Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dobra byłem w Empiku i se kupiłem wreszcie DC.
No ale co ja mam zrobić żeby se przez neta zagrać ?
Bo jak robię gra w sieci LAN to żadnego serva niema, a jak robie gra przez internet to jak już wpisze ten mój login i hasło to wtedy mi sprawdza aktualizacje no i mi daje jakis link zebym nowa aktualizacje sciagnął
pozostaje tylko pytanie: czy ściągać ?
i czy jak mi się natępne pokąża to czy je też ściągać ???
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym się dowiedzieć z jakich częsci i dodatkow składa się ten zestaw no i ile jest nacji bo na tej stronie pisze że są 4 a kolega mi mowil o warhamerze ale że sa podobno 7-8 ras wiec nei wiem czy to ta gra .Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki zestaw? Chodzi ci o Platynową Kolekcję? W jej skład wchodzą:
- Dawn of War (4 rasy)
- Winter Assault (1 rasa)
- Dark Cursade (2 rasy)

W drodze jest kolejny dodatek - Soulstorm, w którym dojdą kolejne dwie rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 16:48, Kamil 13 napisał:

Dobra byłem w Empiku i se kupiłem wreszcie DC.
No ale co ja mam zrobić żeby se przez neta zagrać ?
Bo jak robię gra w sieci LAN to żadnego serva niema, a jak robie gra przez internet to
jak już wpisze ten mój login i hasło to wtedy mi sprawdza aktualizacje no i mi daje jakis
link zebym nowa aktualizacje sciagnął
pozostaje tylko pytanie: czy ściągać ?
i czy jak mi się natępne pokąża to czy je też ściągać ???
Z góry dziękuję za odpowiedź.



Gra wieloosobowa->>Gra sieciowa->>Stwórz profil->>wypełniasz to co konieczne->> ściągasz patch 1.2->>instalujesz->>logujesz się na konto jeszcze raz->>jesteś w pokoju ze stworzonymi grami i częścia zalogowanych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2008 o 14:01, ChrisBgnr napisał:

I jeszcze jedna sprawa - do nowych posiadaczy DoW/WA/DC - zanim zaczniecie snuć jakieś
teorie o sile jednostek czy ogólnie balansie, pograjcie w coś więcej niż kampania na
medium czy qs na wyłomie. Nie mam nic przeciwko ludziom którzy chcą sobie po prostu pograć
od czasu do czasu i akurat qs im się spodobał. Ale żeby poważnie dyskutować o grze potrzeba
stażu i to wbrew pozorom dosyć długiego.


To może od razu załóż temat: ''WH 40k: noobs free''. Bedziesz się mógł z kolegami z teamu... klepać po plecach. Mnie z kolei wkurzają tacy fachowcy, którzy swoją opinię muszą okrasić dodatkowo jakąś ludową madrością. Możnaby pomysleć, że obok DoW''a zaliczyłeś Irak i Czeczenię, taki z Ciebie weteran... Może jeszcze wprowadzisz falę.
Bo poza krytykowaniem tzw. nowych, to nie widzę w Twoich postach jakiejś ultra-wysublimowanej myśli taktycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 17:48, benjiro napisał:


> I jeszcze jedna sprawa - do nowych posiadaczy DoW/WA/DC - zanim zaczniecie snuć
jakieś
> teorie o sile jednostek czy ogólnie balansie, pograjcie w coś więcej niż kampania
na
> medium czy qs na wyłomie. Nie mam nic przeciwko ludziom którzy chcą sobie po prostu
pograć
> od czasu do czasu i akurat qs im się spodobał. Ale żeby poważnie dyskutować o grze
potrzeba
> stażu i to wbrew pozorom dosyć długiego.

To może od razu załóż temat: ''WH 40k: noobs free''. Bedziesz się mógł z kolegami z teamu...
klepać po plecach. Mnie z kolei wkurzają tacy fachowcy, którzy swoją opinię muszą okrasić
dodatkowo jakąś ludową madrością. Możnaby pomysleć, że obok DoW''a zaliczyłeś Irak i
Czeczenię, taki z Ciebie weteran... Może jeszcze wprowadzisz falę.
Bo poza krytykowaniem tzw. nowych, to nie widzę w Twoich postach jakiejś ultra-wysublimowanej
myśli taktycznej.

yyy przecież Chris ma racje no ludzie do czego to doszło by pytać sie czy da sie grac w DoW przez neta? albo że w składzie gm powinno być 20 !?!? i masę innych wywodów z *** To od razu widać że niektórym brakuje ogólnego obeznania. Aby nie zadawać głupich i nie potrzebnych pytań wystarczy trochę poszukać..To że kupili grę to nie znaczy że mogą zmieniać świat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem to jest chore z dnia na dzień maleje poziom użytkowników...
CZY TAK CIĘŻKO przeczytać ZE ZROZUMIENIEM te 12 kartek instrukcji? czy tak ciężko wejść na stronę sklepu gram i przeczytać co zawiera się w czym? czy tak cięzko przeczytać przyklejonego posta?
a od balansu to minimum te 1100 chociaż na auto nabij dopiero sie wypowiadaj
tyle ode mnie

budo wiesz co weś może zamknij ten temat do czasu premiery SS bo sie robi poprostu nudne z 100 stron po 50 postów na stronę to pytania ile ras jest co zrobić aby w multi miec wszystkie rasy albo jak zrobić banner/sztandar czy zmienić grafikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem szwankuje? Więc jeszcze raz, post podsumowanie tego o czym pisałem.
1) NIE mam nic, absloutnie nic przeciwko newbie - pokaż mi moją wypowiedź gdzie wyśmiewam, obrażam czy w jakiś innym sposób piętnuję kogoś tylko za to, że jest nowy....
2) TAK - robię sobie jaja z wypowiedzi, gdzie ktoś mówi "robię se ogrynów którzy są silni" - bo nijak się to ma do jak to ładnie ująłeś "wysublimowanej myśli taktycznej", nie mówiąc już o próbie nawiązania konkretnej rzeczowej dyskusji. Ponadto, jeżeli umknął Ci ten drobny szczegół - można wytknąć komuś bzdurę - nie obrażając jednocześnie jego osoby.
3) I specjalnie dla Ciebie "ludowa mądrosć" - poczytaj to forum w ilości większej niż 5 ostatnich stron - jak dla mnie klimat for newbie jest tu bardzo ciepły - wielokrotnie ze stoickim spokojem odpowiadało się tutaj na te same pytania, podawało linki do stron, odsyłało do konkretynych rozwiązań gdy wcale nie było to konieczne. Tym niemniej kiedy ktoś po kilku potyczkach snuje teorie o balansie to ja wysiadam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 18:08, Iroks1 napisał:

budo wiesz co weś może zamknij ten temat do czasu premiery SS bo sie robi poprostu nudne
z 100 stron po 50 postów na stronę to pytania ile ras jest co zrobić aby w multi miec
wszystkie rasy albo jak zrobić banner/sztandar czy zmienić grafikę


A jak myślisz po co ten temat jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 14:30, ChrisBgnr napisał:

Z W3 to się nie zgodzę, że wymaga mniej skilla niż DoW, w pewnym sensie jest nawet trudniejszy
bo trzeba sobie głowę zaprzątać zbieraniem surowców.

e tam to tak jak z harrasem jest walczysz wojem i od czasu do czasu zerkasz jak tam sura ;)


ale te wszystkie sc czy w3 mozna o kant d**y potłuc kto widział by oddział był 1 osobowy i nie miał morale? (wypadki sie zdarzają) i max zaznaczenie 12 jednostek szczególnie przy takich orkach czy zergach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 18:11, Mroku21 napisał:

> budo wiesz co weś może zamknij ten temat do czasu premiery SS bo sie robi poprostu
nudne
> z 100 stron po 50 postów na stronę to pytania ile ras jest co zrobić aby w multi
miec
> wszystkie rasy albo jak zrobić banner/sztandar czy zmienić grafikę

A jak myślisz po co ten temat jest?



Teoretycznie do tego by każdy nowy sobie go przeszukał i znalazł odpowiedź dopiero gdyby jej nie znalazł to pisał pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 18:13, Iroks1 napisał:

Teoretycznie do tego by każdy nowy sobie go przeszukał i znalazł odpowiedź dopiero gdyby
jej nie znalazł to pisał pytanie


To jest raczej niewykonalne, dobijamy do 20k postów, wyszukiwarka działa jak działa, no i ten spam :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodziło... Zacząłem wątek na temat HH dla IG, który jak uwazam jest za słaby by w niego inwestowac kasę. Na tym poziomie bardziej chyba wymiata HW, ma wiekszy zasięg,obrażenia. A ponieważ przeciwnik ma już wtedy zwykle pojazdy to bardziej opłacalny jest ''sentinel'', który jak zauważyłem nieźle je kosi. Wiem, że takie rzeczy można sobie sprawdzic w tabeli ale jak zwykle teoria sprawdza się w praniu. Mnie w każdym razie HH rozczarował. Przeciw pojazdom bezużyteczny, piechota w tier 2 rozwala go w kawałki...
Po necie gram bardzo rzadko, lubię móc pomyslec przed walką a kilka razy przeciwnik tak sobie ustawił warunki, że od początku miałem z góry. Z kompem na ''hardzie'' kładę każdą rasę każdą rasą ( chociaż IG vs Chaos to zawsze wyzwanie) . Powoli przechodzę na v. hard.
Co do stażu, kolejne odsłony i patche do tego stopnia zmieniają układ sił jednostek, że wydaje się miec miejsze znaczenie. Ale na pewno walka z żywym przeciwnikiem pozwala wyrobic zupełnie inne umiejentności...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, i widzisz, tu jest ta różnica. Ty piszesz, że Cię rozczarował, co prawda można by się kłócić, że nie podałeś konkretnych przykładów, tylko ogólniki, ale piszesz, że to Ciebie rozczarował, a nie wyskakujesz z czymś w stylu: "GMi to kupa, jak chcę mieć ich 100 w składzie i żeby byli za darmo!". I na dodatek ktoś, kto ma tydzień grę będzie się wykłócał z graczami, którzy mają jakieś pojęcie o grze. No i pomijam już te idiotyczne pytania, czy można zagrać w multi itp. Albo wypowiedź w stylu: "Gra mi się bardzo podoba, bo siem szczelajom! Takie kolorowe lasery! Jakie to piękne!" i to w temacie o tłumaczeniu np.. Nie no sry, ale jest post przypięty, czytać go nie zaboli. Już pal licho instrukcję, ale niektórzy są naprawdę tak irytująca bezmyślni, że może ciągłe punktowanie ich idiotycznych wypowiedzi w końcu przyniesie jakiś skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Że hellhound niby słaby? xD
W późniejszych tierach tak, ale na początku to często klucz do wygranej- nieraz cisnałem nimi np pająki spaczni, nie mówiąc już o marines (o ile nie mają rakietnic, albo ja mam więcej hh). Hh może wyjechać bardzo szybko, więc to jest jego zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellhound ogólnie jest dość kruchy. Pamiętam, że np. takie Immortale szybko go kosiły, a dojść do nich jest łatwo. Przynajmniej w przypadku nekronów nie stanowi poważniejszego zagrożenia i to już w początkowych fazach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A co w przypadku Nekronów stanowi zagrożenie oprócz Bloodthirstera, Avatara, Baneblade''a itd? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo Hellhound jest całkiem dobry, jeśli wyjedzie szybciej już wróg wejdzie w t2 i zrobi jakieś AV, jak wyskoczy na zwykłą piechotę to pogoni do bazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellhound jest bardzo dobry,zwłaszcza,jak się zrobi 3,ale trzeba uważać na wszelkie AV,ale...od czego mamy Priestów?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować