Gram.pl

PlayStation 5 - Sony już zaprasza na pokaz konsoli, jest jednak „ale”

13 postów w tym temacie

Macie jakiś licznik, który pokazuje ile ktoś czasu spędzi na czytaniu newsa prawda? W moim przypadku były to jakieś 3 sekundy, plus jakieś 2 sekundy na chwilę zdziwienia jak można spłodzić tak żałosny clickbait. Aha, no musiałem też napisać ten durny komentarz... Nieładnie gram, nieładnie. A co do tego błyskotliwego ostatniego akapitu, wiadoma niewiadoma jest jeszcze sporo czasu, żeby przejść wszystko na co ma się ochotę na PS4. Kupuję w lutym, oby tylko ceny spadły, bo aktualne 1300 zł to jakiś absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Macie jakiś licznik, który pokazuje ile ktoś czasu spędzi na czytaniu newsa prawda? ...


Aż specjalnie się zalogowałem, żeby wyrazić dezaprobatę odnośnie tego "NEWSA", trudno znaleźć w sieci portal bez żałosnych clickbate'ów...przez takie rzeczy na niektóre portale w ogóle przestałem wchodzić.

Brakuje, żeby na gram były jeszcze nagłówki "Nie uwierzysz","Jak on to zrobił?" itp....DNO

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2019 o 11:19, MisioKGB napisał:

Macie jakiś licznik, który pokazuje ile ktoś czasu spędzi na czytaniu newsa prawda? W moim przypadku były to jakieś 3 sekundy, plus jakieś 2 sekundy na chwilę zdziwienia jak można spłodzić tak żałosny clickbait. Aha, no musiałem też napisać ten durny komentarz... Nieładnie gram, nieładnie. A co do tego błyskotliwego ostatniego akapitu, wiadoma niewiadoma jest jeszcze sporo czasu, żeby przejść wszystko na co ma się ochotę na PS4. Kupuję w lutym, oby tylko ceny spadły, bo aktualne 1300 zł to jakiś absurd.

Widzę ze post napisany tylko po to żeby pochwalić się chęcią kupienia nowej konsoli. Obecna kwota za PS4 pro plus gra jest śmiesznie niska. Może za darmo mieli by rozdawać ? Po drugie po co czytać niusy o PS5 jak sie chce kupić PS4 ? :)

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, milosz101 napisał:

Widzę ze post napisany tylko po to żeby pochwalić się chęcią kupienia nowej konsoli. Obecna kwota za PS4 pro plus gra jest śmiesznie niska. Może za darmo mieli by rozdawać ? Po drugie po co czytać niusy o PS5 jak sie chce kupić PS4 ? :)

Hehe, oczywiście, że tak, chcę powiedzieć całemu świat, że klapki mi z oczu opadły i PC master race już nie taki master race :). A teraz już bez sarkazmu. Pro za śmieszne pieniądze? 1800 zł to są śmieszne pieniądze,? Pozazdrościć majętności kolego :) Po co czytać niusy o PS5? A dlaczego nie? Co kolega miał przez to na myśli? Dlaczego miałbym ich nie czytać? :)

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MisioKGB napisał:

Hehe, oczywiście, że tak, chcę powiedzieć całemu świat, że klapki mi z oczu opadły i PC master race już nie taki master race :). A teraz już bez sarkazmu. Pro za śmieszne pieniądze? 1800 zł to są śmieszne pieniądze,? Pozazdrościć majętności kolego :) Po co czytać niusy o PS5? A dlaczego nie? Co kolega miał przez to na myśli? Dlaczego miałbym ich nie czytać? :)

W 2019 roku, płaca minimalna ma wynosić 2220zł, czyli po  miesiącu ciężkiej pracy można spokojnie sobie kupić PS4 pro. Co do niusów o PS5, to był taki żart górniczy (specyficzny w branży nie każdy rozumie). Każdy czyta co lubi . Nie mniej jednak Szanowny kolega w internecie od nie dawna chyba i dla tego rozumiem emocjonalne wypowiedzi na temat tego artykułu. Typowy clicbait, których masa w necie. Szef każe im pisać to piszą. Co rusz ktoś znany umarł w tytule artykułu a w tekście umarła, ale nadzieja :) itd. Pozdrawiam i życzę jak najszybszego uzbierania na konsolę. A potem kolejne miesiące zbierania pieniążków na gry :).

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, milosz101 napisał:

W 2019 roku, płaca minimalna ma wynosić 2220zł, czyli po  miesiącu ciężkiej pracy można spokojnie sobie kupić PS4 pro. 

Jak żyjesz na garnuszku rodziców to faktycznie, po miesiącu pracy można sobie kupić plejaka :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, TigerXP napisał:

Jak żyjesz na garnuszku rodziców to faktycznie, po miesiącu pracy można sobie kupić plejaka :)

Chyba, że mu jeszcze rodzice dołożą, bo 2200 to kwota brutto...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.02.2019 o 08:27, TigerXP napisał:

Jak żyjesz na garnuszku rodziców to faktycznie, po miesiącu pracy można sobie kupić plejaka :)

No właśnie nie kumam takich ludzi, za wypłatę to mógłbym sobie dwie PRO kupić i jeszcze by mi zostało, ale przecież są inne wydatki i priorytety. Akurat PS4 Pro nie jest moim priorytetem, poza tym ostatnio kupiłem trochę sprzętu do PC, na czymś trzeba grać i to również trochę kosztowało. Denerwuje mnie takie gadanie w stylu 'za minimalną to sobie kupisz to i tam" albo "idź do pracy biedaku" jakby gość był totalnie z kosmosu jakiegoś.

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, MisioKGB napisał:

No właśnie nie kumam takich ludzi, za wypłatę to mógłbym sobie dwie PRO kupić i jeszcze by mi zostało, ale przecież są inne wydatki i priorytety. Akurat PS4 Pro nie jest moim priorytetem, poza tym ostatnio kupiłem trochę sprzętu do PC, na czymś trzeba grać i to również trochę kosztowało. Denerwuje mnie takie gadanie w stylu 'za minimalną to sobie kupisz to i tam" albo "idź do pracy biedaku" jakby gość był totalnie z kosmosu jakiegoś.

Nie chce nikogo tu obrażać, ale jak ktoś pisze takie rzeczy to ewidentnie jest osobą która z życiem na własny rachunek miał niewiele wspólnego.

BTW ja również nosze się z zamiarem kupna plejaka, za dużo fajnych gier przechodzi mi koło nosa. No i zaczyna mnie denerwować cała otoczka związana z pc, a dokładnie ceny nowych podzespołów. Ciągle coś nowego, karty z generacji na generację coraz droższe, a nijak to się ma do progressu graficznego gier, który praktycznie nie istnieję. No i jakość gier na PC pozostawia wiele do życzenia ostatnimi czasy. Póki co kupiłem sobie pada na PC, co by zobaczyć czy idzie na tym grać i nie jest źle. W końcu jakoś trzeba zacząć :) 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MisioKGB napisał:

No właśnie nie kumam takich ludzi, za wypłatę to mógłbym sobie dwie PRO kupić i jeszcze by mi zostało, ale przecież są inne wydatki i priorytety. Akurat PS4 Pro nie jest moim priorytetem, poza tym ostatnio kupiłem trochę sprzętu do PC, na czymś trzeba grać i to również trochę kosztowało. Denerwuje mnie takie gadanie w stylu 'za minimalną to sobie kupisz to i tam" albo "idź do pracy biedaku" jakby gość był totalnie z kosmosu jakiegoś.

Hej ! :) Trochę porobisz to się dorobisz. Ja kiedyś tez zbierałem na PS1 czy PSX długo, dzieci darły mordę z głodu, rachunki w plecy, żona się w domu wałkoniła itd. W końcu słonko wstało, dzieci wykopałem z domu, żonę zagoniłem do pracy. Teraz po opłatach lekko ponad dycha zostaje. Się ma to się teraz  kupuje. 

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, milosz101 napisał:

Hej ! :) Trochę porobisz to się dorobisz. Ja kiedyś tez zbierałem na PS1 czy PSX długo, dzieci darły mordę z głodu, rachunki w plecy, żona się w domu wałkoniła itd. W końcu słonko wstało, dzieci wykopałem z domu, żonę zagoniłem do pracy. Teraz po opłatach lekko ponad dycha zostaje. Się ma to się teraz  kupuje. 

Nie skumałeś chyba całkowicie, o co mu chodziło w poście :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, TigerXP napisał:

Nie chce nikogo tu obrażać, ale jak ktoś pisze takie rzeczy to ewidentnie jest osobą która z życiem na własny rachunek miał niewiele wspólnego.

BTW ja również nosze się z zamiarem kupna plejaka, za dużo fajnych gier przechodzi mi koło nosa. No i zaczyna mnie denerwować cała otoczka związana z pc, a dokładnie ceny nowych podzespołów. Ciągle coś nowego, karty z generacji na generację coraz droższe, a nijak to się ma do progressu graficznego gier, który praktycznie nie istnieję. No i jakość gier na PC pozostawia wiele do życzenia ostatnimi czasy. Póki co kupiłem sobie pada na PC, co by zobaczyć czy idzie na tym grać i nie jest źle. W końcu jakoś trzeba zacząć :) 

No polecam, gier multum w dodatku teraz już za śmieszne pieniądze, The Last of Us kosztuje 50 zł, Uncharted też koło tego. Generalnie to mogę przeboleć to co się dzieje na PC, ale już braku tych wszystkich fajnych exów nie przeboleje. Byłem w piątek u kumpla, pograliśmy w Red Dead Redemption 2, słowem no bajka, grafika bajka, fabuła bajka, wszystko się trzyma kupy, grą można po prostu żyć, całkiem inny poziom grania, w dodatku kupił pleja w tamtym roku za 999 zł z Wieśkiem 3 i dodatkami...Teraz podstawka kosztuje 1200 i nie wiem skąd to wynika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się