Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zapłaci grube pieniądze za wprowadzenie graczy w błąd

3 posty w tym temacie

Jak ktoś się nie interesuje, nie czyta, tylko kupuje, wpina kabel i oczekuje, że mu wszystko będzie od razu śmigać, to może nie wiedzieć. Ja tam nie patrzyłem co dokładnie jest na pudle, ale jeśli faktycznie nie ma tam informacji o płatnym multi to Sony na pewno będzie musiało się kajać. Swoją drogą dziwne, że konsola tyle czasu jest na rynku i dopiero teraz ktoś wytoczył o to sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moooras napisał:

Jak ktoś się nie interesuje, nie czyta, tylko kupuje, wpina kabel i oczekuje, że mu wszystko będzie od razu śmigać, to może nie wiedzieć. Ja tam nie patrzyłem co dokładnie jest na pudle, ale jeśli faktycznie nie ma tam informacji o płatnym multi to Sony na pewno będzie musiało się kajać. Swoją drogą dziwne, że konsola tyle czasu jest na rynku i dopiero teraz ktoś wytoczył o to sprawę.

To powinno być napisane na pudełkach każdego kraju. Nie każdy jest tak obeznany z branżą. Niby śmiesznostka dla nas ale dla takiej "babci" co chce wnukom sprawić radość bo wnuki poprosiły i nie powiedziały bo myślały, że "babcia" wie no to jest to już problem i później zamiast radości jest rozczarowania i "babcia" smutna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować