Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sekiro: Shadows Die Twice z nowym gameplayem

10 postów w tym temacie

Illidian_Stormrage napisał:

Jaram się tą grą, Nioh było fenomenalne a jak patrzę na tą grę to wygląda miodnie i poprostu moje oczy mają orgazm.

Dodatkowo do stawki samurajów dojdzie Ghost of Tsushima w tym roku pewnie :P 2019 będzie fajny pod względem dobrych tytułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Renchar napisał:

Dodatkowo do stawki samurajów dojdzie Ghost of Tsushima w tym roku pewnie :P 2019 będzie fajny pod względem dobrych tytułów :)

Oby bo w 2018 prócz RDR'a 2 dla mnie to był biedny rok, no może jeszcze BFA do WoW'a.

Edytowano przez Illidian_Stormrage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekiro: Shadows Die Twice to najnowsza produkcja Form Software

Chyba jednak nie. Z tego co wiem to firma produkująca Sekiro nazywa się inaczej. Warto by było żeby gramowi stażyści czytali newsy zanim je przekleją z innych serwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozzartella napisał:

leszeq co ty za kopocoły opowiadasz, jasne ze From Software i to jeszcze z Hidetaka Miyazaki na czele.

 

Owczem, ale to beztalencie walnęło literówkę i mamy Form, a nie From Software - to i tak pikuś w porównaniu z cytatem użytym w tej recenzji: https://www.gram.pl/artykul/2019/01/10/tony-hawks-skate-jam-recenzja-panie-hawk-koncz-wasc-wstydu-oszczedz.shtml - normalnie szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować