Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Ok, ale o PE wiadomo na pewno, że będzie :P. A jako ciężki walker raczej nie będzie miał tyle hp co Sent :P. A co do ruchu, to true, fajnie się porusza, płynnie i szybko, imba :PP. Zresztą, dopóki nie wyjdzie SS, to możemy tylko gdybać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 13:33, Jaracz napisał:

Mi ten cały engine się kojarzy z mechami bojowymi z trzeciej części matrixa. :) Kojarzy ktoś?


Nom, ale jak oglądałem Matrixa 3, to aż mi się cisnęło na usta, czemu takim gównem się posługują, a tu się patrze, 40000 tysiąc lecie, a tu to samo xD. Imo ja i tak wole Broadside, jakoś bezpieczniej bym się czuł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 13:33, Jaracz napisał:

Mi ten cały engine się kojarzy z mechami bojowymi z trzeciej części matrixa. :) Kojarzy ktoś?


Kurde też tak o tym pomyślałem :P, podobna budowa, długie "ręce". Tyle, że te z Matrixa miały zamontowaną broń strzelecką, a te tutaj do CC raczej (nie licząc tych flamerów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wcześniej mówiłem-Babski Drednot jest szybki,ale mało wytrzymały,więc 3k HP nie będzie mieć(chyba że twórcy to jacyś fani SoB i chcą im zrobić full upgrade''y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Uh, ale bitwa.. 2v2 i 26 minut na mapie wielkości doom spiral (nie pamietam nazwy, też taka pustynia). Ork i chaos vs gwardia i sm... cały czas była jatka, jakby ktoś chciał repa to mogę przesłać mailem :)

btw pograłem trochę w kampanię i pozmieniały mi się głosy na te oryginalne z dc... mówię o Sturnnie i Czarnoksiężniku... ktoś wie co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w koncu dzis miala miejsce wielka rzecz :P moje pierwsze zwyciestwo w 2vs2 IG! na razie mam 7 zwyciestw w 1vs1 i 1 2vs2 :D na 26 gier.. wiem ze to nic ale zawsze warto sie pochwalic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wynik niezbyt dobry, ale gratulacje ;]
Zapisuj replaye z bitew z lepszymi graczami i oglądaj je- będziesz się uczył w ten sposób jak grac lepiej, to najszybsza droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównujecie Penitent Engine do Dreadnoughtów? Zamknięcie w Dreadnoughcie to honor i ogromna nagroda. Natomiast w Penitent Engine zamykani są heretycy i innego rodzaju ścierwo które bardziej podpadło Inkwizycji. Jest to rodzaj kary oraz sposób na odkupienie swoich win. A jak zginą przy okazji to Inkwizycja ma radość z pozbycia się heretyka, a on ma (teoretycznie) poczucie odkupienia win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:00, Krizard napisał:

w koncu dzis miala miejsce wielka rzecz :P moje pierwsze zwyciestwo w 2vs2 IG! na razie mam
7 zwyciestw w 1vs1 i 1 2vs2 :D na 26 gier.. wiem ze to nic ale zawsze warto sie pochwalic :))



Spokojnie-ja nie lepszy.

20080125223928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, ciekawe :)
Szkoda czasami, że warhammer dow nie dostarcza takiej wiedzy... przydałby się chociaż skrawek, charakter jednostek w skrócie... games workshop i rzesze fanów przez całe lata pisały historie o tych armiach, a w DoW to wszystko takie oderwane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że jedno DoW ma wspólne z Fluffem-są tam takie same armie.A teraz to i to się łamie,bo jedną z armii występujących w Soulstorm będą Siostry Bitwy,a u nich nie można rekrutować facetów.MMiło będzie,jak w w Wersji PL będą Łowcy Wiedźm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:45, Taikun napisał:

Panowie jest sens instalować W40k:DoW na Celeronie 1,6 GHz, 1,5 GB Ram i zintegrowanej grafice
Intel 945 ? :)


Hym, procek może by starczył, ram aż zanadto, natomiast grafa wybitnie nie imo. Raczej nie ma sensu, może do kampanii, a i tak może wcinać nawet jak wszystko będzie na low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 23:04, szweider napisał:

Wiem,że jedno DoW ma wspólne z Fluffem-są tam takie same armie.A teraz to i to się łamie,bo
jedną z armii występujących w Soulstorm będą Siostry Bitwy,a u nich nie można rekrutować facetów.MMiło
będzie,jak w w Wersji PL będą Łowcy Wiedźm.


Na szczęście raczej będziemy mieli jakiś na to wpływ i nie pojawią się jakieś kfiatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 23:04, szweider napisał:

Wiem,że jedno DoW ma wspólne z Fluffem-są tam takie same armie.A teraz to i to się łamie,bo
jedną z armii występujących w Soulstorm będą Siostry Bitwy,a u nich nie można rekrutować facetów.MMiło
będzie,jak w w Wersji PL będą Łowcy Wiedźm.



Pokazuje figurki bo chyba wykasowałem rysunki które mi się po komputerze walaly.Jesłi te osobniki są kobietami to chyba po zmianie płci i zaaplikowaniu sobie sporej dawki testosteronu... :P Siostrzyczki należą do Witch Hunters i stąd faceci w szeregach...Zresztą jak miałbym się czepiać drobiazgów to już by nie było assasina w IG i GK w SMach... :)))

20080126055821

20080126055831

20080126055836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostry Bitwy są częścią Witch Hunters i u nich nie można rekrutować facetów,za to oni występują w pozostałej części WH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W ogóle dziwna rzecz, bo na Kugel Warhammer znalazłem opis Grey Knights jako osobnego zakonu... tak jak Crimson Fists, Imperial Fists, White Scars itd... trochę to dziwne wziąwszy pod uwagę, że każdy sm może nimi grać- chyba, że występują zawsze jako delegacja z zakonu GK- to by tłumaczyło znikome możliwości malowania tych panów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 08:59, Budo napisał:

W ogóle dziwna rzecz, bo na Kugel Warhammer znalazłem opis Grey Knights jako osobnego zakonu...
tak jak Crimson Fists, Imperial Fists, White Scars itd... trochę to dziwne wziąwszy pod uwagę,
że każdy sm może nimi grać- chyba, że występują zawsze jako delegacja z zakonu GK- to by tłumaczyło
znikome możliwości malowania tych panów...


Gdzieś Kerigun mówił,że GK mogą wspomagać SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze Inquisition wystepuje jako oddzielna frakcja w swiecie wh40k, a w sklad niej Ordo Hereticus (Wich hunters), Ordo Malleus (Demon hunters) i Ordo Xenos (Alien hunters). Wpakowywanie jednostek inkwizycji do SM to imo nie najlepszy pomysl, rownie dobrze mogliby ich dac do Gwardii. Wolalbym Inquisition jak SoB :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować