Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcje Sony najniżej od 2015 roku. Winne PS4?

4 posty w tym temacie

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem PS4 dopiero od niespełna roku czyli od 2018 właśnie. :) Zakupu nie żałuję, bo to moim zdaniem zdecydowanie najlepsza konsola obecnej generacji! Posiada dużo ecsclusive'ów z których jak dla mnie co gra to hit. :) Xboxowi brakuje gier ekskluzywnych (pad mi nie odpowiada - to kwestia gustu), a Switch jak dla mnie jest zbyt słabą konsolą, te kilka gier z Mario i jedna Zelda to mimo wszystko za mało by kupić tak drogą konsolę. A granie z "podróży" mnie nie jara. Gra się w domu, a poza domem się "odpoczywa" od gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, chociaż może równeż na to wpłynęły pogłoski iż PS5 i kolejny Xbox, nie będą aż tak dobrze dostosowane do 4k które obecne upgradey konsol mimo wszystko jakoś mają? Sam mam PS4 Pro, nie gram aż tak dużo ale jestem ogromnie zadowolony. Jak kiedyś granie to było dla mnie tylko PC, jednak wygodne usiadnięcie w fotelu jest czymś znacznie przyjemniejszym niż męczenie się przy kompie. Jednakże dalej nie wyobrażam sobie FPS na padzie czy takiej DOTY. od sprzęt się uzupełnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować