Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro Exodus z zabezpieczeniami Denuvo; nowy gameplay pokazuje bronie

11 postów w tym temacie

Po przejściu studia "przyszłe nasze gry będą bez zabezpieczenia denuvo", kilka tygodni przez premierą.. denuvo cichaczem pojawia sie przy opisie gry na steam. Kolejny producent KŁAMCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczownik "broń", w odniesieniu do narzędzi mordu, w języku polskim nie ma liczby mnogiej! Niby rok 2019, a na tej stronie posługujecie się gwarą rodem z cd action AD 1999. Tylko, że tam pisała - mam wrażenie - banda nerdów i stulejarzy z niepełnym podstawowym, takie to czasy były. A wy jesteście wykształconymi dziennikarzami, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasia jak zawsze w formie. 

Produkcja z takimi zabezpieczeniami, jak twierdzą, zmniejsza optymalizację i płynność rozgrywki.

Co to w ogóle znaczy? Produkcja z sensie gra zmniejsza optymalizację? Czy produkcja w sensie tworzenie tej gry? I jak można zmniejszyć optymalizację? Co to w ogóle znaczy? 

A co do samego newsa, to bardzo mi się nie podoba to co widzę. Piracie i tak to złamią wcześniej czy później, a gracze ze słabszymi procami będą się bać że będzie to samo co z nowymi AC, czyli bez konkretnego proca ani rusz. 

Edytowano przez TigerXP
bo tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Na grę sie najarałem, ale to denuvo mnie zniechęciło. Kupię i wypróbuję, ale jak będzie większa lipa z powodu DRM, to refundzik i poczeka na lepszego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Shozos napisał:

Denuvo to żaden problem już od dawna. Jak zwykle przesadyzm u graczy...

Jasne :) Przecież denuvo wręcz poprawia optymalizację :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to najmniej ważne jest w tym momencie, popatrzcie co oni zrobili z grą. Obawiam się, że radosne bieganie po mapie jak w tym dennym Falloucie nie wróży nic dobrego. Wolałem Metro takie jakie było wcześniej, ale ok luz, nie chcę oceniać na zaś po samych gameplayach, zobaczę jakie będą oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Generalnie to najmniej ważne jest w tym momencie, popatrzcie co oni zrobili z grą. Obawiam się, że radosne bieganie po mapie jak w tym dennym Falloucie nie wróży nic dobrego. Wolałem Metro takie jakie było wcześniej, ale ok luz, nie chcę oceniać na zaś po samych gameplayach, zobaczę jakie będą oceny.

Myślę, że możesz być bardziej spokojny niż o nowe fallouty. Jak powiedzieli twórcy to zadań pobocznych nie będzie jako takich tylko co najwyżej w jakiś ruinkach będzie coś trzeba podnieść i donieść do zlecającego. Latanie po mapie to zależy jak patrzeć, już w lastlight było parę takich większych przestrzeni czy obszarów i tam lubiłem sobie pograć. Pamiętam też, że gracze przy poprzednich częściach liczyli na więcej swobody - na wzór stalkera, to tu na pewno stalkerem nie jest ale swoboda jak najbardziej jest wyczuwalna. Modyfikacje broni to nie wiem jak dokładnie rozwiązali ale wątpię by doprowadzono do tego co było w F4 tj. latasz po mapie, zbierasz co popadnie aż wyczerpiesz limit, wracasz z tym i od nowa póki nie będziesz mieć na ulepszenie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2019 o 23:51, koNraDM4 napisał:

Myślę, że możesz być bardziej spokojny niż o nowe fallouty. Jak powiedzieli twórcy to zadań pobocznych nie będzie jako takich tylko co najwyżej w jakiś ruinkach będzie coś trzeba podnieść i donieść do zlecającego. Latanie po mapie to zależy jak patrzeć, już w lastlight było parę takich większych przestrzeni czy obszarów i tam lubiłem sobie pograć. Pamiętam też, że gracze przy poprzednich częściach liczyli na więcej swobody - na wzór stalkera, to tu na pewno stalkerem nie jest ale swoboda jak najbardziej jest wyczuwalna. Modyfikacje broni to nie wiem jak dokładnie rozwiązali ale wątpię by doprowadzono do tego co było w F4 tj. latasz po mapie, zbierasz co popadnie aż wyczerpiesz limit, wracasz z tym i od nowa póki nie będziesz mieć na ulepszenie.

Okey, uspokoiłeś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować