Imperialna

Dark Crusade
Kampania-Pseudo Total War.Wszystkie rasy+2 nowe=Tau i Necroni
Potyczka-wszyscy,ale aby grać w multi całą siódemką potrzeba zainstalowanego DoW(SM,Chaos,Eld,Ork) i WA(IG)

Wychodzący dopiero Soulstorm
Kampania-tak jak DC.Znowu wszyscy+Mroczni Eldarowie i Siostry Bitwy
Potyczka-jak w DC

Do multi potrzebne jest jedynie konto Game Spy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:58, Mroku21 napisał:

Gratuluje zakupu, ale którą część kupiłeś? Dawn of War, Winter Assault czy Dark Crusade?

Na razie Podstawkę ale w sobotę/poniedziałek dojdzie DC :-) Mam nadzieję, że sporo osób jeszcze gra po sieci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 23:02, Mroku21 napisał:

Tylko należy dodać że z samym DoW czy WA nie pogra sobie z graczami DC, a tych jest najwięcej.
W DoW i WA grają już tylko niedobitki.



Albo ludzie nie lubiący balansu w DC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 23:04, sodolis napisał:

Na razie Podstawkę ale w sobotę/poniedziałek dojdzie DC :-) Mam nadzieję, że sporo osób jeszcze
gra po sieci ;-)

Jeśli będziesz miła DC to nie ma problemu, gra w niego dużo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przeważnie od 100 do 400 osób w pokojach, czyli można pograć ;]
Kampania DoW- grasz marines, wg mnie najbardziej klimatyczna i najfajniejsza kampania single, polecam od razu wysoki poziom trudności- na średnim Twoje jednostki mają dwa razy więcej życia niż normalnie w multi, co może namieszać. W multi będziesz mógł grać czterema starymi rasami (DoW), Gwardią (WA), oraz Tau i Nekronem (DC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!

Nienawidzę NIENAWIDZĘ KOŃCA SPOKOJU!!!!

Na tej mapie IG ma najmniej mówiąc-źle.Duża-przez co wróg ma czas rozwinąć się na niej i jeżeli jest gra z SM/Chaosem to jest naprawdę źle,bo ASM i Rapty jeżdżą sobie po GM jak chcą,a te rzeki tylko przyspieszają insta killa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 23:28, Budo napisał:

Kampania DoW- grasz marines, wg mnie najbardziej klimatyczna i najfajniejsza kampania single,
polecam od razu wysoki poziom trudności- na średnim Twoje jednostki mają dwa razy więcej życia
niż normalnie w multi, co może namieszać.

jak dla mnie to kampania w podstawce byla najnudniejsza z dotychczasowych, liniowa do bolu, standard taki jak w pierwszym lepszym RTS-ie. Nigdy nie chcialoby mi sie grac w ta kampanie 2. raz. W WA bylo IMO duzo lepiej, kampania emocjonujaca i wymagajaca, chcialo sie ja przechodzic kilka razy. Pomysl na kampanie z DC jest dla mnie super, mogloby byc wiecej prowincji (duzo wiecej) i wiecej opcji w trybie taktycznym (tak, jestem jednym fanow Total War:), ale generalnie to jest to! nie moge sie doczekac SS ze wzgledu na tryb podboju kosmosu, byloby warto go kupic nawet jakby nie dodali zadnych nowych ras. Ech DoW staje sie lepszy z dodatku na dodatek, to fenomen w historii gier komp. ;)

edit: jako nowicjusz nie zaczynalbym kampanii w WA/DC od razu na poziomie HARD, chyba ze ktos jest wymiataczem/masochista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2008 o 23:44, szweider napisał:

Na tej mapie IG ma najmniej mówiąc-źle.Duża-przez co wróg ma czas rozwinąć się na niej i jeżeli
jest gra z SM/Chaosem to jest naprawdę źle,bo ASM i Rapty jeżdżą sobie po GM jak chcą,a te
rzeki tylko przyspieszają insta killa.


Z tego powodu najlepiej jest nauczyć się grac przynajmniej dwoma różnymi rasami, bo na niektórych mapach jedna rasa sux a na innej wymiata. Grasz IG ;p? Nimi to się ciężko gra niestety. Chociaż tez od czasu do czasu sam nimi zagram bo lubię ten odgłos gdy komisarz odstrzeliwuje jakiegoś gwardzistę by lepiej walczono za Imperatora ;p. Niezły boost jest wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 23:48, dobrakos napisał:

nie moge sie doczekac SS ze wzgledu na tryb podboju kosmosu


Podbój kosmosu? Mapa kampanii w SS będzie prawdopodobnie różnic się tylko tym, że nie będziemy walczyć na jednej planecie, ale na 3 planetach i 4 księżycach, gdzie zostaną rozdzielone prowincję. Zapewne po kilka na ciało niebieskie. Kosmos to zbyt duże słowo dla tak małego systemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 23:59, Mroku21 napisał:

Podbój kosmosu? Mapa kampanii w SS będzie prawdopodobnie różnic się tylko tym, że nie będziemy
walczyć na jednej planecie, ale na 3 planetach i 4 księżycach, gdzie zostaną rozdzielone prowincję.
Zapewne po kilka na ciało niebieskie. Kosmos to zbyt duże słowo dla tak małego systemu :P

no szumnie to nazwalem, fakt :) ale licze na sporo wiecej niz te 25 prowincji co mamy w DC - tak ze 3-4 razy tyle chociaz powinno sie uzbierac z samych map do multi...jak nie to bedzie kiszka straszna, ale mam nadzieje ze nie spala tego pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 4 planetach i 3 księżycach...

Konował-O ile wiem,IG uwielbia Rzekę Krwi,ale dlaczego-nie wiem^^

Zirytowany,wkurzony,wściekły,postanowiłem zagrać SM,nawet nie zaglądając do poradnika(nie wiem jak z Jaraczem jest).I pierwsza walka-Mirror(Jak ja NIE ZNOSZĘ MIRRORÓW!!)-Początkowo trochę dostałem w zada,ale nie wiem czemu przeciwnik nie zważał uwagi na to,że ukradłem mu 1 punkt^^.Go go T2 i GK.Do tego czasu już mocno dostałem-FC padł,a squad Marine ma aż 4 ludzi.Szaraki przepędzają wroga,ale niestety pojawia się oddział wrogich inkwizytorów i sprząta mój.U mnie-2 full Scout i 5 osoby TSM a róg-full TSM+FC oraz full GK.Ale po chwili znów wystawiłem szarych i kapcia,a wiadomo,jakie to zabójcze combo]:->.Wróg dostaje w dupę,reinforve TSM i GK,a tu przybywa wrogi kapeć i rozpoczyna się walka na noże!(Nie chciałem supportu dla walczących inkwizytorów.)Jednocześnie doszedł mój drugi oddział Tacsów i GG.Raven Guard>Blood Ravens^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować