Zaloguj się, aby obserwować  
SD4HJ

Gry-online przesada za płatnoscia!

6 postów w tym temacie

Nie no to przesada, prawda maja duzo nowinek i cieakwe artykuly ale zeby odrazu taka kase im placic nie moga czegos za darmo zrobic! To juz naprawde przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak szukałem poradnika do jeden gry , na początku moźna coś znaleźć później trzeba płacić.
Cóż ja tam nigdy nie płace , wole już się zapytać o coś na forum.
A tak ogólnie trzeba z czegoś żyć :P
Ale informacje naprawde mają szczegółowe .
Ale mówie szkoda płacić lepiej się na forum popytać , przynajmiej jest za darmo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:21, SD4HJ napisał:

Nie no to przesada, prawda maja duzo nowinek i cieakwe artykuly ale zeby odrazu taka kase im
placic nie moga czegos za darmo zrobic! To juz naprawde przesada

Zgadzam się.
Dostałem meila z linkami. Filmik z fify 2007!!! Wchdzę, prubuję sciągnąć no i proszę! Płać albo wy..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wredna komercjalizacja nie ?? No bo jak to tak żeby coś na necie nie było za darmo jak to tak ?? Po co im kasa no bo przecież opłata za serwer to są grosze, tak samo np. jakieś ewentualne wyjazdy po nowe materiały, opłata ewentualnym pracownikom (bo nie wierze żeby już w miare dobrze rozwinięta Firma Internetowa pracowała za darmo) No jak tak można ludzi z kasy zdzierać, za komuny to było tak fajnie, można było piracić ile wlazło, a te Jinteligentny jak zażądały dla siebie jakichś praw to pod mur ich i z kałacha
Wiem ocieka jadem i ironią :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, też nie raz mnie to denerwuje. Człowiek chociaż spojrzy na newsy, naciska na link i pojawia się magiczny napis: "Zobacz pełną treść wiadomości" - a dalej już wiecie co się pojawia :). Dobre jest chociaż to, że przez 14 od daty publikacji mamy za darmo dany artykuł. Ale teraz te wszystkie porady/solucje/cośtam a propo gierek już nieco starszych to trzeba bulić. Ale faktem jest, że rzetelnie się przykładają do pracy. Chociaż jak zobaczyłem poradnik do Far Crya w KK to się uśmiałem. Solucja w stylu: "Idź tam, zabij tego" - Ale jak to już nie powiedzą. A reszta poradnika to informacje ściągniete z instrukcji również dołączonej :). Czasem zdarzają im się takie wybryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować