Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil 2 2019 - recenzja. Więcej niż remake

9 postów w tym temacie

Myszasty - jeteś jak zawsze w formie, świetnie napisana recenzja, przekonałeś mnie, choć tak szczerze, to nigdy mnie przekonywać specjalnie nie musiałeś, w grę po prostu trzeba pograć i chłonąć ją całym sobą :) Słuchawki, noc, TV, pad, browarek i ja już jestem kontent. Zastanowie się nad najwyższym poziomem trudności, mam nadzieję, że nie jest to masochizm, z gry trzeba wszak czerpać radość, a nie frustrację prawda? :)

Zastanawia mnie tylko jedno zdanie Zapewne znajdzie się grupa fanatycznych fanatyków, czyli klasycznego „betonu”, która grę odsądzi od czci i wiary. Co to znaczy odsądzi od czci i wiary? Pytam z ciekawości, bo tego zdania nie potrafię zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda całkiem nieźle, więc może przy okazji jakiejś promocji...

5 godzin temu, MisioKGB napisał:

Zastanawia mnie tylko jedno zdanie Zapewne znajdzie się grupa fanatycznych fanatyków, czyli klasycznego „betonu”, która grę odsądzi od czci i wiary. Co to znaczy odsądzi od czci i wiary? Pytam z ciekawości, bo tego zdania nie potrafię zrozumieć.

Wyklinać, przeklinać, potępiać, krytykować, piętnować, opluwać, mieszać z błotem itp.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest prośba, zreuploadujcie te odcinki podcasta, których nie ma na yt, bo od jakiegos czasu nie mozna ich pobierac, choc kiedys byla taka opcja. Z góry sry że komentarz nie na temat. Pozdrawiam, fanatyk podcasta pr0gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twilitekid napisał:

Moment, jaki jest sens porównywania obu remakow kiedy dzieli je 17 lat?

Niewiem czy zdajesz sobie sprawę ale istnieją takie świry jak ja co odpalają tego typu starocia pierwszy raz w życiu w 2k19 tylko wcześnie są ciekawi czy jest sens takowa gre odpalac w sensie czy przeszła ze tak to nazwe "probe czasu"(bo jest naprawde wiele gier, ktore byly uwazane za swietne i nadal swietnie sie zestarzaly(nie mowie o grafice), aczkolwiek duzo wiecej znajdzie sie "klasykow" w ktore juz nie zbyt da sie grac(jescze raz powtorze nie mowie tu o grafice)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • brak scenariuszy A i B

Czy Redkacja wogole gala w te grę? Taki sam błąd jak redaktorzy IGN...

Oczywiscie że są sceneriusze A i B! Nowa opcja w menu po przejscu gry - "Nowa gra [2nd run]"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, też zwróciłem uwagę na brak charakterystycznego zawołania z oryginału. Nie wydaje ci się że w dzisiejszych czasach taki tekst przy uruchamianiu gry jak złowieszcze "RESIDENT EVIL TWO" brzmiałby śmiesznie, kuriozalnie i nieadekwatnie? W czasach raczkującego trójwymiaru taki zabieg mógłby robić wrażenie (i na ówczesnej grupie docelowej) jednak medium dorosło i może obyć się bez zbędnego "patosu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować