Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro Exodus nie pojawi się w serwisie Steam - Valve komentuje - „to niesprawiedliwe”

7 postów w tym temacie

Zamówiłem pre-order Metro Exodus na Steam. Co się stanie z moim zamówieniem?
Twój pre-orderowe zamówienie na Steam będzie honorowane i Metro Exodus bedzie dostępny do popbrania i zagrania w dniu premiery (15 lutego 2019)

Jeśli zamówiłem złotą Edycje na Steam, nadal otrzymam przyszłe Expansion Pass na Steam?
Tak, zawartośc twojego Expansion Pack zostanie udostępniona do pobrania przez steam, kiedy wyjdzie.

Nadal otrzymam moje pre-orderowe bonusy - Artbook i oficjalny soundtrack na Steam?
Tak, twoje pre-orderowe bonusy będą honorowane i dostarczone przez Steam.

Zamówiłem Edycję Stanadrdową - czy bedę miał możliwość zakupienia Expansion Pass w przyszłości na Steam?
Tak, jeśli masz na własnośc Edycję Standardową na Steam, będziesz miał możliwość dokupienia Expansion Pass lub DLC na Steam kiedy wyjdą w przyszłości.

Czy Epic Store będzie miał ekskluzywne lub czasowo ekskluzywne DLC?
Nie. Wszystkie przyszłe DLC dla Metro Exodus wyjdą równocześnie na wszystkich platformach.

Będą jakieś różnice w zawartości między wersją Epig Games i wersją Steam?
Nie, będą mieć te same pre-orderowe bonusy i zawartości w grze. Wszystkie przyszłe aktualizacje, łatki, darmowe i płatne DLC bedą wychodzić równocześnie dla każdej wewrsji.

Przetłumaczone z FAQ:
https://www.epicgames.com/store/pl/product/metro-exodus/faq
____________________________________________________________

Coś się zmieniło w tej sprawie i EGS nie podało żadnych informacji czy po prostu GRAM.PL ma kolejne informacje z kosmosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun_g_1_2_3 napisał:

Zamówiłem pre-order Metro Exodus na Steam. Co się stanie z moim zamówieniem?
Twój pre-orderowe zamówienie na Steam będzie honorowane i Metro Exodus bedzie dostępny do popbrania i zagrania w dniu premiery (15 lutego 2019)

Jeśli zamówiłem złotą Edycje na Steam, nadal otrzymam przyszłe Expansion Pass na Steam?
Tak, zawartośc twojego Expansion Pack zostanie udostępniona do pobrania przez steam, kiedy wyjdzie.

Nadal otrzymam moje pre-orderowe bonusy - Artbook i oficjalny soundtrack na Steam?
Tak, twoje pre-orderowe bonusy będą honorowane i dostarczone przez Steam.

Zamówiłem Edycję Stanadrdową - czy bedę miał możliwość zakupienia Expansion Pass w przyszłości na Steam?
Tak, jeśli masz na własnośc Edycję Standardową na Steam, będziesz miał możliwość dokupienia Expansion Pass lub DLC na Steam kiedy wyjdą w przyszłości.

Czy Epic Store będzie miał ekskluzywne lub czasowo ekskluzywne DLC?
Nie. Wszystkie przyszłe DLC dla Metro Exodus wyjdą równocześnie na wszystkich platformach.

Będą jakieś różnice w zawartości między wersją Epig Games i wersją Steam?
Nie, będą mieć te same pre-orderowe bonusy i zawartości w grze. Wszystkie przyszłe aktualizacje, łatki, darmowe i płatne DLC bedą wychodzić równocześnie dla każdej wewrsji.

Przetłumaczone z FAQ:
https://www.epicgames.com/store/pl/product/metro-exodus/faq
____________________________________________________________

Coś się zmieniło w tej sprawie i EGS nie podało żadnych informacji czy po prostu GRAM.PL ma kolejne informacje z kosmosu?

 

 

Gram.pl od dawna leci w kulki ze swoimi newsami, chyba nawet nie sprawdzają informacji które sami dodają na stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcinxd722 napisał:
 

Gram.pl od dawna leci w kulki ze swoimi newsami, chyba nawet nie sprawdzają informacji które sami dodają na stronę...

Niestety mam podobne wrażenie, zaczyna to wyglądać tak jakby były szukane mocno clickalne newsy, bez weryfikowania czy są w pełni prawdziwe, bez konfrontowania z wypowiedzią strony przeciwnej, a nawet zdarzają się artykuły które są bardzo stronnicze.

Quo Vadis gram.pl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to tylko pani Katarzyna. Zalecałbym nie zwracać specjalnej uwagi na to, co ta Pani pisze. Zwykle ogranicza się to do nieudolnego tłumaczenia. Lepiej od razy klinąć "źródło" i samemu przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie miałem kasy na cyfrówkę na Steamie, grę miałem zakupić dopiero w lutym a w takim wypadku chyba sobie odpuszczę, gdyż ten cały Epic Store to badziew, jakich mało, nie posiadający nawet zapisów w chmurze - niby mam też dwie konsole ale tam gra będzie graficzną bidą z nędzą, wiec bye, bye, Metro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, lis_23 napisał:

Niestety, nie miałem kasy na cyfrówkę na Steamie, grę miałem zakupić dopiero w lutym a w takim wypadku chyba sobie odpuszczę, gdyż ten cały Epic Store to badziew, jakich mało, nie posiadający nawet zapisów w chmurze - niby mam też dwie konsole ale tam gra będzie graficzną bidą z nędzą, wiec bye, bye, Metro.

Spokojnie, poczekasz rok i jak będziesz chciał kupić tę grę na Steamie, to to zrobisz. Do tego czasu gra będzie tańsza, połatana i być może jeszcze bez Denuvo. Same plusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować