Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Raport: Wewnętrzne studia Sony koncentrują się na grach na PlayStation 5

4 posty w tym temacie

O ile Sony utrzyma poziom - kupuję na pewno, i to nie na premierę, ale... pewnie kilka lat później. Dlaczego? Bo na konsoli się, uwaga...gra. I żeby mieć w co grać to trzeba troszkę poczekać :)

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

O ile Sony utrzyma poziom - kupuję na pewno, i to nie na premierę, ale... pewnie kilka lat później. Dlaczego? Bo na konsoli się, uwaga...gra. I żeby mieć w co grać to trzeba troszkę poczekać

Fakt ja tak zrobiłem przy PS4 wziąłem na premierę zapowiedziane gry miały być do miesiąca czasu. Potem jedna została całkiem skasowana dwie przesunięte o pół roku, a 4 z tych co mnie interesowały została wydana rok później. Te co wyszły mnie nie interesiły i 7 miechów konsola stała bo nie miałem w co grać. Ps5 zakupie dużo później gdy to co mnie kusi do kupna sprzętu na pewno wyjdzie :P.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2019 o 20:30, Renchar napisał:

Fakt ja tak zrobiłem przy PS4 wziąłem na premierę zapowiedziane gry miały być do miesiąca czasu. Potem jedna została całkiem skasowana dwie przesunięte o pół roku, a 4 z tych co mnie interesowały została wydana rok później. Te co wyszły mnie nie interesiły i 7 miechów konsola stała bo nie miałem w co grać. Ps5 zakupie dużo później gdy to co mnie kusi do kupna sprzętu na pewno wyjdzie :P.

No i słusznie. Gier najdzie, porobią jakieś poprawki samej konsoli, potanieje i będzie wtedy atrakcyjną opcją. Masz pierwszą wersję PS4? Słyszałem, że buczy jak rakieta, mam nadzieję, że aż tak źle nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować