Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2008 o 23:51, Mekus napisał:

coraz wiecej gier gwardią coraz bardziej ją lubie ... ma jakis potencjał, jednak wkurza mnie
ze gwardzisci są tacy krusi, ale dają rade ;) nec tez nie taki straszny, rozwalilem mu 4x full
fo 2x gm z plazmami na full csem i 3x hh :D troche znoobił bo sie chyba zdziwił jak mu to peklo
i wydszedł :)



To musi być naprawdę NOOB,skoro nie poszedł w upiory i dał ci aż tak zatechować.

Edit:Gdy zobaczyłem demo WA,podchodziłem do niego sceptycznie,aż zagrałem kilka razy i...nie mogłem się rozstać z Gwardią:)Fakt-ciency są i uciekają,ale T2 i Komisarz to dobra metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upiory?? Jakoś mi się to nie widzi, GMi by się zaopatrzyli w GLe i po upiorach imo. A Fo twarde są i nawet jak się przewrócą, to się czasem przesuwają do celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 23:58, Everial napisał:

Upiory?? Jakoś mi się to nie widzi, GMi by się zaopatrzyli w GLe i po upiorach imo. A Fo twarde
są i nawet jak się przewrócą, to się czasem przesuwają do celu :P



Gwardziści padają na sam widok upiorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 00:01, Everial napisał:

A na FO nie?? :P Imo Fo lepsze, bo można nimi bazę zdemolować przy okazji, a paroma upiorami
to nie za bardzo ;p



Ale FO da się łatwo wymicrować,a to patałajstwo już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 00:02, szweider napisał:

Ale FO da się łatwo wymicrować,a to patałajstwo już nie.


No niby tak, ale jak FO wyskoczą Ci przed oddziałem, 2 za armią, a do tego w środek wpadnie Lord, to życzę szczęścia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 00:04, Everial napisał:

> Ale FO da się łatwo wymicrować,a to patałajstwo już nie.

No niby tak, ale jak FO wyskoczą Ci przed oddziałem, 2 za armią, a do tego w środek wpadnie
Lord, to życzę szczęścia ;p



Upiór jest tańszy,robi się szybciej i jak wpadnie na oddział GM,to glutki znikają w prędkości Rekordowej.Z FO raczej nie mam problemu,za to z Upiorami tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może w IG tak, ale ja jako Tau wole upiory, bo mają mniej hp. A FW są wolniejsi niż inne piechoty i ledwo zwiewają przed FO, dlatego wystarczy lekki bug w pathingu, albo wymuszona zmiana kierunku i już lądują w rękach blaszaków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tau z upiorami nie mają problemu,bo FW zadają większe obrażenia,przez co Upiór nie dochodzi.No i może wpaść na minę TC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 00:08, szweider napisał:

Upiór jest tańszy,robi się szybciej i jak wpadnie na oddział GM,to glutki znikają w prędkości
Rekordowej.Z FO raczej nie mam problemu,za to z Upiorami tak


dokładnie, zresztą na upiorach nec moze zrobic eco z kosmosu, i jak zabijesz ostatniego wparują ci pariasi i inne tałatajstwo... ;/ upiory po upie są uberciezkie do zabicia, na eldara to jest pewny win jak je zespamisz, po prostu ten atak masakrujący mi wszystko, podnoszenie sie, niesmiertelnosc szybkosc... NERF!

btw moge sobie tylko wyobrazac jak by to jadło gwardie ... :/ cs tez od tego szybko pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 00:37, szweider napisał:

Tau z upiorami nie mają problemu,bo FW zadają większe obrażenia,przez co Upiór nie dochodzi.No
i może wpaść na minę TC.


Nom, a FO wyskoczą, za, przed i w środku, do tego Lord rzuci flarę i gl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 00:39, Mekus napisał:

btw moge sobie tylko wyobrazac jak by to jadło gwardie ... :/ cs tez od tego szybko pada?


Gwardziści padają masakrycznie szybko,a CS nie radzi sobie z dwoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście podany jest poradnik graszczura w którym nie ma kilku rzeczy np sam program
no i nie ma podane gdzie czego szukać no i jest strasznie długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten "poradnik" jest po polsku i sa w nim wszystkie linki do programow wiec nie bardzo rozumiem dlaczego twierdzisz ze ich tam nie ma (co jest bzdura)

dlugi?
jesli uwazasz ze powinien sie zawierac w 3 wyrazach to faktycznie poradnik jest za dlugi dla Ciebie inie dziwie sie ze nic z niego nie rozumiesz - moze napisz do Graszczura zeby napisal specjalnie dla Ciebie wersje uproszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastosuj sie do poradnika - uzyj intelektu i samemu odnajdz potrzebne informacje na swoim dysku twardym korzystajac z instrukcji - czy to na prawde takie trudne zeby pomyslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować