Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 marek, które mogą odżyć wzorując się na odświeżonym Resident Evil 2

8 postów w tym temacie

Znowu coś kombinujecie z UI komentarzy? :) odświeżony HL, PoP, HoMM III i Mafia... to byłoby coś, wow, że też nikt jeszcze tego nie zrobił. Może boją się ruszać już teraz tytułów kultowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś odświeży trylogie PoP to biorę te gry w ciemno... no może nie w ciemno, ale chapnąłbym takie remastery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre gry starzeją się ładnie, inne paskudnie. Zwłaszcza tym drugim przydałby się remake. Podobnie, jak grom, w których stosowano wiele rozwiązań, które w dzisiejszych czasach są już bardzo archaiczne i wkurzające, jak np. dziwne sterowanie, opcja zapisu jedynie w zbyt rzadko pojawiających się checkpointach itp. 

Moimi typami są:

Gothic 1 i 2+NK,
Test Drive Unlimited
Kingdom of Amalur: Reckoning
TES III: Morrowind (nie, nie online, dziękuję bardzo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma pomysłu na nowe gry i marki, to się zaczyna myśleć o odświeżaniu klasyków ;) Poza tym autor tekstu dokonał jakiegoś dziwnego doboru marek np. pierwszy Half-Life jest od kilku lat odświeżany i wygląda świetnie, więc nie rozumiem czemu Valve miałoby go też odświeżać.

10 godzin temu, fenr1r napisał:

Przecież jest HoMM III HD. Tylko, że Ubisoft nawet tego porządnie nie potrafił zrobić.

Jak to? Zobacz ile pracy włożył Ubisoft w wersję HD, aby ona w końcu jakoś wyglądała:

h3.thumb.jpg.1f3f734d23a1d2c35e102fa5e0bce3a9.jpg

Tyle lat minęło, a ta promocyjna grafika ciągle mnie bawi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Ubisoft dodał ten nieszczęsny Armageddon's Blade i Shadow of Death to HoMM 3 HD byłby idealny. Przecież ta wersja wygląda przepięknie i nigdy się nie zestarzeje. Ta muzyka, kolory, wysokorozdzielczościowe ikony. Czego chcieć więcej od warstwy audio/video? Brak dodatków jest jednak straszny. Człowiek przez to zawsze stoi przed wyborem niepełnego HoMM3 HD i HoMM 3 Complete z HD modem, który jednak nie wygląda tak zacnie. Jak tu żyć Panie Premierze? 

Otwartym sercem i pełnym portfelem przywitałbym remake najlepszej pirackiej gry wszechczasów jaką oczywiście jest The Curse of Monkey Island. Tyle, że powinien być to port z identyczną grafiką przerysowaną od nowa w 4K widescreen. Styl graficzny jest wspaniały, przypominający najlepsze animacje disneya. Nawet ostatnio przeszedłem całość grając za pomocą ScummVM z modem czyszczącym trochę piksleozę. Odpaliłem tak na chwilkę by poczuć magię trzeciej części przygód Guybrusha Threepwooda, a okazało się, że przeszedłem całość w jakieś 6 godzin. Zdecydowanie moja ulubiona część tej zacnej serii.

Ech, poczułem się staro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezapominajmy o projektach fanów takich jak np. Black Mesa. Niestety też trzeba powiedzieć szczerze, że nie wszyscy się nadają do zrobienia remake'u dobrej jakości.

O Valve można zapomnieć a najlepiej nie wspominać żeby znowu nie odwalili czegoś w rodzaju "HL Source" xp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować