Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 5 – Sony opatentowało system emulacji wydanych na rynku konsol PlayStation

10 postów w tym temacie

Oby to była prawda! Bardzo dużo jest exów z PS2-3 które nie zostały zremasterowane na PS4, a chętnie bym nadrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by było super! Wciąż gram czasem na swojej 13-letniej PS2 i mam już wystarczający tłok na szafce pod telewizorem. O za małej ilości gniazd HDMI w telewizorze na te wszystkie konsole (nawet do PS2 można kupić adapter) nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była prawda kupiłbym PS5 na premierę. Jeśli moja pełna biblioteka PSN z PS4 jak i z PS3 przejdzie na nową generajcę to nie będę czekał roku czy dwóch na zakup nowej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra informacja, jeżeli tak zrobią. Chociaż nie gram w stare gry już to wiem że wiele ludzi się z tego ucieszy, a baza uzytkowników PS wzrośnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie trzeba by się zaopatrzyć w pierwszym roku jak by się tak sprawy miały potoczyć. Jak sony pokazywało przy ps3 pierwsze modele miały wsteczną kompatybilność, a już smuklejsze wersje nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie wszystkie dotychczas zakupione i otrzymane w PS Plus tytuły z PSX, PS2, PS3 i PS4 będą odpalały na PS5, to mają moją kasę na premierę! To jest dokładnie to, czego oczekuję po konsoli najnowszej generacji! Liczba tytułów na wszystkie sprzęty Sony w mojej bibliotece liczona jest w setkach i jeśli będę miał to wszystko w jednej bibliotece PS5 to będzie to spełnienie marzeń! No i wreszcie będę mógł sobie ponownei pograć we Władcę Pierścieni: Trzecia Era! Ta gra była genialna jak dla mnie, a remastera się niestety nie doczekała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dopiero przeczytałem tego newsa, no i co, mam kupować PS4 w lutym czy poczekać na PS5? Lol, ciekawe ile Sony będzie sobie życzyć za nowy sprzęt. 2-3 koła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy się ukaże w ogóle PS5, podejrzewam że nie wcześniej jak 2021 rok co byłoby nawet korzystne dla nich ;>. Z chęcią ogram ponownie tytuły z PS3 i PS2 na nowej konsoli ;>. Może na PS4 też dadzą wsteczną kompatybilność :D ^^.

Edytowano przez Illidian_Stormrage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować