Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 18:27, Davidskrk napisał:

mam problewm wgrywam gre i prubuje uruchomic a pisze ze direct zostal zle zainstalowany lub
jest nieuaktualniony a przecierz gra wymaga directx 9 a ja mam 10 i demko szlo cacy i wogole
prosze o pomoc


Spróbuj reinstall, najczęściej pomaga. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, skoro demko chodziło bez problemy. Ew. ściągnij sterowniki do grafy najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

probowalem juz zainstalowac jeszcze raz i nic zainstalowalem uaktualnienia i nic dokladnie to mi wychodzi ze nie moze wykryc sterownika i zebym sie upewnil czy pioprawnie zainstalowano directx to skad moge te sterowniki pobrac bo znajac mnie :P zainstaluje nie te co trzeba;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 18:18, Mystix napisał:

Wczoraj byl moj pierwszy raz - pierwsza gra w Warhamma przez neta...

Pierwsza gra. Gra " kejosami". Po około 10 minutach game over spowodowany przez dziesiątki
tych wrednych terminatorów szturmowych.

Druga gra. Gra SM. 3v3. Jednego rozwaliliśmy, ale potem znowu te terminatory i jeszcze w dodatku
predatory... ładna bitka była. Ale padłem. Czas gry - 19 min.

Trzecia gra. Gra "kejosami". Na początku ok. Kilka oddziałow eldów to jeszcze nie taki wielki
problem. Potem wskoczyło 6 pryzmatów + 4 oddziały pająków. Game Over.

Wnioskuje z tego że mam ładne początki :P


Wszyscy mieli podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 18:18, Mystix napisał:

Wnioskuje z tego że mam ładne początki :P

Bęcki na początku to norma, a i potem często też się trafiają. Chociaż jak obserwuję niektórych lololo staciarzy to można tak gry wybierać, ze nawet nie umiejąc grać sprawia się wrażenie "weterana";p
Rada - nie patrz na staty, baw się i wybierz jedną rasę którą czegoś się nauczysz. Zmienianie co grę rasy na początku to pomysł nienajlepszy, gdyż różnice są między nimi spore. I nie sugeruj się tym, że masz opanowane rasy bo przeszedłeś kampanie i grałeś z kompem - multi rządzi się swoimi prawami i żywi gracze robią sztuczki, których najlepsze kompy w procesorach swoich nie widziały;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No, staty niewiel mówią... już grałem z ludźmi, którzy mieli 40% winów, a wymiatali nieziemsko, to samo w druga stronę- są kolesie co mają po 100% winów, ale boją sie zagrać z kimkolwiek kto jest powyżej 30%...
Za to szacuneczek wywołał u mnie jeden kolo jeszcze za czasów WA z klanu [BAMA] bodajże- miał ok tysiąca gier i ponad 90% winów, potem sie dowiedziałem, że to jeden z najlepszych graczy w warka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś znajdzie na to rozwiązanie to go ozłocę ;) - gram w kampanię z podstawki, misja 4 - tam, gdzie z początku mamy 3 Whilrwindy stojące z jednej strony wzniesiena, a poniżej mała baza Orków. Cel pierwszy: zniszczenie bazy. Pojazdy nadałyby się do tego wprost idealnie gdyby nie to, że nie chcą strzelać! Ani komenda PPM, ani wybranie ostrzału z menu nic nie dają... Whilry tylko ładują pociski (czasem do ok. 1/8 paska, czasem cały), ale po tym NIC.

Jakiś ogromny bug... patch''a mam najnowszego. A bez ostrzału Whilrów raczej nie dam rady.

To jakiś znany bug czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 00:13, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

To jakiś znany bug czy co?


A próbowałeś odpalić misję jeszcze raz?? Bo ja o tym szczerze mówiąc nigdy nie słyszałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 22:50, Everial napisał:

Ołmg 1000 gier, Ja tyle chyba miałem przez całą karierę na necie a nie w czasie jednego patcha
xD

Eeee tam;p Ja dobijam teraz bodajże do 850? Coś koło tego, a jakbym kiedyś ze smerfem nie kręcił (stfu jak to zabrzmiało^^) to bym i 1k teraz gier miał... A swoich statów się wstydzić niezamierzam - 46% aktualnie, ale ostatnio szastam coś free winami bawiąc się w różne lolskie rzeczy, więc nie zdziwię się, jak mi za chwilę spadnie do 45;] Na szczęscie przy tylu grach słupki winów i losów nie skaczą ot tak sobie z dnia na dzień;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Chris, ja też pewnie bym miał już z 1000, ale jak wiesz ponad pół roku mnie nie ma... A jak ostantni raz grałem to średnią chyba miałem 68-69%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 00:17, Everial napisał:

> To jakiś znany bug czy co?

A próbowałeś odpalić misję jeszcze raz?? Bo ja o tym szczerze mówiąc nigdy nie słyszałem....


Tak. Kurczę, przeciez Whirlwindy strzelają z dużych dystansów, a tutaj jak wydam rozkaz ostrzału, to one zamiast z miejsca wyrzucić pociski, to zbliżają się jak najbliżej krawędzi (i celów). :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2008 o 00:31, KiNDer vel. IxyedaM napisał:


Tak. Kurczę, przeciez Whirlwindy strzelają z dużych dystansów, a tutaj jak wydam rozkaz ostrzału,
to one zamiast z miejsca wyrzucić pociski, to zbliżają się jak najbliżej krawędzi (i celów).
:\


Spróbuj przełączyć je na stój i strzelaj (taki niebieski ludzik zamiast żółtego) i sam wybieraj cele.Jak to nie pomoże to nie wiem co z tym jest.Tak nawiasem to moja ulubiona misja z podstawki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 02:45, Krzysztof111177 napisał:

Spróbuj przełączyć je na stój i strzelaj (taki niebieski ludzik zamiast żółtego)
i sam wybieraj cele.Jak to nie pomoże to nie wiem co z tym jest.Tak nawiasem to moja ulubiona
misja z podstawki. :)


Moja też bo to było demo w które grałem godzinami, i w tej misji pojawiły się dredziki. Po prostu miodzio. A wiecie że początkowo nie odkryłem CC i dredy z pozycją strzelecką działały!! TZN całą misję przechodziłem na dredach z assault cannonami :D Nawet rozgniatacza tak pokonałem :D Potem jak odkryłem CC i moc dredów w CC. Jak się wtedy szybko misję przeszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 02:45, Krzysztof111177 napisał:

Spróbuj przełączyć je na stój i strzelaj (taki niebieski ludzik zamiast żółtego)
i sam wybieraj cele.Jak to nie pomoże to nie wiem co z tym jest.Tak nawiasem to moja ulubiona
misja z podstawki. :)


Ha! <ozłacam> :D

Faktycznie, Whilry były ustawione na "wstrzymaj ogień", a ja rzadko używam tych komend z tego menu, na dodatek zmyliło mnie to, że brakowało tam więcej przycisków (z reguły w innych RTSach jest tak, że takie komendy jak ruch, atak bezwarunkowy, atak gdy tylko ktoś zaatakuje i utrzymuj pozycję są osobno rozmieszczone, a tu - jeden ukryty pod drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nekroni i SM po sieci już mi się .. chwilowo znudzili, ale za to interesuje mnie IG :) Niestety Gwardią pogram sobie tylko z komputerem :/ Pytali o to ludzie już pewnie ze 20 tysięcy razy, ale jakby się komuś niechcący zabłąkał link do Unlockera byłbym wdzięczny..
A od Soulstormu wymagam by nie instalując poprzednich części dało się pograć wszystkimi po sieci!! Albo chociaż cokolwiek niech napiszą na pudełku (typu że do gry po sieci wymagane są poprzednie części) Wstyd..jeszcze 2 dodatki i cały dysk będę musiał na Warhammera 40k przeznaczyć.
Zdziwił mnie trochę brak Tyranidów, bo myślałem, że to oni mają pewniaka w nowej części, cóż siostry i dark eldarowie też nieźle... Chociaż najlepiej by było jakby nie dali żadnych nowych ras, tylko mnóstwo stuffu do poprzednich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 11:18, Kejter93 napisał:

jakby się komuś niechcący zabłąkał link do Unlockera byłbym wdzięczny..

http://kspam.vdd.pl/viewtopic.php?p=646#646

Dnia 29.01.2008 o 11:18, Kejter93 napisał:

A od Soulstormu wymagam by nie instalując poprzednich części dało się pograć wszystkimi po
sieci!! Albo chociaż cokolwiek niech napiszą na pudełku (typu że do gry po sieci wymagane są
poprzednie części) Wstyd..jeszcze 2 dodatki i cały dysk będę musiał na Warhammera 40k przeznaczyć.

Hyhy jeśli Iron Lore nie rozwiąże tego w normalny sposób, liczę na SS Ulockera :P

Dnia 29.01.2008 o 11:18, Kejter93 napisał:

Zdziwił mnie trochę brak Tyranidów, bo myślałem, że to oni mają pewniaka w nowej części, cóż
siostry i dark eldarowie też nieźle... Chociaż najlepiej by było jakby nie dali żadnych nowych
ras, tylko mnóstwo stuffu do poprzednich :D

Ponoć wizja Tyranidów według Relica jest tak "wypasiona", że stary DoW nie jest w stanie pokazać ich w pełnej krasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://kspam.vdd.pl/viewtopic.php?p=646#646
Wybawco! Wreszcie pogram gwardią!

Ponoć wizja Tyranidów według Relica jest tak "wypasiona", że stary DoW nie jest w stanie pokazać ich w pełnej krasie.

Dawn of War 2 i wszystko jasne :D Na to i na Diablo 3 czekam od dawna.. Ale zanim dostanę je do łap, czeka mnie upgrade kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować