Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wojna inna niż się spodziewaliśmy - wrażenia z dema Anthem

5 postów w tym temacie

Dzięki za rzetelny opis. Słucham opinii różnych stron i w większości podzielam zdanie że Bioware powinno robiś fabularne gry single player bo w tym ma największe doświadczenie. Ale jak tak pomyślę to na tryb multi w Mass Effect 3 poświęciłem chyba tyle samo czasu co na jej kampanię fabularną, a Anthem to rozwinięcie pomysłu multi, więc czemu nie. Z zakupem na premierę się wstrzymam, ale po paru miesiącach jak będę widział że gra jest rozwijana w dobrym kierunku to może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie fajnie byłoby przejść grę pojedyńczo, tak gram w 99% gier, kupiłem ostatnio Diablo III i też gram...sam. Po prostu znudziło mi się multi, nagrałem się w CS'a, kilka części C&C i inne RTSy, w które grałem online. Wolę na spokojnie zagłębić się w fabułę niż tłumaczyć jakiemuś gościowi z drugiej półkuli, że ma trafić kwadratem w kwadrat w tym samym czasie co ja, bo gra inaczej nie jest zaprojektowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji open bety odświeżam temat:) Mianowicie gra się naprawdę dobrze. I'm Iron Man... No dobra to tak prucie do preciwnika sprawia ogrom fanu. Możliwość latania otwiera nowe możliwosci jednak wiekszosc graczy siedzi przyklejonych do gleby co mnie dziwi. Przeciwnycy wymagaja oszkrydlania bo inaczej nic im nie robimy. Gracze nie szukaja strategicznych punktów a wala na wprost a konczy to sie zgonem. Grafika jest naprawde przyjemna ale mam wrazenie ze: Ustawienia nie dokońca działają jak nalezy, dodatkowo podczas mega zawieruchy gdzie fps znaczaca spada przy najwyzszych ustawieniach w UHD karta graficzna pluje raptem ciepłem powietrzem i tak samo jest z prockiem. Zdecydowanie bardziej sprzet grzeje się w innych tytułach gdzie fps jest znacznie wyższy co sugeruje że Biowere ma jeszcze troszkę do optymalizacji :D Zmiana na FullHd praktycznie nie prynosi żadnej różnicy jesli chodzi o fps, jest raptem pare więcej. Bioware postaraj się. Na tą chwile brak problemu z logowaniem się. :D

Platforma to Ryzen 2600 @ 3,85 Ghz Raijin Leto, 16Gb Ddr 4 @ 3200, RTX2060 @ 1875Mhz i dysk SSD. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kash28 napisał:

Przy okazji open bety odświeżam temat:) Mianowicie gra się naprawdę dobrze. I'm Iron Man... No dobra to tak prucie do preciwnika sprawia ogrom fanu. Możliwość latania otwiera nowe możliwosci jednak wiekszosc graczy siedzi przyklejonych do gleby co mnie dziwi. Przeciwnycy wymagaja oszkrydlania bo inaczej nic im nie robimy. Gracze nie szukaja strategicznych punktów a wala na wprost a konczy to sie zgonem. Grafika jest naprawde przyjemna ale mam wrazenie ze: Ustawienia nie dokońca działają jak nalezy, dodatkowo podczas mega zawieruchy gdzie fps znaczaca spada przy najwyzszych ustawieniach w UHD karta graficzna pluje raptem ciepłem powietrzem i tak samo jest z prockiem. Zdecydowanie bardziej sprzet grzeje się w innych tytułach gdzie fps jest znacznie wyższy co sugeruje że Biowere ma jeszcze troszkę do optymalizacji :D Zmiana na FullHd praktycznie nie prynosi żadnej różnicy jesli chodzi o fps, jest raptem pare więcej. Bioware postaraj się. Na tą chwile brak problemu z logowaniem się. :D

Platforma to Ryzen 2600 @ 3,85 Ghz Raijin Leto, 16Gb Ddr 4 @ 3200, RTX2060 @ 1875Mhz i dysk SSD. 

To latanie to jakieś nieporozumienie. sterowanie podczas lotu czy pod wodą projektował jakiś lunatyk. przynajmniej na klawie i myszy. Jeśli znasz jakieś ustawienia na poprawę stanu rzeczy to byłbym wdzięczny jakbyś się podzielił bo po 1h prób i 3 disconnectach dałem sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować